Вітаю . Авто 2010 року - експлуатація з 2012.Автомобілем володію 5-ть років. За весь час володіння авто ні разу не підводило. ТО по регламенту. Багато чого зроблено, замінено ремінь ГРМ та масло в двигуні на 250тисячах, свічки, дві катушки, газові форсунки , щеплення, ліву подушку ддвигуна та к коробки , фільтр воздушний та салонута багато іншого! Звоніть , пишіть- все розповім.Встановлено газ , що суттєво ззмемшує грошові витрати .Для міста проворна і зручна для паркування. Підійде для дружини або сестри , другого авто для сім’ї.Два комплекти ключів, доводчики вікон,сигналізація з центральним замком,гума літня на легосплавних дисках 15 радіус, зимова гума на залізних дисках, на фото літо і зима .Пішов на пенсію і тепер машинка малувата для повноцінного життя пенсіонера-інваліда ! Торг на каву .Прохання до ВСІХ - не витрачати свій і мій час на безглузді пропозиції. Всім вдалих покупок і продаж, Миру та Добра !!!
Машина в гарному стані т.о. проходила вчасно,в техпаспорті вписано встановлення гбо
Авто в доброму стані, один власник. Купувався в автосалоні, в ДТП не був. Газ четвертого покоління вписаний в техпаспорт. Додаю комплект зимової гуми на дисках.
Авто у гарному стані, підкрасів немає,вікна усі рідні,працює справно,не димить, масло не бере. Другий власник,пригнане з Німеччини,пробіг не кручений,у дтп,таксі,розшуку не було ,усе підтверджено по карвертикал. Звіт з карвертикал ,чеки по техобслуговуванню мотору і додаткові фото надішлю справжньому покупцю. Повністю техобслугований на тех станції: - по ходовій (задні амортизатори,пружини,стойки стабілізаторів,упорні підшипники,щеплення,рульова рейка); - по мотору (було замінено кільця компресійні та масло знімні,сальники клапанів,корінні та шатунні вкладиші,блок не шліфувався він в нормі по хону і замірах,поршні оригінал,шатуни та розпредвали в нормі,фрезернули головку і притерли клапана,замінені усі прокладки, нові грм та помпа); Ремонтували бо трохи брала масло і струхла прокладка від давнини і змішалося масло з антифризом. Мотор обкатку пройшов,показав себе добре,без нарікань. Продаю у стані який він є,не полірований,не підфарбований,з недоліками які вже є. Дзвоніть у будь який час.
Продам свій автомобіль Ходова вся перебрата Масла та фільтра мінялися вчасно Кондиціонер заправлений 2 комплекта резини на титанових дисках Є нюанси з по кузову (сколи та неохайно пофарбована попередніми власниками) З нюансів( та рульва рейка підстукує) Резина літо Goodyear 3роки
Авто в гарному стані, своєчасне ТО, вкладень не потребує! Є зимова гума!
Моб.Номер ********** Машина в нормальному стані, хороша комплектація з купою різних фішок, підігрів усіх сидінь, круїз контроль, двозонний клімат і т.д. і т.п. Заводиться і їде. Не димить, не троїть. Гума майже нова, масло міняв тисячі дві тому, свічки нові. По кузову є моменти у вигляді пошкодженого лаку на передніх крилах і переднього бампера не в колір. Потрібно замінити бензонасос ціна питання 1000грн (зараз їжджу на газу) ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ОБОВ'ЯЗКОВЕ! МОЖНА ЧЕРЕЗ ДІЮ
Продам в нормальному стані, переоформлення, газ/бенз, газ вписаний, заводиться їде потребує сварочних робіт, задня частина поварена. Всі питання по телефону
Автомобіль в хорошому стані, мотор 3. 0, газ/бензин. Газ, поставлений недавно. Мотор і коробка автомат працюють без нарікань. Не битий, не фарбований. Салон в оригіналі. Пробіг автомобіля 200 тис. оригінальний, не скручений.
Продам ВАЗ 2105 з переоформленням
телефонуйте або Viber
Продам авто, на ходу, єсть моменти по кузову
Продам Лачетті 1 8 в дуже гарному стані я другій власник за детальною інформацією звертайтесь **********
Продам авто на повному ходу але є недоліки так як ненове стан сів поїхав треба трохи підварити но кретичного немає нічого є невелика вмятина из заду нафото видно резина майже нова R 15 на дисках салон норм електро пакет, акб хороший є зв,язок из власником авто мотор пітдимлює реальному покупцю за 800 уе вітдам ціна крайня менше небуде
Продам уаз 469б 1994 рік газ бензин,з документами порядок.
Продам шкоду Октавію Тур 1999 року газ бензин всі питання по телефону на ходу їздить кожен день телефон 09******53 торг присутній
Продам Рено Меган обслужений два комплекта резини на дисках з датчиками увесь в рідній красці
Авто на повному ходу. Максимальна комплектація . зроблено ремонт ходової та то двигуна .потребує уваги з порогами та ремонту задніх арок. Оригінальний пробіг. 2 власник . Газ 4 покоління вписаний. На даний момент не потребує вкладень. Переоформлення обов’язкове .
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?