AUDI A4/B9, QUATTRO В продажі крутий автомобіль! По автомобілю була проведена якісна робота по відновленю! Зроблена якісна хімчистка салону! Полірування кузова! Адекватна Америка. Візуально в хорошому стані. Комплектація: Premium, Люк, Шкіра Клімат-контроль, Круїз-контроль, Обігрів передніх сидінь, Пам'ять водійського сидіння, Безключовий доступ, Задня камера, CarPlay, AndroidAuto І багато іншого… По двигуну та технічній частині автомобіля без будь-яких зауважень! Автомобіль купувався як другий в сім'ї, багато на ньому не їздили пробіг фактично америка. Продаж в зв’язку з тим що майже не їздим на ньому. За деталями дзвоніть.
Технічно справному стані. Повне переоформлення. Нюанси видно на фото.
надійне авто все працює справно, до продажу не готував, нова гума, кондиціонер холодить, торг біля авто, допомоги в продажі не потребую.
Продам хороше авто у звязку із сімейними обставинами,технічно в справному стані,на ходу кожного дня,встановлено ГБО 4покоління(газ вписаний у техпаспорт) є можливітсь доставити фаркоп. з документами все в нормі,повне переоформлення,телефонуйте-запитуйте) Торг пристуній!
Продається Опель 2012 р. По технічній частині авто обслужене. Коробка не пинається. Всі деталі за телефоном
Автомобіль на повному ходу . Мотор працює ідеально не димить масла не бере . Встановлено газ 4 покоління . По ходовій нічого не стукає . Хороше авто . Детальніше телефонуйте .
Для своіх років непогана
Офіційне обслуговування , рідний пробіг але є нюанс, деталі по телефону
Продам Tesla model S 85кВт. Машина знаходиться в Ярмолинці Хмельницької області. Машина на ходу. Батарея замінювалась попереднім власником в 2023 році. Місяць назад замінювались 4/16 модулі. Запас ходу в межах 350км. Бралася, як перший електромобіль для проби. Було відновлено основний функціонал. Встановлено та вшито ретофіт (500$), але ще потрібні маніпуляції з портом або перехідником з CCS Combo 2 (електрик займається цим питанням). В комплекті 2 перехідники CCS,type1, type2(кабель) 2 зарядки (оригінал з силовим хвостом(32А,7квт), Китай під звичайну розетку(16А,3,5квт). Потребує уваги ходова частина(втулки стабілізатора),кондиціонер. Подальшим відновленням займатися немає часу та можливості, так як на машині їздить дружина, а я знаходжусь у іншому місті На огляд можу під?їхати в межах області,за домовленістю. За детальною інформацією звертайтесь
Увага!!! В кінці грудня 2025року був зроблений капітальний ремонт двигуна (гільзи, поршня з кільцями, шатунами, проточною коленвала, шліфовка головки, сальники клапанів, всі інші сальники і т.д. Рідини, масла) Прохожу обкатку. Витратив 1250$ Читайте опис до кінця. Продам Фрілендер Рейсталінгової моделі останніх 2005-2006 років. Стан автомобіля на вищій поділці цих років. Все працює! Лендік не має жодної фарбованної деталі, включно, також бампери. Свіжо пригнане. Два ключі, два брелки сигналізацї. Резина нова. Торг мінімальний, обмін на Porsche Cayenne 2007( 6-8 ) років . Лендів такого стану у Европі, дуже в край мало. В Україні такий один. Всім гарного вибору у придбанні вашого авто. Встановили якісне ГБО (450 євро) балон не в салоні. Знімали кардан, реставрували віскомуфту, встановили нові підвісні підшипники. Замінили всі масла, включаючи промивання мотора. Нова літня гума на хороших дисках.Встановили новий компресор кондиціонера, новий комплект щеплення. Замінили задній сальник колінвала ( знімали коробку, роздатку, щеплення) замінили ГРМ, ролик, помпу а також всі ремні ( гур, генератора ) Замінено передні ричаги в зборі ( зроблено розвал/сходження ) . Замінили паливний бак ( нові фільтр та кріплення бака ), замінили сальник заднього лівого штруса , нова подушка заднього моста. Проведено повну реставрацію кардана (новий передній штрус, нові хрестовини та нові посилені підвісні підшипники)- 350$. Продаж неспішний. Замінили задній лівий підшипник, сайленблоки ступиці та всі болти.
Продам своє обслужине авто,нова резина,зроблена ходова,все в гарному стані,є запуск машини з пульта
Вітаю! Авто не що давно привезене з США. М пакет( завод) . М колеса. М салон. М кермо. Зверніть увагу авто без люка. Був не значний удар в заді ліве крило . Ляда та двері не ушкодженні. Відремонтовано якісно. Масла фільтра замінені. Клімат заправлений. Ходова перевірена. Телефонуйте домовимось.
В США пробіг 91 200 км. Удар прийшовся по підвісці, тому вся безпека залишилася цілою. Є повна історія: звіт Carfax, фотографії з аукціону, детальне фото фарбованих елементів та процесу відновлення. Автомобіль у топовій комплектації Titanium. У ньому є безключовий доступ, запуск двигуна з кнопки, двозонний клімат-контроль, великий сенсорний екран мультимедійної системи, якісна акустика, камера заднього виду, парктроніки. 17 червня повністю в круг замінені гальмівні диски разом із колодками, встановлені нові задні амортизатори та замінена ліва кермова тяга. Крім того, задні американські червоні поворотники переоснащені на жовті. На автомобіль оформлено діючий сертифікат технічного огляду. 2 комплекти нової гуми, купленої у 2024 році: літо Matador Hectorra 5 та зима Hankook Winter I*cept RS3. Торг біля авто.
Свіжо пригнана з Німеччини! Модель 2017року! Багата комплектація JOY!!! Кузов весь в рідній фарбі! Салон максимально збережений! Всі ТО проводилися по регламенту! Вкладень жодних не потребує, все працює на відмінно!!! Готовий до будь яких перевірок!!! Рекомендую!!!
Пропоную Аам чудовий сімейний автомобіль! КУЗОВ БЕЗ КОРОЗІЇ! Мотор працює відміно! Демфер замінено! Ходова зроблена Салон в хорошому стані! Пассат це надійність та комфорт! Хороша комплектація! Дуже красивий колір!
продам власне авто , нормальний робочий стан . комплект зимової гуми на дисках
BMW E39 3.0d (M57), 2001 рік Продам BMW E39 з надійним дизельним двигуном 3.0 (M57). Мотор заводиться добре, працює рівно, тяга хороша. По авто потрібно прикласти руки, а саме: • потребує кузовного ремонту • заміна/варка порогів • є нюанси по лакофарбовому покриттю Телефонуйте
Продаю автомобіль Швагра Пічка працює! По технічній частині автомобіль вкладень не потребує Ходова зроблена,не стукає Мотор не димить,не коптить,працює як потрібно Коробка переключає плавно всі передачі,не вибиває,не гуде Центральний замок,сигналізація,2 ключі Акумулятор хороший Салон охайний Резина Зимова,протектор як в трактора Встановлені яскраві туманки і Лед лампи в фари,світло дуже гарне Перешитий потолок і Боковини авто лед підсвітка салону Є музика і Колонки Автомобіль не гнилий,косметика по бажанню,є фаркоп По електриці все працює Шкіряні сидіння від Bmw взаді диван також є Автомобіль дуже вмісткий і простий,а розхід палива радує 7л до по місту,2.5 звичайний дизель без турбіни,їде гарно На додаткові питання відповім по телефону,Всім Миру
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?