Тех. стан відмінний, в ДТП не була, в березні 2024 була заміна гальмівних колодок, дисків, каталізатора (оригінал) у серпні 2023. Всі питання у вайбері, телеграм.авто знаходиться у Польщі
Машина обслуговона
автомобіль був придбаний уминулом році, та за цей час був зроблений повний капітальний ремонт. Двигуну від капіталки 10 тис. км так само як і зчепленню. ресурс двигуна повинен бути ще як мінімум на 200тис км. на свій рік стан авто чудовий а по механіці все нове , що можно було зробить. стоїть нова система гбо , яка потребує 11 літрів газу по місту , інколи 10. нова гума . продаю з причини потреби коштів. пишіть , питайте
Мотор уже на 340 лошадок
Ситроен Джампи 2007год,в хорошем состоянии 1.6 турбодизель Кондиционер Полный электропакет Расход 6литров ********** Звоните по телефону на втором фото Дима
Продам хорошую ауди а6ц5, ходовая, двигатель в порядке, не значительные следы эксплуатации. Расход 10 город, 6-7 траса. Все вопросы по телефону
Авто в гарному стані.Сів і поїхав Перша реєстрація в 2016 році Їздила дівчина,рідний пробіг 112 тисяч км Масло та фільтра були замінені на 107248 Чудовий варіант для водія початківця 2 комплекти ключів Дзвонити ????
Мерсик в непоганому стані 1.6 бензин Двигун сухий працює добре, кпп також без нарікань по ходовій також все впорядку стан сів і поїхав,масло замінювали своєчасно, салон чистенький,ухожен, жодного разу в ньому не курили.Їздила дівчина. реальному покупцеві реальни торг у капота. Продаж з переоформленням
Продам Гольф 4 з переоформленням на повном ходу не димить масло не бере
Авто у технічно справному стані, ходівка не гримить. По кузову є рижики. Є ляда окремо, але теж треба робити. Кандер дме холодним. Лише переоформлення.
Доглянута автівка, не потребує жодних вкладень, свіжа поміняна олія, коробка автомат, газ/бензин. Дуже економічна і стильна. Додатково комплект зимової гуми на дисках. Теріторіально Миколаів, центр.
Перший власник,заводське пофарбування,газовий редуктор переобраний.Віддам два дисків,піввісь (заводська рідна).Розхід газу 9 літрів на 100км,в зиму до 10 літрів
Машинка в отличном состоянии, на полном уверенном ходу. По авто сделан полный ремонт форсунок Delphi euro 4, заменена и отреставрирована рулевая рейка, перебран стартер, убраны вихревые заслонки, залито новое масло так же заменены все расходники. На машине стоят летние диски R17 Vossen покупавший их из магазина и также стоящая совершенно новая резина, есть диски и с зимней резиной. Ошибок не каких-то нет, машина едет уверенно, расход топлива по городу 8.5-9.5л а по трассе при скорости 130-140 то 5.7-5.9 по нюансу то нужно покрасить задний бампер, это еще прошлый владелец при продаже ударил. Продаю в связи с покупкой форд фьюжен. Другие вопросы по телефону и просьбам площадкам и перекупам не звонить
Авто в доброму стані з усіх питань, телефонуйте. Автобізнесменів та продавців з майданчиків автопродажу прохання не турбувати.
Авто в гарному стані сів поїхав по кузову кілька маленьких слідів експлуатації жодного рижика чи гнилі від слова зовсім немає звертайтесь відповім на всі питання
інформація за номером
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?