Зв'язок через вайбер, ватсап, телеграм
Продам автомобиль Мерседес е 220 2.2 cdi
всі подробиці по телефону, авто в хорошому стані, на ходу, все в нормі
Продам Авто в гарному стані!!!! Всі питання по телефону.
продам свій автомобіль, по ходовці і двигуну питань вообще немає, замінив свічки, масло, нова рульова рейка, стоїть газ 4 покоління, обем 1.8, камера заднього і переднього бачення,кліман однозоний заправлений працює, можливий обмін, з моєю або з вашою доплатою
Авто в гарному стані. Всі запитання по телефону.
Продам свій Mitsubishi Galant м'який і комфортний бізнес седан, дуже збалансована, багато місця на задньому ряду, чорний на чорній шкірі, максимальної комплектації із люком, оптика лінзована, акустика Rockford, італійська ГБО 4-го покоління GFI+ STAG приємний розхід), нова літня резина, заміна олії MOTUL завжди 8-9 т.км., замінено мастило у коробці і гурі (ОРИГІНАЛ), нові гальма, ГРМ(ОРИГІНАЛ), кондиціонер справно охолоджує,все працює без нарікань. Телефонуйте або у телеграм або вайбер, відповім на всі запитання)
Авто у нормальному стані. Придбане у страхової компанії. Потребує фарбування передніх крил, бампера, та дзеркал. тріщина на лобовому склі. торг мінімальний.
Продаться автомобиль DADI, хорошая в управлении, проходимость просто на уровне, годиться под каждый день езды, остольное по телефону
машина в доброму стані. кожен день на ходу. новий акамулятор. поміняні роліки і реммні. е питання телефонуйте.
Продам свою машинку, технически вся исправна. Маленький расход топлива. Подогрев руля, сидений. Очень маневренная по городу, расход топлива от 4 до 5 литра. Кондиционер заправлен, прошла полное ТО перед Зимой, электро пакет.
мотор робить чотко нарікань не має, поміняв масла, фільтра, заменив амортизатори, замінив гальмівні колодки, поставил GPS трекер, є два ключа. поставил авто запуск , Масло мотор не бере , робить кондиціонер. Можливий обмін з мой доплатою, тел
Авто в гарному стані,повна комплектація окрім панорами,2,2 турбодизель на 200 к.с повнопривідний,середній розхід 8,5-9 л/100.обслуговувався на СТО,головне ТО пройдене в повному обсязі,є зимова гума в гарному стані.Зберігалася в гаражі,є фаркоп.Сама паркується,камери 360° ,7 місць і дуже багато різних функцій,оскільки повна комплектація.Авто чекає нового власника.
Продам Ваз 21114 в гарному стані, рідний пробіг 133 тис.км, нічого робити не потрібно сів і поїхав, бензин-газ вписаний в тех паспорт, продаж тільки з переоформленням, інша детальна інформація по тел.
Машина в отличном состоянии полностью обслуженная новая рейка, грм новый
Продам сімейний автомобіль. Друга регістрація в Україні.Торг біля авто. Всі подробиці по телефону. Viber, Telegram, WhatsApp.
Я перший власник цього авто, авто купувалося в автосалоні України у 2019 році, броньовано плівкою, комплектація: повний привід, Highline +, зберігалося у відмінному стані, на додаток зимова та літня гума (ідеал), а також килимки. Авто не бите і не фарбоване! Поганими питаннями не турбувати. Телефонувати на телеграм або вайбер.
Більше фото скину в Вайбер дареальному покупцю!!!!..авто дбез вкладень стан нового.пробіг реальний можна перевірити.333.коня під капотом.інфа
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?