Авто в доброму стані обслужене, подушки безпеки рідні, кузов був покритий захисною білою плівкою , продається тому що потрібен бус.
Продається гарненьке сімейне пежо 5008 Пригнано з Нідерландів Оригінальний пробіг всьо навсього 193тис Машинка БЕЗ ЖОДНОГО ПІДКРАСУ Самий надійний та економічний двигун 1.6 дизель 8 клапанів Повноцінний автомат АЙСІН на 6 передач Споживайе даний звір до 6л дизеля по місту По технічній частині все добре Замінено ремінь ГРМ,помпа та антифриз Форсунки усі в ідеалі екологія на місці Салон чистенький без пошкоджень Присутня сервісна історія та 2 ключі БЕЗ проблем їдемо на перевірку на ваш сервіс Телефонуйте домовимось,екзепляр дсить достойний!!! Торг мінімальний лише біля авто !!! На обмін ціна 9500$
Офіційна Авто куплена в Автосалоні. Перші власники! Стан нового Автомобіля Оригінальний пробіг 1000%. 2 ключа. Сервісна книжка. Повністю обслужене. Дзвоніть.
Центральний замок • Антиблокувальна система (ABS) • Система стабілізації (ESP) • Імобілайзер • Антипробуксовочна система (ASR) • Розподіл гальмівних зусиль (BAS • EBD) • Допомога при старті в гору • Допомога при спуску • Контроль сліпих зон • Система кріплення IsoFix • Блокування замків задніх дверей • Датчик проникнення в салон (датчик об`єму) Салон та комфорт Бортовий комп'ютер • Датчик дощу • Підігрів дзеркал • Тоновані вікна • Складане заднє сидіння • Третій задній підголівник • Оздоблення керма шкірою • Оздоблення шкірою важеля КПП • Передній центральний підлокітник • Проекційний дисплей • Електрорегулювання керма • Кермо з пам'яттю положення • Мультифункціональне кермо • Електропривід дзеркал • Електроскладання дзеркал • Бардачок з охолодженням • Підкурювач і попільничка • Обігрів лобового скла • Круїз контроль
Продаю власне авто пригнане з Німеччини у 2017 році. Надійний та комфортний Opel Astra J, 2011 року, 1.4 бензин, механічна коробка передач, хетчбек. Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані, доглянутий, економний та зручний як для міста, так і для поїздок на дальші відстані. Ходова частина в порядку, салон чистий та охайний. Авто регулярно обслуговувалось, всі розхідники замінювались вчасно. Додатково: Комплект зимової резини на титанових дисках та резинові коврики.
Офіційний автомобіль!!! Автомобіль в хорошому стані!!! Авто в рідній фарбі!!! Оригінальний пробіг!!! Двигун працює ідеально!!! Газ обслужений !!! Автомобіль обслуговувався вчасно!!! Детальніша інформація за телефоном! Любий вид переоформлення!!
Мерс в хорошому тех стані,рідна фарба,мотор звір,автомат ідеальний,комплектація хороша,присутнє заводське вебасто,прихований європейський фаркоп, Любий вид переоформлення ,на обмін 8000$
Якщо не в мережі дзвонити на WhatsApp Автомобіль в дуже класному стані,обслужений, по кузову без проблем! Приємний розхід,доїде в любу точку Любий вид переоформлення На обмін 5500$ Якщо не в мережі дзвонити на WhatsApp
Автомобіль в хорошому стані!! В рідній фарбі!!! Рідний пробіг!!! Автомат переключає ідеально!!! Ходова частина обслужена!!! Кондиціонер працює!!! Хороша гума!!! Детальніше за телефоном!!!
Авто в чудовому технічному стані Всі функції працюють Перший власник в Україні
замінено крило, відрихтована пасажирська дверка, безпека повністю відновлена крім ременів безпеки, все повністю працює,
Для своїх років, авто в дуже хорошому стані, без перебільшення. Максимальна комплектація. Не потребує додаткових витрат і вкладень. Передня частина і вразливі місця обклеєні захисною плівкою. 2 комплекти резини. Був незначний страховий випадок, наслідки усунуто (див. останнє фото) Більше по кузову нічого не робилось. Детальніша інформація по телефону.
Продам жигульку! Всі дефекти на фото. Дно варене та засмолене. Проблема із склопідйомниками, Обшивка на двері є, немає кому причіпити. Коробка полонез(5 передач) передачі не вибивають, в хорошому стані. Мотор в хорошому стані. Балку потрібно замінити від старості прогнила. Немаю можливості замінити. Машина часто їздила за межі України. Проблемів із документами немає. Розхід 4-5 на 100км. Можна сказати дуже економна. Потребе в установці ГБО немає. До ходової потрібно подивитись. Можливий торг
автомобіль сів і поїхав газ/бензин звонити по номеру
Авто в надзвичайно гарному стані Авто як нове Оригінальний пробіг Готовий до перевірок на любому СТО Сигналізація , 2 комплекти ключів 2 комплекти ковриків Нова гума Парктроніки Якщо шукаєте економний та не дорогий автомобіль то це саме він !!!
продам опеля причина багато стоїть рідко їздить з машиною все супер заводиться зразу кузов на свої роки добре зберігся мотор працює добре пів року тому була капіталка з ходовою теж все добре стоїть новий акум і машина на новій зимові резині
Audi Q7 (Європа, 7-місна, з пневмо та фаркопом). Технічно автомобіль повністю обслужений. Регулярне ТО проводилося вчасно. Присутня заводська WEBASTO. Цілий кузов, машина в ДТП не була. Оригінальна комплектація S-Line, ефектний зовнішній вигляд, якісні матеріали салону та максимальний комфорт. Машина в бронеплівці. Заводська екологія на місці сажові фільтри (DPF) та каталізатори не вирізалися. + комплект зимової гуми Michelin на 20R дисках
машина повністю на ходу, їздить кожного дня.хороша комплектація.на газу .по мотору і коробці питань немає.днище ціле,стакани також. номер кузова читається добре. є нюанси по порогах,і потрібно подивитись до передньої ходової
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?