Продам своє авто, стан як для своїх років хороший, дно ціле, проблемні місця (пороги, та заднє ліве крило) видно на фото автомобіль кожен день на ходу, було дуже багато чого зроблено, по ходовій частині гарна, по мотору також, стоїть газ 4 покоління по питанням телефонуйте, відповім якщо знаходжуся поза зоною досяжності пишіть на вайбер прохання перекупам не турбувати торг лише біля капоту
продам tesla model Y, 2023 року СТАН НОВОГО АВТО все працює, пошкодження у США мінімальні, безпека ціла та не ушкоджена!
Гарний авто, з чесним пробігом, всі мастила, рідини замінені (в.ч АКП) . По ходовій частині, двигуну, салону зауважень немає, коробка працює ідеально, кондиціонеру зроблено (ТО), є невеликі нюанси по кузову., є комплект зимової гуми., лобове скло та всі по колу рідні.,стоїть ГБО. ТОРГ.
Все вопросы по телефону машина в хорошем состоянии без вложений
Ваз 21093 2007 рік, газ-бензин, по кузову багато ньюансів, видно на фото. Мотор 1,6 інжектор. Капіталка (поршнева та шліфовка головки на 200 тисячах. Чіп на росхід та крутячий момент на обгін: коли треба їхати - їде, коли треба доїхати економно - економить. Подробиці чіпу (як працює та де робив) - біля машини. Розрізна шестерня, спортивний вакум - тормозить краще від заводу на 90% з першого дотику до педалі. Їде дуже бадьоро. Торпеда 15шка - з заводу! Останній рік випуску. Магнітола pioner із сабвуфером на 500ват та підсилювачем - довбить крепко. У фарах біксенон. Повна обесшумка салону, криша, двері, підлога: stp, акустичний паралон, на дні ще войлок. Коментар для тих, хто любить торгуватися по 500$: я дивився ринок. Верх ринку за цей рік та комплектацію - 2800$. За 1000$ машину можна привести в ідеальний стан що по кузову що по ходовці. Ціна - адекватна року, комплектації та стану! Реальному покупцю, хто не буде торгуватися будуть додаткові бонуси.
Жваве авто,тепловий насос,подвійне скло,безпровідних зарядка тел,та інші опції.
Продам Sonata, у непоганому стані, газ / бензин. Клімат контроль, шкіряний салон, Eva коврики, електро сидіння з підігрівом, електро дзеркала, парктронік та ТД, ходова зроблена, гума нова на 17 дисках. Кузов для свого віку в нормальному стані, виглядає непогано. Екологія видалена,50 літрів газу на 400 км. Торг з реальним покупцем.
Авто в гарному стані, їде тихенько, проклеяно вібро-шумо ізоляцією, повністю задуте, двигун в ідеальному стані. міст 2106, коробка 5ст. полонезе, ходова вся нова. Стоїть газ. По двигуну. вал тайга, короткі шатуни, роспредвал тайга. масло антифриз замінені. Встановлена двостороння сигналізація давінчі. Тіани ковані. резина як нова. Повний ремонт авто робився мною в 2019р. Відповім на любі запитання. Масло в двигун заливаю таке як на фото.
Авто на ходу, мотор 8 кл 1.6, стоїть компресор але треба ремень купити. Треба подивитись передню ходову. Авто повністю у вібрі Салон хороший, перед седінья бмв Стоїть газ, вписан, але одну форсинку треба міняти Оформлення також можливе
Продам свою машину Ладу Калину,один власник 2006 року. На ходу, заводиться з пів-оберту. Новий акумулятор. Не бита, не фарбована. Салон у хорошому стані. Місцями зліз лак. Торг.
Живий e46 мотор, коробка обслугована, вкладень не потребують. 2 ключі, рідні сервісні книжки з Німеччини, наклейки на ключі. Датчик дощу, мультикермо, парктроніки, рабочий климат. Єсть нюанси по кузову, вказані на фото, машина повністю в рідному фарбуванні. Оригінальні стекла, але лобове зі тріщиною. Поміняли лампочки ближнього на Лєд і поставлені "глазки". По решті машина повністю в заводському стані, все працює до всіх пікселів на магнітолі.
Автомобіль в хорошому стані, обслуговувався за регламентом. Клімат контроль Підігрів сидінь Встановленні якісні чохли на сидіння Встановлений парктронік Два комплекта коліс По автомобілю все працює без питань Є не значні нюанси по кузову Телефонуйте розповім більш детально
Авто можна сказати в ідеальному стані, дуже доглянуте, рідний пробіг, не фарбована, двигун, ходова в ідеалі, салон практично як новий, можливий торг, більш детально за телефоном.
Продаю власне авто у стані, близькому до ідеального. Авто було придбано у офіційного дилера в Україні, не пригнане, не Америка. Без ДТП. Надійний та дуже економічний двигун, звичайна механічна коробка передач роблять це авто практичним, не вибагливим та дешевим в обслуговуванні. Вся передня частина ( капот, бампер, фари головні та протитуманні, крила, дзеркала), кармани під ручки дверей і частина заднього бампера затягнуті у бронеплівку ( таке задоволення коштує близько 1500$, але дуже зберігає стан кузову). Двигун, як новий: не димить, масло не бере, всюди сухо. ГРМ , помпа, антифриз замінені на 200 тисяч км. Салон у дуже збереженому стані, все охайно, чисто , все працює. Клімат заправлений і працює відмінно. Комплектація Premium Life, майже максимальна, немає тільки панорами з люком. Круізконтроль, двохзонний клімат, мультикермо шкіряне, датчик світла, дощу, тиску в шинах, передні та задні парктроніки штатні ( працюють ідеально, дуже допомагає при паркуваннях), магнітола сенсорна, підключення до телефону, блютуз, гарна музика, 6 подушок безпеки, комбінований салон ( шкіра+тканина) , aux, USB, передній та задній підлокітники, металевий захис двигуна та КПП, в також заводський пластиковий захист знизу авто в ідеальному стані. по ходовій зроблено все, з останнього нові гальмівні диски та колодки. Нічого не гримить не стукає. По авто робити не треба нічого взагалі. Будь-які перевірки за Ваш рахунок. Скло все рідне, крім лобового ( була тріщина від каміння на трасі), лобове нове. Запускається в будь-який мороз ( найбільше було -21) без проблем. Авто 100% варте уваги: в такій комплектації та в такому стані їх не так уже й багато. Два ключі , комплект літньої гумиф, повний бак пального та ще один дуже приємний та недешевий сюрприз, який розкажу тільки тій людині, яка купить авто))) . Впевнений в тому, що авто сподобається новому власнику .
РЕТРО Газ 24. 1973 року один власник.По авто за всі роки його існування багато чого змінилось. Робоча конячка на той час в одній родині. Але час бере своє і нешкодує, ні метал, ні власника автомобіля. На привеликий жаль якого вже не повернеш. Авто на повному ходу, стан робочий, візуально все на фото. Всі питання можливо вирішити. З документами все добре.
продам джип Patriot у хорошому стані, ходова робилася навесні, (перед зад), два к-т гуми, газ не вписаний
Продам Ниссан у хорошому стані для своїх років зберігся дуже навіть непогано, немає жодного рижика-пижика. По кузову красивий з одним підкрасом. Свіже тонування. По мотору питань немає. Приїжджайте дивіться торг біля авто.
проведенно повне обслуговування авто. Замінені всі мастила (двигун + теплообміник, АКПП + фільтр, РК, редуктора), свічки запалення, клапан PCV, гальмівні колодки, сервісні реміні та роліки.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?