Продам Geely MK-Cross, авто в дуже гарному стані , вкладеннь не потрибує, авто на максимальній комплектації все працює гарно, торг.
Машина в хорошому стані сів поїхав
Авто куплено офіційно 2020 року . Вся в рідній фарбі, все завжди обслуговувалось вчасно на шкода сервісі . Жодних вкладень не потребує.
Машина в нормальному стані. Сів і поїхав. Є нюанси по кузову. Зроблена ходова. Поміняна прокладка гбц і клапанної кришки та сальники. Стоїть зимова гума. Зроблено Т.О 2000 км тому. Новий акумулятор. Зроблено якісне тонування в круг. Витрата 8 л дизеля місто. З питань телефонуйте. Торг
? BMW X5 F15 2014 | Бензин | xDrive | Продаю стильний та потужний BMW X5 у кузові F15 — ідеальне поєднання комфорту, динаміки та статусу. ? Стан: Авто в гарному технічному та візуальному стані. На даний момент вкладень не потребує. ? Оснащення: Панорамний дах Безключовий доступ Проекція на лобове скло Комфортні сидіння з підігрівом Клімат-контроль Електроприводи сидінь та багажника Нова гума Щойно пройдене ТО Авто доглянуте та повністю готове до експлуатації Ідеальний варіант для тих, хто шукає комфортний преміум-кросовер без додаткових витрат.
Авто в гарному стані Обслуговування вчасне Пригнаний з США, після дтп з невеликими пошкодженнями передньої фари та крила Зимова, літня резина
в авто грошей не жаліли,запчастини купував всі оригінальні,все мінялось вчасно , не бита,повністю нова ходовка САКС,встановлений газ 4 покоління,повністю зроблені фари на білетлінзах,є зимова гума на дисках R16 205-55,по телефону розкажу все детально, перевірка на будь-якому сто
Авто у гарному техічному стані. Наразі ніяких вкладень не потребує. По кузову на фарбоване ( окрім порогів ) По ходовці все тихенько Двигун працює рівно. Економне авто для міста. Набирайте - поспілкуємось
Автомобіль повністю обслужене, замінено всі росхідники ремені ролики.Зимова гума на дисках в подарунок новому власнику .Можлива перевірка на будь якому СТО за ваші кошти.Переоформлення в МРЕО , я власник по документах.
Авто в гарному робочому стані, всі розхідники замінено, вкладень не потребує
Автомобіль був в ідеальному стані до дтп. Питання по телефону.
Авто в дуже гарному стані, дуже багато вкладено часу та грошей! Ходова частина вся нова, нові ланцюги, акпп після реставрації! Є незначні нюанси, автомобілю 27 років, ідеалу не буде! Пишіть дзвоніть все розповім та покажу!
Сімейне комфортне авто.Економне та бюджетне.Не масложор.В ДТП не була,не топляк.Гаражне зберігання.Всі кнопки та функції працюють.В хорошому стані.Авто робилося для мене й дітей, тому на обслуговуванні не економили. Майже повністю перебране, запчастини підбиралися якісні. Мотор перебраний — працює тихенько та рівно. Минулого літа замінене зчеплення, робилися гальмівні колодки • Авто доглянуте, технічно в хорошому стані — сів та поїхав.Без рижиків(минулого літа їх професійно позбулися).Є деякі нюанси по тюнінгу,але вони легко виправляються і на їзду авто не впливають.Авто таке яке є,без зализів і маскувань • Можливе переоформлення через Дію. Одразу переоформлення на нового власника, без договору купівлі-продажу.Причина продажу - оновлюємо сімейне авто
В РЕСТІ !! в гарному стані! сів поїхав
Авто в гарному стані! Не гнила! Мотор коробка ходова в гарному стані! Ні чого робити не потрібно! Можливий обмін, торг присутній! Телефонуйте домовимось!
Українська реєстрація, перший власник. Оригінальний пробіг. Газ встановлений врисан в документи. По технічному стану все добре по кузову є дефекти. Всі питання по телефону!
Продам СЕНС 1.3 ГАЗ/БЕНЗ. РІДНИЙ ПРОБІГ 181 ТИС. ВСЯ В РІДНІЙ ФАРБІ, БЕЗ КОРОЗІЇ ТА ГНИЛІ( ЗАМОВІЛЕНА З САЛОНУ). ПО ХОДОВІЙ, КУЗОВУ МОТОРУ ТА КОРОБЦІ НА 5+. ЦЕНТРАЛЬНИЙ ЗАМОК, СИГНАЛІЗАЦІЯ. ТОРГ ПРИСУТНІЙ. НІЧОГО РОБИТИ НЕ ТРЕБА. ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ ТІЛЬКИ В СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРУ АБО ЧЕРЕЗ ДІЮ. ВСІМ ВДАЛИХ ПОКУПОК.
Авто в гарному технічному стані. Обслуговувалося вчасно. Коштів не жалкував. Додатково відповім на питання по телефону.
Автомобіль у чудовому стані! Гарна комплектація. Весь у рідній фарбі. Без жуків, без іржі, без корозії! Усе залізо збереглося в ідеалі! Реальний невеликий пробіг (78тис.км)! Стан кузова, салону та всіх елементів відповідає невеликому пробігу. Салон чистий та непрокурений: без пошкоджень, подряпин та слідів експлуатації. єдине є декілька маленьких нюансів ( подряпин) по кузову. Бережна та сумлінна експлуатація! Масла, фільтра, колодки змінювалися вчасно кожні 7-8 тис.км Робити нічого не треба! Олія свіжа, фільтра. ТО було зроблено 2.5тис назад. Сідайте та їдете. Найближчі 100 000 км треба буде робити тільки планові ТО та насолоджуватися цим автомобілем! Усі ключові вузли та агрегати справні, робити нічого не потрібно. по Електриці теж все працює. Робити нічого не треба! Олія свіжа, фільтра. Сідайте та їдете. Найближчі 100 000 км треба буде робити тільки планові ТО та насолоджуватися цим автомобілем! Усі ключові вузли та агрегати справні, робити нічого не потрібно ********** Сергій
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?