Продам машину в хорошому стані,всі питання по телефону ********** Іван
Авто було пригнане з німеччини з вдареним тільки лівим крилом , є не значне пошкодження багажника [попхала газелька], двигун працює добре масла не бере
Двигун в нормі, масла не бере. В 2021 році при пробігу 172 тис.км замінено шатунні вкладиші, кільця, сальники клапанів. Гільзи виробітки не мали. Недавно встановлено нове зчеплення. Ходова в нормі. Нічогом не гримить, не калатає. Кузов цілий, якщо не зважати на дрібні сліди експлуатації. Встановлено ГБО4, яке ще не вписано. Зараз автомобіль на зимовій резині, на якій був придбаний. Протектор видно на фото. Крім цього є комплект літньої і комплект нової зимової резини, придбаної для їзди зимою, додатковий комплект дисків. Є запчастини (задні і передні тормозні колодки, передні і задні стійки). Машина експлуатувалася бережно, використовувалися якісні запчастини під час ремонту. Ведеться журнал проведення ремонтних робіт (дата, пробіг, що робилося). 19.05 замінено передні гальмівні диски і встановлено нові колодки. Штатну примітивну акустику замінено на якісну акустику JBL. Автомобіль дуже економний, надійний. Більш конкретніше по телефону. Тих, хто має в кишені 3000 (перекупів) прохання не турбувати.
Продам авто в хорошому стані двигун 1.4 mpi кпп 5 все працює. з документами порядок.для особо обдарованих торг на каву.
Авто у відмінному стані в одного власника з салону в рідній фарбі і без дтп!!!! Капіталовкладень не потребує!!!! Перша реєстрація 06/2008р!!!!
Продам Renault Sandero 2009 року, двигун 1.4 бензин. Авто кожного дня на ходу, мотор працює добре, без нарікань. Пробіг 190 тис. км. Встановлені електросклопідйомники та гідропідсилювач керма. В салоні не курили, салон доглянутий та охайний. Машина економна, проста та недорога в обслуговуванні. Хороший варіант як для міста, так і на кожен день.
продам свій автомобіль. другий власник, пробіг реальний. на 189 тис замінено масло, всі фільтра, ремінь ГРМ, генератора всі ролики. Передні пружини + вся ходова. Авто на повному ходу, є ГБО. з нюансів тільки по кузову. причина продажу , потрібне більше авто мінімальний торг можливий обмін з моєю доплатою trafic,vivaro,expert, jampy або щось такого плану.
Вашій увазі ,надійний ,невибагливий,практичний універсал імпортований з Швейцарії. Нова резина, простий 8ми клапанний двигун,магнітола,2ва аербеки. Охайний,просторий салон ,місткий багажник. Початок експлуатації 12міс 2011року.Проведене ТО по заміні оливи,фільтрів,свічок... Запрошую на огляд.
Хороше сімейне авто 5 тис тому пройшло велике Т.О( RS сервіс,Солонка) Новий акумулятор(гарантія) Нові свічки 4 шт + оригін.реле 2 ключі. Резина зима,літо. Цікавить обмін(без космосу)автомат
Повний привід відключається і має три режими (постійний, авто і лише перед). Комплектація Prestige,максимальна з можливих у цьому модельному ряді, включає шкіряні сидіння, електропідйомники передніх вікон, кондиціонер, протитуманні фари, електродзеркала. Двигун K9K 898 на 110кс також напотужніший, який міг бути. Додатково всатновлений оригінальний фаркоп (використовувався для перевезення велосипедів під час подорожей, на спеціальному велокріпленні). Останні років 6 машиною їздить переважно дружина в режимі дім-садок-школа-робота, іноді виїжджає на природу чи в гори. По кузову є незначні царапини та потертості, але вся фарба оригінальна і жодна деталь на шпаклювалась і не фарбувалась. Минулого сезону було проведено повну реставрацію кардану, заміну оливи в муфті, перебрана ходова, замінені троси ручника, нові свічки розжарювання (2026) і багато іншого. Авто щодня на ходу, в найлютіші морози заводиться без проблем. В середині травня 2026 проведений серйозний сервіс: повна реставрація головки включно з клапанами, заміна вкладишів, масло насоса, поршневих кілець, прокладок турбіни і ременя ГРМ. Всі деталі оригінальні. Тому за всі за слабкі місця даної машини можете забути мінімум на 100 тисяч пробігу. Грошей вкладено чимало. В подарунок даю поперечки для релінгів та зимові колеса на окремих дисках.
Авто в чудовому стані, недавно пригнане з Німеччини. Перший власник в Україні 14000 пробіг Можливий торг
Вся інформація по телефону. Продаю свій власний автомобіль.В користуванні з 2013р.Пробіг 250т. не кручений.Поміняний ГРМ+ помпа, комплект зчеплення,тормозні колодки,масло+ фільтра. Реальному покупцю торг.
продається хороше,доглянуте,економне ще й з малим пробігом авто,телефонуйте....
Авто в хорошому стані авто не було в таксі купував для роботи! все по авто впорядку! телефонуйте
Авто у хорошому стані,два роки на Україні. Двигун,ходова в ідеальному стані. ГБО заводське. Масла ГРМ поміняні. Зимова резина
Обмін не цікавить Пригнаний у листопаді з німетччини Оброблений поріг Чистий 2007р Без рижиків 1.6 бензина Мотор працює ідеально По машині без нюансів дуже гарний варіант Пробіг 115т
бойова конячка,готова до виїзду кожен день,є незначні дефекти по кузову (вм'ятини іржа)
Доброго дня, маємо ще другий автомобіль яким потрібно користуватися, тому можемо від продати цей.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?