Авто в гарному стані, всі питання по телефону, можливий обмін на ford S max titanium.прошит на евро 2.топлива по городу 6.2-6.5
Продаю свій автомобіль. Машина щодня на ходу, технічно справна та обслужена, але має косметичні нюанси.У нижній частині лобового скла є тріщина.Двигун та КПП: Працюють без нарікань, дуже економна витрата палива.Торг.
Продається надійний та комфортний Mercedes-Benz B-Class, модельний ряд B-200 CDI 2009р. в кузові W245, 2,0 дизельний двигун ОМ.640. Авто в гарному стані. Заміна всіх рідин та фільтрів. Замінено: передні та задні стійкі, гальмівні колодки в круг, опорні підшипники, стійки стабілізатора та ін. Загалом авто в гарному технічному стані. Хороша комплектація: мультикермо, підігрів дзеркал, підігрів передніх сидінь, кондиціонер, центральний замок, передні та задні парктроніки, дзеркало заднього виду з автозатемненням, протитуманні фари. Салон комбінований шкіра+тканина в гарному стані, дуже зручна посадка на сидіннях, що не втомлює як водія так і пасажирів. Загалом авто вчасно обслуговувалось. В комплекті 2 ключа. Детальніша інформація по телефону. Торг біля капоту. Обмін не цікавить.
Гарна машина. Торг біля машини
Продам свіже авто в ідеальному стані. Максимальна комплектація - АВТОГРАФ, нова коригувала біля 80000$. У машині є все - від активної підтримки у полосі (Pro Pilot assist 2) до масажу , обдуву, підігріву сидінь, бездротової зарядки телефону та шторок. Фари - Full LED адаптивні , з AFS системою. Проекція на лобове , 2 камери заднього огляду(одна на дзеркало заднього виду транслюється) Безпровідний Car Play, акустика - Bose performance. Слот під сім-карту. Карфакс скину за запитом
Офіційний Renault Megane IV. Весь сервіс у офіційного диллера. Чудова комплектація. Безключовий доступ на усіх дверях. Дачтик світла, дощу, навігація Carplay, android auto. Підігрів сидінь, датчик сліпих зон, контроль втоми водія, вибір налаштувань АКПП. і Автомобіль повністю обслужений, вкладень не потребує.
продам мерседес віто 2004 року мотор 2,2 турбодизель дизель гарний стан мотору по мотору нова турбіна масла фільтра нові радіатор основний і радіатор інтеркулера новий салон в гарному стані 2 комплекта резини на тітінах і зіма і літо на тітанах не гнила є по кузову царапенки а так кузов цілий магнітола сенсорна , коробка і счеплення нові по електриці все працує продаж срочний присутній торг любий вид переоформлення
Subaru Outback з дволітровим турбодизельним двигуном. Автомобіль в аваріях не брав участі, практично весь у заводському забарвленні не рахуючи пари косметики, можна перевіряти приладом. По двигуну все добре, турбіна працює відмінно, шестиступінчаста коробка передач, по витраті палива виходить в районі 9-ти літрів по місту. Машина як і всі subaru на постійному повному приводі, по ходовій все добре, вкладень не потребує. Машина на клімат-контролі, круїз-контроль, підігрів сидінь, сидіння водія повністю на електрорегулюваннях. Просторий салон і величезний багажник. З документами порядок, будь-яке оформлення. На обмін 10000$.
Гарне авто, дорогий газ четвертого покоління. Другий власник, інші питання по телефону. Якщо немає зв'язку,пішіть Цікавить Авто, тоді я передзвоню. Усім добра і розуміння.
Доброго дня. Продаю свій автомобіль, дуже комфортний і дуже надійний. По авто нічого робити не потрібно, повністю обслужений. Всі роботи проводились на брендованому СТО гарними спеціалістами, всі запчастини купувались виключно оригінал, хто мав справу з такими авто розуміють про що йдеться. Все працює, двигун, коробка, ходова, без нарікань. Як на мене, авто вартує уваги, приїжджайте на перегляд, тому що по телефону багато не розкажеш, краще подивитись в живу. Торг звісно присутній, тільки адекватний і аргументований. Дякую. Всім добра.
Продам машину в хорошому стані. Додаткову інформацію по машині надам по телефону
Продам своє авто. Я перший власник в Україні, стоїть газ вписаний в техпаспорт. Можливий торг
Nissan Rogue в комплектаціі SL 12 місяць 2022 року випуску на повному приводі,з турбованим двигуном із технологією VC-Turbo. Машина миттєво відгукується на педаль газу, але споживає мінімум палива як у місті, так і на трасі.Третє покоління моделі виглядає агресивно, стильно та виділяється в потоці завдяки дворівневій LED-оптиці.Величезний багажник, багато місця для пасажирів заднього ряду, якісні матеріали оздоблення та сучасна цифрова панель. Автомобіль оснащений фірмовим комплексом безпеки Nissan Safety Shield 360. Передмаксимальна комплектація SL оснащена багатьма цікавими та корисними опціями, серед яких активний круіз-контроль, моніторинг сліпих зон, камери 360 , панорамний дах , шкіряний салон, підігрів керма та передніх сидінь та багато іншого. Автомобіль у відмінному технічному стані та не потребує додаткових вкладень. Запрошуємо на огляд та тест-драйв: м.Полтава, вул.Європейська 125в.
Все розповім по телефону машина норм но і не нова
Свіжепригнана, без пробігу в Україні . Жоден болт не крутився! Підкапотний відсік в ідеальному стані . Чистий 2010й рік. , в Европі 2011й .. Працює абсолютно все, кожна кнопочка , дуже збережена машина ! Руль оригінальний у відмінному стані , не потертий , не перешитий. Стан як на фото ! Має повну сервісну історію з 2010 по 2026рік , що підтверджено сервісною книжкою і великою кількістю актів техоглядів . Машина з правильним атмосферним мотором 1,6МРІ бензиновим на 81 кВт 110л.с., в парі з мех. 6-ступ. КПП - найкраще компонування - непутати з 100 к.с. і 5ти КПП Мотор працює ідеально , сухий ,без підтікань! Було зроблено велике ТО , поміняні : - комплект ГРМ , масло , антифриз , термостат з корпусом, тормозні колодки , торм. диски хороші , по ходовій зроблена ревізія ; кулаки" , стойки стабілізатора , та інше. Покришки з хорошим протектором свіжого року. Щеплення працює так , як потрібно ! Дуже гарна комплектація: підігрів сидінь , підігрів двигуна , підігрів зеркал , омивач фар , трешн-контоль+антизанос (дуже корисно для зими) , круізконтроль, та багато інших корисних функцій . Кондиціонер працює . Ходова , КПП, двигун - все в ідеальному стані . Шторка багажника , домкрат та запаска присутнi . Салон в ідеальному стані, чистий, без дефектів. Екологія на місці . Помилок немає і не було. Машина фінансових вкладень не потребує! Куплена за кордоном у власника (не комерційна) Машина варта Вашої уваги . Фінансових вкладень не потребує , сів - поїхав! Є звіт Carvertical .
Пробіг- 324810км Через роботу машина в основном стоїть, і до цього дуже мало їздив Все время заправлявся виключно на заправці WOG- A95 + бак почти повний літрів 45/50 з 60 По машині все чудово, 400км назад робилася головка через заміну направляючого клапана!(Само собой мінялось мастило і фільтри)!Єсть бірочки із замінами мастил від самої покупки до сьогоднішніх днів! Присутні сколи і підкраси на автомобілі, на фото помітно(не все фоткав)! Присутній і справний клімат контроль, передні скло підйомники працюють! Більш детально розповім по телефонові!
Продаю власний автомобіль в дуже гарному стані. Проведено планове ТО (заміна масла, фільтрів, рідин). Обслуговується на фірмовому сервісі Форд. Є сервісна книжка. Повнопривідний кроссовер з гарною комплектацією. Пошкодження в США були мінімальні: права задня дверька, все інше рідне. Безпека ціла. Все працює відмінно. Двозонний клімат. Великий монітор. Керування системами можливо голосом. Безключовий доступ. + комплект гуми. Торг біля машини
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?