Продам своє авто в чудовому стані все працює кожна кнопочка з документами порядок тільки переоформлення робити нічого непотрібно сів поїхав звоніть або пишіть на вайбер телеграм звязку може небути
Продам Рено Меган 3 газ/бензин в хорошому стані. Двигун 2.0 T (F4R) 870 на 180 к.сил (сток). Двигун в ідеалі не димить масла не бере взагалі МКПП 6 ступенева. По ходовій все ок нічого робити не треба. Кузов оцинкований іржі немає ніде взагалі. По електриці працює все. Авто з без ключовим доступом система старт стоп, 4 автоматичні скло підіймачі, електро складання зеркал, датчик світла та дощу, парктроніки. Встановлено гбо та вписано в тп. Замінено масло, антифриз та ГРМ ( повний комплект з помпою). Любі перевірки за ваші кошти. Можливий обмін на Volvo xc 70.
Продам авто у відмінному стані
В 2013 пригнаний з Франції, пасажир. Я другий власник з 2019 року. Брав авто було 210 тис. км. Тоновані всі вікна (крім переднього). Встановлена захист двигуна. В 2023 році зроблено капітальний ремонт двигуна. Обкатка двигуна пройдено. Масло фільтра замінені. Кузов оцинкований. Літня+ зимова гума. Два ключа. Історія обслуговування авто в додається за свій період. З переоформленням.Сів і поїхав. Всі питання в телефон.
Придбана 25.01.2022 року. Рік виготовлення 2021. Один власник. Пробіг 86тис.км. Бензин 2л. Повний привід. По КАСКО нічого не було, авто ціле. Тонування окрім лобового скла; сигналізація; поклейка плівкою капот, бампер, пороги, дверні ручки. Коврики нові ворс оригінальні не використовувалися, зараз використовуються Єваковрики. Гума літня Гудєар, майже нова, зимова майже нова теж гудєар. Останній рік використовує дружина. Стан відмінний.
Пробіг 284 т.Достойний бус, пропозиції заберу за... відхиляю. Всі недоліки вказано на фото, трошки гуде підвисний, та куліса кпп потребую регуліровки або ремонту, можливо зроблю, а так авто просто стоїть, змінилась работа, на недоліки скину, важких грузів не тягав. Я власник. Продаж абсолютно не спішний потреби скинуть або швидко продать немає!! Пропозиції писать Viber або в телеграм,
Гарний та компактний кросовер для міста. Підсилювач руля, безключовий запуск, датчики сліпих зон, задній парктронік з функцією повний стоп, датчики розділових ліній, кольорова камера заднього виду. Є комплект зимових шин з металевими дисками, новий аккумулятор. Американка після ДТП. Зроблено дуже якісно, без видимих пошкоджень та підкрасів.
Продам автомобіль Opel Vectra -C 2007 року випуску , куплений в Польщі , розмитненний 2018 року їздив далі в Польщі по добрих дорогах . Авто в гарному стані .Vibir +48733640390
Надійний японський автомобіль в гарному,збереженому стані.Мотор,коробка та ходова у відмінному стані!Салон також.Машинка тихенька та м'якенька.Нова зимова гума.Авто без іржі та дірок.Газ працює.Склопідіймачі,підігрів сидінь,кондиціонер,електрорегулювання дзеркал та фар,подушки безпеки.Гарний та надійний універсал з високим кліренсом.Сів та поїхав.
Volkswagen Golf VI, 2011 | 1.4 бензин механіка Продам Volkswagen Golf 6, 2011 року випуску. Двигун 1.4 бензин, механічна коробка передач.на пробізі 100 000 заміна грм .Цеп зірочки натяжителі. Компресор і радіатор кондиціонера . Пробіг — 130 000 км (оригінальний). Автомобіль куплений новим у офіційного дилера, один власник з моменту покупки. Стан: гаражне зберігання два комплекта ключів сервісна з відмітками поки був на гарантіїї обслуговування на офіційному дилері регулярне та своєчасне обслуговування технічно повністю справний 2 комплекти нової резини (літо на легкосплавних дисках Гудєр +на металевих бридж з оригінальними ковпаками зима) Авто доглянуте, без прихованих нюансів. Звертатися за номером . ***************61 .Олександр
Авто у вiдмiнному станi.Вкладень не потребуе взагалi трайлхавк оригiнальний.Кузов без подряпин вмятин.Якicно вiдновлений.Безпека замiнена на оригiнал.Дно як нове без жодних ржавчин.Русифiковане меню.Повороти жовтi.Гарна комплектацiя пiдiгрiв сидiнь руля.Вентиляцiя сидiнь.Мертвi зони.Електро багажник.Працюе абсолютно все помилок не мае.Встановлений газ евро4.Додаткова iнформацiя по телефону.
Продам надійний та доглянутий автомобіль у максимальній комплектації, що є досить рідкісною для даної моделі. Авто повністю обслужене та не потребує вкладень. На пробігу 200 тис. км двигун пройшов повне технічне обслуговування з виконанням усіх необхідних робіт. Мотор працює рівно, без сторонніх шумів, масло не бере. Усі розхідники змінювалися вчасно. Вкладень не потребує – сів і поїхав Автомобіль доглянутий, експлуатувався бережно. Чудовий варіант як для міста, так і для подорожей чи заміських поїздок. Ціна відповідає стану автомобіля. Можливий аргументований торг біля авто. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. Тел
Автомобіль нещодавно привезений в Україну. Повністью розмитнений та сертифікований, готовий до постановки на облік. Технічно в гарному стані, екологія на місці. У Німмечині замінено комплект ГРМ. Кузов без іржі та корозії. Гарна комплектація, датчики світла, дощу, клімат-контроль, круїз-контроль, поворотні туманки, потужна версія двигунаи(дві червоні букви TDI). Салон в збереженому стані. Торг доречний біля авто.
Автомобіль в гарному стані як знаружи так і внутрі вкладень не потрибує, двигун працює рівно, ходова частина на 5+ із 5, дуже економне авто, додаткові питаня по телефону ї
Дуже економічний-5,6, заводський ксенон, шкіряний салон,17 диски, розширена база,2-х зонний клімат, відмінний звук, передні колеса нові,ГРМ замінено на 192 т.км, масло і по. свіжіше( ще 6 т.км), двигун найкращий у своєму класі, багато з/ч сумісні з Ford і Mazda -3,точкова подряпина, салон чистый, общее состояние согласно возраста,
Авто на ходу. Стан 3 з 5. Страховка відсутня.
Продам BMW X1 e84 2.0 бензин 245лс повний привід (не x2, x3 , x5) Авто в дуже гарному стані. Тільки пригнана з Канади з мінімальним пошкодженням передній бампер, край капота , безпека вся ціла. 2 комплекта гуми. Оригінальний пробіг 106 тис км. На гарній комплектації, панорама, шкіряний салон, клімат, підігрів сидінь, керма. По техніці питань нема, без помилок. По кузову вся в заводському окрасі окрім капота та бампера. Має невеликі вмятинки на дверях під пдр. 2 комплекта гуми зима/літо Поставлена на облік, переоформлення. Можливий пригон за домовленістю.
Авто в чудовому стані, 2 ключі 1 власник,не бита в рідній фарбі, двигун працює чудово ,масла не бере.гнилі ржавчини по кузову немає,продожа без титанів.на дисках 14 залізні.гума зима.встановлено ГБО італійського виробника томассето,форсунки газові баракуда,ГБО вписано в техпаспорт.працює рівненько як на газу так і на бензині.мастило замінювалось вчасно.кондиціонер працює,електроніка вся працює. Салон не прокурений чистий охайний ,сидіння були завжди в чохлах для кращого зберігання та більшого терміну служби.дуже гарний та практичний автомобіль як для сім'ї так і для бізнесу.торг присутній але біля авто.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?