Іноді димить , пошкоджене лобове та заднє пасажирське скло Всі питання за телефоном(Надіялодимир)
Продам або обміняю на інше авто Kia Sephia II 2004 р.в. у робочому стані. Скоріше за все, треба буде ремонтувати двигун. Можливий торг. Звертатися за тел.: – Анатолій.
Продажа не срочная . Маленький торг. Переоформляется.
Машина в хорошем состоянии, не битая. Все работает сел поехал! По двигателю все хорошо ходовая в норме не стучит не гремит! Стоит новый стартер заменён ремень ГРМ-помпа и ремень генератора! По салону все ухожено! Стоят новые задние барабаны и колодки! Все остальные вопросы по телефону звоните в любое время!
Нові:акумулятор, радіатор, щеплення (сакс), пружини (задні), амортизатори, замінені всі мастила.
Авто на повному бойовому ходу,є незнаначні нюанси по кузову,мотор,коробка,ходова,все в доброму стані,кузов ціленький без гнилі,стоять 15 диски з гумою хорошою,є Диски 14 з зимовою,машинка глежена,все мінялося вчасно,робив для себе!
Потребує кузовного ремонту
Ланос мой,на полнейшем ходу,делал для себя,ходовую,полностью.Двигатнль(давление в цилиндрах 12а.!)НЕ БИЛАСЬ,НЕ КРАСИЛАСЬ!Есть сколы,царапки.Газ 4 пок.Синельниково.
Продам авто, на ходу, недавно була аварія, удар у праву сторону, у 2024 році був капітальний ремонт двигуна
Газ-Бензин. Газ вписаний в техпаспорт. Все в справному та оригінальному стані, немає ні дірок, ні іржі. Сів і поїхав. Титани 14. Сигналізація. Музика Pioneer.
Всі питання за телефоном
Машина на свої роки в доброму стані, є не значні мінуси (розповім по телефону), двигун та коробка працюють добре. Торг біля капоту. Присутній торг біля капоту. Інша інформація по телефону.
Пропоную авто опель астра н в нормальному станi на своi роки. Перший власник в Украiнi. 2тс.км назад зроблено капiтальний ремонт двигуна. Замiнено всi рiдини i фiльтри. На зимовiй гумi. В подарунок лiтня гума на легкосплавних дисках. Робити нiчого не треба сiв i поiхав. Вся iнформацiя за телефоном. **********
Авто в гарному стані
автомобіль у відмінному стані, купували для сім'ї в березні 2023 р. дбайливо ставилися, сів і поїхав, жодного разу не підвела, мотор як годинник, обслуговувалась вчасно, фільтра та масло змінювали тижні 2 тому, в ДТП не брала участі, не фарбована, лобове рідне , підігрів дзеркал, електропідйомники передні, магнітола сенсорна, музика хороша робили для себе, салон доглянутий, не курили, титанові диски 15 (комплект гуми зимова і літня). Газ не стояв, кермо з гідропідсилювачем. Документи в повному порядку, лише переоформлення.
Продам авто. На ходу. Звоніть
Автомобиль в хорошем состоянии, обращайтесь.
Продам своє автомобіль другий власник, вид палива дизель об'єм 1,7, машина в хорошому стані є не значні потертості по лаку барвистому покриттю, повністю обслужена поміняні всі фільтри, масла, поміняні колодки в коло нові, жодних вкладень не вимагає 2 комплекти коліс гума майже нова. Індивідуальне пошиття сидінь, підігрів сидінь, кондиціонер заправлений працює відмінно, коробка 6 ступка дуже економічна витрата палива, місто 5.5 траса до 5. Далі по всіх питаннях дзвоніть
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?