Mazda 3 BL рестайлінг 2011 року. Оригінальний пробіг 141000 км. Надійний двигун DOHC в парі з автоматичною коробкою Aisin. Перший та єдиний власник в Україні. Авто в гарному стані як технічно так і по кузову. Зроблено ТО, заміна мастила, фільтрів, передні тормозні диски та колодки. Двигун працює рівно, автомат перемикає плавно, без пинків. Ходова збита, обслужена, без зайвих стуків. Салон чистий та доглянутий. Безпека вся ціла, вікна всі рідні. Готовий до будь яких перевірок.
1,7 дизель 98 год кондиционер всі питання по телефону переоформляється
после скида гранаты рассмотрю любые варианты продажи если ктото захочит брать под восстановление, готов обговаривать цену! !
Требуется ремонт АКПП Все вопросы по телефону
Авто повністю обслужене, вкладень не потребує – сів і поїхав! Ходова частина повністю перебрана восени минулого року. Двигун працює рівно, без сторонніх звуків та нарікань. Щеплення замінене близько 40 тис. км тому. По технічній частині автомобіль у відмінному стані – працює кожна кнопка. По кузову проведено значні роботи: замінені пороги, замінені арки, замінені передні крила, дно автомобіля оброблене. Фари перероблені під LED-лінзи з можливістю заміни LED-ламп — зроблено якісно. Авто на повному ходу, без технічних проблем. Потребує лише косметичного фарбування за бажанням. Переоформлення обов'язково, номер кузова в ідеальному стані! Машина в Херсоні, часто буваю в Миколаєві! Деталі за телефоном!
Автомобіль знаходиться в м. Херсоні. Я - другий власник (згідно Т/п). Повністю на ходу. Є дефекти по кузову (на фото), на швидкість не впливає. В наявності два комплекти легкосплавних колісних дисків. Ходова обслужена, встановлено новий підрамник передньої підвіски, замінено рульову рейку. Також поміняні прокладки ГБЦ та колекторів, ремінь ГРМ, роліки натяжіння, помпа. Кондей справний, АКПП не пінається. Салон доглянутий.
Продам Nissan їздила дівчинка акуратно, салон у дуже хорошому стані, чистий, акуратний, по кузову теж все відмінно, також і під капотом на фото видно всі рідні наклейки все збереглось, таких машин в такому стані залишилось дуже мало! Пишіть, телефонуйте завжди відповім, все розповім. Запускати, рідний інструмент все є, доп фото кому потрібно скину без проблем. В зиму машина просто не використовується.
в авто з легендарним мотором 2,2 дизель та 6 ступ.кпп усе у чудовому станi.рідний пробіг,в Українi була тiльки один раз при розмитненнi,комплектацiя авангард, в наявностi два ключа,встановлено противоугон MultiLok.Замiнено усi фiльтра та масла,є пару не критичних нюансiв по кузову,так як це Мерседес.Цей автомобiль вартий уваги, авто знаходиться в Польщi, краще звонити менi та писати смс на Viber,при можливостi буду вiдповiдати, також можливо обмiн на польське авто
Авто на повному ходу, вкладень не потребує, усі ремонти робились вчасно, свій автомобіль. Газ 4 покоління, вписано в техпаспорт. Ксенон, двостороння сигналізація та механічне блокування КПП, музика. Передні електросклопідйомники. Продаж тільки з переоформленням.
Авто обслуговане масла фільтра антифриз,ГРМ замінений три тисячі назад, музика, центральний, гарне світло, Торг біля капоту на каву присутній.
хороша машинка на своїй гроші КПП токо зроблено
Авто в доброму стані. Вкладень не потребує
Мазда 626, на повному ходу, після капремонту двигуна проїхала км 600. Не гнила, поварена. Комплект зимової резини на дисках додається. Був замінений радіатор, генератор. Зроблений стартер. Заміна шарової опори. Є в наявності додаткові запчастини ( віддам як придане) .100-120 км/год їде аж бігом. Реальна витрата близько 5 літрів на 100 км. Подробиці за телефоном. Торг присутній в межах розумного біля капоту.
на повном боєвом,диски тормозні і колодки ззаду нові,резина літня брав весною,так же є зимова,є нюанси звоніть
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?