Дуже гарне та економічне авто!!!! Вкладень не потребує. Усе працює бездоганно. Комплект літньої резини у подарунок.
Продам авто не зовсім в ідеальному стані але багато чого замінили на нове.З двигуном проблем немає,масло та фільтра замінені,стоїть газове обладнання,,все працює добре.Коробка автомат в ній за кордоном проводили повністю динамічну заміну мастила.1500 км.назад до неї питань нама.Є нюанси по кузову та по дні.Я власниця,з переоформленням документів проблем немає.Дзвоніть все розповім по телефону **********
Реальный 2018 рік/ 3 місяць!Зроблено якісний ремонт замінив фару оригінал з лівої сторони, кришка капоту , 2 крила, 2 двері з пассажирської сторони, скло лобове , та 2 вікна з правої сторони - всі деталі якісні , робив для себе . Як по салону, так і по кузову авто в гарному стані. Мотор коробка працює ідеально.Потужний двигун в парі зі звичайним Автоматом! Просторний салон та комфортна підвіска. Авто дуже динамічне та надійне. Газ не ставив. Продавати не планував. Пробіг оригінальний. Не Утоплєнік, Не перевертиш. Можлива будь-яка перевірка на вашому СТО. Прошу автобізнесменів не турбувати даремно, Авто Дійсно варте Уваги.
авто на повному ходу без акумулятора
Авто в гарному стані. Рефрижератор
Авто купувалося в зимку 2024р. По автомобілю багато чого замінено: -Заміна котушки запалювання і бронепроводів 243тис. -Регулювання газ.редуктора 245 тис. -Заміна реле напруги 246тис. -ТО масла фільтра-249.5 тис. -Заміна тормозних дисків 4шт/колодки/ гальмівна рідина/рідина гур- 251тис. -Заміна свічок -256тис. -ТО Масла/фільтра-257тис. -Заміна зчеплення 259тис. -Заміна газ. Редуктора 259.5тис+заміна фільтрів -Заміна ГУР/Шланги високого тиску ГУР/ Ремінь Генератора/Ремінь кондиціонера/Правий пильнік-262тис. Резина 2023року залишок 6/7мм. Автомобіль вчасно обслуговувався. За додатковими питаннями звертайтеся по телефону.
Щойно замінене нове зчеплення. Замінений блок тсм. За бажанням треба прикласти руки до зовнішніх нюансів, перешити кермо. А так, сів поїхав.
Збитий салон нічого не гримить. Комплектація лімітед. З цим авто проїдете будь-де і будь-коли.
Добрий технічний стан що до двигуна та підвіски. Завжди вчасне та якісне обслуговування. Є нюанси по низу кузова. Телефонуйте домовимось.
Машинка в нормальном состоянии, на заднем бампере есть дефект, не давно менялось масло фильтр свежий антифриз, все что интересно при встрече, естественно торг присутствует)
Дуже надійна та економна машина! Вчасно змінювалися всі розхідники. З переоформленням немає проблем.
Невеликі одвірки по кузову (на фото видно). Не робочі датчики швидкості (змінюється легко) і палива (з цим складніше). Дрібні косяки по салону (не прокурено, але є потертості). Невелика тріщина на лобовому (камінчик від фури). Перед війною (за 3 місяці) змінював кульові, гальмівні троси, фільтри, ремінь ГУР, загалом зробив хороший ремонт і обслуговування. Місяць тому замінив акумулятор. У подарунок зимовий комплект (колеса з гумою), а також ряд деталей, що дісталися безкоштовно. Авто на мені. Продаж тільки з переоформленням Перекупів прошу не дзвонити
Для зв'язку тільки месенджери вайбер,вотсап,телеграм.Вашій увазі гарний збережений автомобіль. в гарному білому перламутровому кольорі. На максимальній комплектації для цієї моделі.
У відмінному стані без вкладень повністю обслужена два комплекта резини літо нова та зима сезон на штампах реальный пробіг е сервісна! адроид магнитола камера заднего огляду машинка с приятним расходом в 6 литров нові передні амортизатори гальмівні диски колодки рулевие тяги и наконечники стойки стабилизатора сайлентблоки задней балки 21 10 2024 новий радіатор кондиціонера кондёр дует хорошо новое сцепление сакс новое масло в коробке в гуре земна подушека двигателя масло раз в 8 тисяч є всі чеки по заміні збита нічого не гримить машина добре зашумлена.
Продам надійне авто, вкладень не потребує, Торг біля капота
Продаю на розбірку, двигун у хорошому стані. Машина після ДТП На Українській реєстрації. Усі питання по телефону.
Авто в гарному стані нечего не треба робить сів і поїхав
Можем поменять на авто универсал. в рабочем состоянии. чтоб сел и поехал. машина гаражное хранение. посмотреть можно на Бритовке. машину нужно довести до ума. торг уместен. рассмотрим все варианты звоните прямо сейчас.
Машинка на 5+, Всё полностью работает, обслужена в мустанг центре , все жидкости и разходники заменены. Нульцевая зимняя резина , Круиз, камера заднего вида, мультимедиа руль, електро привод зеркал, ABS, подушки безопасности (Airbag), центральный замок, кондиционер, електростеклоподёмники!!!!Новый акамулятор, два ключа. Ну в общем машинка классная я хозяин авто, звоните разкажу об машине всё что вас интересует!!! Всём удачных покупок и продаж!!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?