Продаю своє авто, чудовий та практичний автомобіль. Обслуговувала на 100%, жодних вкладень не потребує.
Продаю машину в гарному стані 2008 року. Дзвоніть за номером, можливий обмін
Машина в отличном состоянии, новое бесконтактное зажигание, бензонасос, новый аккумулятор, резина всегда, салон чистый не затянутый, сиденья цели, дыр и гнили нигде нет, двигатель работает ровно, новые колодки, барабаны, новые шаровые и амортизаторы, коробку плавно,ручник работает,для работы отличный вариант,Торг при осмотре.
Продам ДЖЫЛИ! Володію 1,5 року! Я 2-й власник! Пробіг на зараз 101 тис! Т.О кожні 5-6 тис! ЗА СТАНІ: Кузов як на всіх китайцях, є моменти! Присутні кілька невеликих моментів по низах дверей, на одній задній арці! Салон як на фото, не затасканий не убитий! По електриці все абсолютно працює, кожна кнопка, корекція фар дзеркал склопідйомники та ін! Кондиціонер теж у робочому стані! По ХОДОВІЙ потрібно перетрусити! По МОТОРУ: Жодного зауваження! Масла фільтра кожні 5-6 тис! Масло від заміни до заміни не бере! Бронепроводи, свічки нові. ГРМ, помпа, ролики все нове. Привідні ремені всі нові. Антифриз свіжий, два датчики температури і термостат тільки замінив! Менше місяця знімали стартер, банально зникла маса, шукав причину, оскільки зняв, то розібрав, почистив і все перемазав, щітки у відмінному стані! ПО КОРОБКЕ: Наприкінці квітня коробка знімалася з причини того, що зникло зчеплення! Кошик і диск у хорошому стані, видно, що змінювалося! ПРОБЛЕМА була у ВИЛЦІ: лопнула вилка і недовитискалося зчеплення! ВИЛКА НОВА ВИЖИМНИЙ ПІДШИПНИК НОВИЙ ГОЛОВНИЙ І РОБОЧИЙ НОВІ! Передачі вмикаються чудово! Машина щодня на ходу! З дому на роботу з роботи додому! В місяць приїжджає не більше 1000км! ПОВТОРЮЮСЯ З МІНУСІВ: Моменти по кузову є! Питання по ходовій є! Не показує датчик рівня пального! Після заміни забірного фільтра на колбі просто перестав показувати! Бажання зробити є, часу немає! Переоформлення без проблем і ОБОВ'ЯЗКОВО! З пропозиціями за 1500 і банкою пива не е-е-е...ииите мені голову! ТОРГ Є! Приїжджайте і дивіться
Стан нового авто, жодна деталь не красилась, нічого не знімали, не крутили, брав для себе, але зараз стоїть в гаражі за 4 роки проїхав 5тис км., новий АКБ, масло тільки поміняв.
продам Пассат б7, 2013 рік, 2.5 звичайним мотором ідеальний стан, сів і поїхав, всі деталі за телефоном)
В продаже хозяйская машина. Полностью сделаная, после ТО, сделанное ТО полного привода. готова к любым проверках на вашем СТО.
Машина в робочому стані. ТО пройдено.
Продаю Kia Sorento 2008р у гарному технічному стані, комплект зимової гуми.
Продам hyundai i30 2010 року, авто обслужене, економне, розхід приємний, двигун працює без нарікань, ходова як нова. Експлуатувався з розумом, без агресивноюї їзди. По кузову виглядає гарно, мінімальні сліди експлуатації, гайки кріплення: дверей, капоту, кришки багажника, крил без слідів відкручування. Переоформлення через дію. Встановлене нове лобове скло. ТО 1000км тому. Гума Піреллі з мінімальним зносом. Салон приємно пахне новеньким авто, сидіння без потертостей, стеля чистенька без плям. Авто було придбано новим в офіційного дилера. Розумний торг присутній.
Продам власне авто у дуже гарному стані, максимальної комплектації, 7мі місна, по автівці робить нічого не потрібно, на 84 тис км пробігу відбулось комплексне ТО: заміна масел та фільтрів у коробці передач, заміна передніх гальмових дисків та колодок. на містах передньому і задньому та на роздатці, ремни, ролики, водяну помпу, теплообмінник. Маю відповідну підтверджуючу квитанцію. на Обмін 40000
Бампер є, потребує фарбування. Нюанси по кузову з лівого боку в задній частині автомобіля. Обклеєний віброізоляцією. Газ 4 покоління.
Продам ваз 2107 в гарному стані, пишіть дзвоніть
ДУЖЕ КОМФОРТНИЙ ТА М'ЯКИЙ АВТО З ГАРНОЮ ТРАНСФОРМАЦІЄЮ САЛОНА! Купляв для батька більш як 5 років тому, в дуже гарному технічному стані, батьку за 70 років, вже не їзде, продаж в зв'язку з не потрібністю. Працює все: кнопочки, підсвітка салону, інше. З воздуходувів дує +6 градусів при ввімкненні кондиціонера, також повністю справно працює задній кондиціонер. Каталізатори професійно видалені і прошит під ЄВРО-2. Повторюся в технічному стані - доглянуте авто. Зимова гума в подарунок. Встановлено: ксенон, ГБО 4 покоління (STAG). Камера заднього огляду вмонтована в дзеркало заднього огляду. В 2025 році кап. ремонт автоматичної коробки з заміною гідроблоку. Фаркоп встановлював я, використовувався виключно для транспортування велосипеда. Із можливого ремонту - датчик положення рулевого колеса, хоча фізично руль рівно, на водіння авто ніяк не впливає, також є питання по лакокрасочному, на фото показав. Прохання не пропонувати ціну в два раза дешевше, або розповідати є така то сума і більше нема! АВТОПЛОЩАДКАМ НЕ ТРЕБА ТУРБУВАТИ. Торг тільки біля авто реальному покупці. Любі адекватні перевірки вітаються!
Продам машину VOLKSWAGEN GOLF 4. Коробка автомат, бензин, На ходу. З усіх питань телефонуйте
Авто своє, повністю обслуговане. Нічого робити не потрібно! Два ключі, два комплекти оригінальних дисків на 18, одні на літній гумі, інші на зимовій, + комплект сликів. ТО кожні 5 тис., бензин 95прем + присадки актан буст або 100й З цікавого: Гальмівна система Brembo М 378мм (нові диски колодки) Обвіс M Турбонагнітач Pureturbo stage 2 Паливний насос підвищеної ефективності Fuelit stage 3 Blow off Turbosmart vr9 dualport Downpipe Dinan (спортивний каталізатор) Charge pipe алюміній збільшеного діаметра Впуск нульовий K&N в штатне місце Інтеркулер High performance n55 Пружини перед і зад -20мм H&R (поставив проставки +20мм, знімаються швидко) Стабілізатори перед і зад збільшеного діаметра Eibach Прошивка мотор MHD stage 2+ (все працює шикарно, чек не горить, витрата відмінна 8/13/16, Start/Stop працює) Прошивка коробка XHP stage 4 (перемикання миттєве, треба просто спробувати) Їде супер, всі режими працюють, звук божевільний з відстрілами і «поп корном» і пшикає все як любимо). Все зроблено правильно. Кузов обклеєний плівкою 3M g336 gloss envy (саме авто чорне) Альтернативна задня оптика. Задній спойлер карбон. Потужність 540 к.с. Розгін до 100 км 3,8 сек Обмін на wrangler, g-class, fj cruiser
Двигун запускається на холодну та гарячу відмінно . Працює чудово. По машині немає жодної помилки . Щеплення 3 місяці назад замінене. Комплектація максимальна: шкіряний салон,електропривод сидінь,клімат -контроль,підігріви сидінь,мультикермо . Машинка їде дуже м?яко та впевнено . Механіка 6 -КПП. Можливий продаж в Кредит та є послуга «Пригон автомобіля» . Також можливий обмін
Авто кожен день на ходу. Opel Omega A, 1990 Двигун: 2.0 газ/бензин Технічно все працює, є дрібні сліди експлуатації, як для свого віку — стан гідний. по машині зроблено дуже багато, зашумлена, дно поварене, стоїть гарна музика, дуже добре світло. Причина продажу: Продаю не з власної волі — потрібні кошти на лікування. Надійний 2.0 газ/бензин і простий в обслуговуванні Задній привід — класика у водінні Живий кузов. Сів і поїхав
До Вашої уваги Німецький позашляховик з потужністю в 354 к/с . Цей автомобіль подарує Вам комфорт, та емоції. Технічно та естетично без зауважень! По комфорту: - Багато зонний клімат контроль - Круїз контроль - Підігрів сидінь - Навігація - CarPlay - Музика: Bang olufsen - Памʼять положення сидінь - Старт стоп - Електро привід багажнику Та багато інших функцій… Більш детальну інформацію надасть менеджер Ільницький Сергій Додаткові послуги автосалону: - Traid-in(обмін) - Кредит-Лізинг - Викуп вашого авто - Прийом авто на комісію - Доставка в будь яке місто
всі деталі по телефону
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?