Продам автомобиль 2014г. выпуска Dacia Logan MCV из Баварии двигун 1.2. бензин (газ вписан в тех паспорт) г. Кобург купленную на день Святого Николая 19 декабря. Я первый владелец в Украине. Вложений не требует. Пробег 169тис В комплекте идут оригинальные коврики, музыкальная система, большой прицепной багажник на крышу 200 на 60 см, 4 колеса на летней резине, 4 колеса на зимней резине, плюс другие подарки.
Продаю власне авто в хорошому стані,вкладень не потребує,все процює.100% оригінальний пробіг(можливо перевірити у любого діагноста).Новий акомулятор(на гарантії).Є незначний нюанс по кузову на задній правій дверці,є на фото.Перший власник в Україні, авто приїхало з Швейцарії в 2019році 76000 пробігом.Газ 4 покоління ,Італія,вписано в Т.П.Хто шукає для себе дешеве в обслуговуванні , надійне та просторе авто, буде задоволеній.
Dacia Lodgy 2012 рік, Vin - UU1JSDCL547440492 Заїхала з Германії 14.09.2025р., стала на облік 31.10.2025р. Заміна ременів (грм Renault), роліків, повітряного фільтра двигуна, фільтра салону, мастила в коробці (NFX GL-4 75W), мастила в двигуні (5w-30), масляного фільтра, паливного фільтра, замінено тормозні колодки (задні -brembo, передні -bosh), та правий рульовий наконечник (TRW) на пробігу 209 671км. Двигун к9к, 66кВт, 90 к.с. 1.5 dci. 5 ступінчаста коробка передач, круїз, підігрів сидінь, футляр для окулярів в штатному місці, авторегулювання та підігрів зеркал, коректор фар, денні ходові вогні, кондиціонер, передні скло підйомники, парктронік, фаркоп, зимова гума на р15, не фарбувалася, не підфарбовувалася, збережений текстильний салон, Bluetooth, USB, MicroSD, Hands-Free, штатна акустика - 4 колонки, радіоключ, сигналізація. Домкрат, балонний ключ, буксирувальна петля, повнорозмірна запаска - в наявності. Авто на впевненому ходу. 80% використання - дальні поїздки.
Авто в доброму стані, тільки пригнано із Німеччини від одного власника,все працює нічого робити не потрібно!
передній привід.доглянутий автомобіль все обслуговувалось вчасно згідно з регламентом. торг.
Гарний стан!нова літня гума! Робити взагалі нічого не потрібно!
Авто в хорошому стані, доглянуте. Двигун економний та надійний. Коробка працює справно, ходова без нарікань. Салон чистий та охайний. Вчасно проходили всі ТО. Автомобіль не потребує додаткових вкладень, сів і поїхав. Ідеально підходить для міста.
Стан нового авто. Один господар з моменту пригону з Germany. Пробіг рідний. Не битий, не фарбований. Вся в рідній фарбі. Повністю обслужена. По авто робити нічого не треба. Усі питання по тел.
тільки приїхала з европи, кузов весь в рідній фарбі, двигун, коробка, салон все чудово. гарна комплектація:кондиционер,підігрів дзеркал,двигуна,сіденій, блютуз,бортовий комп'ютер. скло все рідне,2 ключи,сервісна книжка. сертифікат вже зроблено. готова для постановки на облік
Ідеальний стан, авто обслуговувалося вчасно, власник 3 роки, вкладень не потребує. Всі запитання по телефону.
Авто куплено рік назад в Німеччині. Зараз має пробіг 117 т. км. Встановлено було ГБО 4 покоління, замінена магнітола на сучасний андроїд, додана камера заднього огляду. Авто економне, витрати бензину 5,2 л/100 км, а газу 7,2 л/100 км. Авто в дтп не було, має гарно збережений кузов, салон, мотор та ходову. Справно працює кондиціонер, круїз контроль, ел. регулювання дзеркал, підйомники вікон. Гума в гарному стані на фірмових литих дисках.
Дачія Логан, 1.6 двигун, (8 клапанний мотор), газ-бензин вписаний в техпаспорт, вчасно все обслуговувалося, замінена штатна магнітола на android магнітолу, затонована та зашумоізольована повністю, гідропідсилювач керма, всі вікна рідні, мастило мінялось кожні 10 км. Були перекрашені два задніх крила. Надійне невибагливе та вмістиме авто.
Продам авто після кап ремонту, сідай і їдь без посередників. За всіма питаннями звертайтеся за телефоном **********
Авто на ходу, як що цікаво телефонуйте.
Машина 2011 року 12 місяця випуску. Купляв рік тому для дружини у товариша, якому раніше пригнали її з Євпропи. Але машина дружині не підішла із-за механіки, їздив декілька раз на рибалку і використовував я запасне авто. Авто обслужене, нещодавно повністью міняв розхідники, втулку стабілізаитора і стойку стабілізатора Перекупів прохання не турбувати
Перший власник по Україні, другий в цілому. Авто від власника. Дача лоджии, Авто свіжо пригнане з Німеччини, стан як виїхала з заводу. Стоїть заводське гбо. Є сервісна книжка. По авто все в ідеальному стані, дно оброблене, ходова в ідеальному стані. Мотор - коробка без нюансів. Кузов без жодного під красу і нюансів. Пробіг 231.000км. Зроблене Т.О. Питання на вайбер або по телефону. На авторія заходжу рідко.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?