Гарний стан машини, не потрібен ремонт! Комфортний салон , приїждайте, дивіться) Купуйте красуню. Хорошее состояние машины, не нужен ремонт! Комфортный салон, приезжайте, смотрите. Покупайте красавицу))
Продам ДЖЫЛИ! Володію 1,5 року! Я 2-й власник! Пробіг на зараз 101 тис! Т.О кожні 5-6 тис! ЗА СТАНІ: Кузов як на всіх китайцях, є моменти! Присутні кілька невеликих моментів по низах дверей, на одній задній арці! Салон як на фото, не затасканий не убитий! По електриці все абсолютно працює, кожна кнопка, корекція фар дзеркал склопідйомники та ін! Кондиціонер теж у робочому стані! По ХОДОВІЙ потрібно перетрусити! По МОТОРУ: Жодного зауваження! Масла фільтра кожні 5-6 тис! Масло від заміни до заміни не бере! Бронепроводи, свічки нові. ГРМ, помпа, ролики все нове. Привідні ремені всі нові. Антифриз свіжий, два датчики температури і термостат тільки замінив! Менше місяця знімали стартер, банально зникла маса, шукав причину, оскільки зняв, то розібрав, почистив і все перемазав, щітки у відмінному стані! ПО КОРОБКЕ: Наприкінці квітня коробка знімалася з причини того, що зникло зчеплення! Кошик і диск у хорошому стані, видно, що змінювалося! ПРОБЛЕМА була у ВИЛЦІ: лопнула вилка і недовитискалося зчеплення! ВИЛКА НОВА ВИЖИМНИЙ ПІДШИПНИК НОВИЙ ГОЛОВНИЙ І РОБОЧИЙ НОВІ! Передачі вмикаються чудово! Машина щодня на ходу! З дому на роботу з роботи додому! В місяць приїжджає не більше 1000км! ПОВТОРЮЮСЯ З МІНУСІВ: Моменти по кузову є! Питання по ходовій є! Не показує датчик рівня пального! Після заміни забірного фільтра на колбі просто перестав показувати! Бажання зробити є, часу немає! Переоформлення без проблем і ОБОВ'ЯЗКОВО! З пропозиціями за 1500 і банкою пива не е-е-е...ииите мені голову! ТОРГ Є! Приїжджайте і дивіться
Масла фільтра змінювалися вчасно. Останній раз 2000 км назад. Чистий доглянутий салон. Двигун працює рівно, масло не бере. Я другий власник. Всі нюанси вказані на фото. Можливий торг.
Продам Geely GC6. Крайне экономное авто с расходом газа 8,5-9,5 л. 15000 км назад был сделан капитальный ремонт коробки. Установлен дорогой и хороший свет. Достаточно просторный автомобиль, крайне приятный в управлении и обслуживании. Есть небольшие вопросы по косметике (всё-таки китайский автомобиль). Уместен адекватный торг. Более детально по телефону
Продам авто Geely інші питання по телефону.
Автомобіль господарьський, їздив дідусь. Доглянута, вкладень не потребує, купив та поїхав . Більше дізнатись про машинку, можна по телефону або при зустрічі.
Газ бензин все справно помилок немає масло не бере обслужена капот у плівці аракал стоїть ксенон у фарах дзвоніть запитуйте відповісти на всі питання
Продам geely ck,мотор 1.5.газ-бензин,гбо 4. Машина обслужена, олії, фільтра, охолоджуйка поміняні. Багато чого було зроблено, зроблено капремонт двигуна, нові свічки, бронепроводи, нова помпа, подушки, змінила рейка і рідина ГУР, новий акумулятор, і ще багато чого по дрібниці, по телефону розповім. По кузову є рижики але не критично, днище, лонжерони цілі і без іржі. Із вкладень, потрібні лише по дрібниці. Телефонуйте питайте, у капота поторгуємося.
Продаю власне авто, в гарному стані, другий власник, володію 8 років. Авто технічно справне, все замінено по регламенту, робити нічого не потрібно, сів і поїхав. Регулювання дзеркал електронне, підігрів дзеркал, електронне регулювання фар. Газ вписаний в техпаспорт. Легкосплавні оригінальні диски, нова літня гума.
Пропонується GEELY MK 2012р. Перший власник з салону. Авто було одразу оброблено мовілем для протидії їржі. З першого дня сидіння у фірмових чохлах. Також авто було одразу затоновано, салон в збереженому стані, в середині не палили, тварин не возили. 2 комплекта ковриків літні та зимні гумові, гумовий піддон у багажнику, зимові утеплені накидки на сидіння та на руль. Чохол для авто. Люк повністю працює та не тече. 18.03.2026 проведено велике ТО: замінено всі, рідини, масла, паски, свічки. Двигун сухий. Зміна мастила кожні 7-8 т. км. Заводиться з півоберта. Заправлявся завжди на Окко та Wog. Ніяких незрозумілих заправок та газу не було. Стоїть гарна, нова літня, корейська гума Hankook 2024р. Також є зимня гума, також Hankook, на сталевих дисках. Кондиціонер працює без нарікань. Все обслужене та працює. Розумний торг присутній. На площадки не ставлю. Продаж неспішний, за безцінь не віддам. Відео по запиту скину. Хто шукає нормальну, доглянуту, не розірвану машину дзвоніть домовимся, за авто не соромно!
Продам Geely Emgrand 7 2014р. 1.8 Газ/Бензин. Автомобіль в хорошому стані. Мотор та КПП працюють добре. Тільки після великого ТО замінено комплект щеплення, передні стойки з опорами, придбаний новий АКБ. Встановлено якісне ГБО та вписано в техпаспорт. Клімат контроль заправлений та ідеально працює. Встановлено дорогу магнітолу з камерою заднього виду. Кому треба бюджетний, надійний та економний автомобіль телефонуйте та приходьте на огляд. Детальніше на всі додаткові питання відповість менеджер Віталій. Чекаємо Вас на огляд та тест-драйв у нас в автосалоні SVIT AUTO за адресою вул. Кузнецька (Скороходова) 200/7 (біля шинного центру Vianor). Додаткові послуги салону: - Викуп Вашого авто; - Прийом авто на комісію; - Обмін (Trade-in); - Кредитування (кредит/лізинг).
Продам свій автомобіль, будь-який вид переоформлення. Сів і поїхав, щодня на ходу, ніколи не підводила. По двигуну та коробці питань немає, олія не жере. Нещодавно було замінено зчеплення. Щодо ходових питань немає. Нові втулки та стійки стабілізатора. Нові передні колодки та троса ручника. Новий паливний фільтр, форсунки нещодавно чистились. Газ вписаний, працює добре і на газу, і на бензині. Кондиціонер робочий.Можливий обмін
Продам Geely СК, 2007 року випуску, пробіг 150 тис. Я другий власник. 2 комплекти ключів. Хороша зимова гума, є комплект літньої. Двохдинова магнітола, хороші, якісні чохли. Машина в хорошому стані, двигун масло не бере. З останнього було зроблено: Заміна зчеплення в зборі 3 подушки (двигун і коробка) Резинки спереду + стійки стабілізатора передні Блок запобіжників. По машині є сліди експлуатації, треба замінити приводний ремінь на ГУР, свистить.
Продам власне авто в гарному стані, перша реєстрація 2012 році Технічно повністю справний, мотор працює добре, ходова без проблем. По електриці все працює пічка обігріває швидко. Кондиціонер заправлений і працює Гідропідсилювач керма. Електропакет: 4 склопідйомника, електро регулювання дзеркал, обігрів заднього скла. Охайний салон в чохлах, нова резина, мультимедіа, камера заднього виду. Гаражне зберігання. Прохання з дурними пропозиціями не турбувати. Обмін не цікавить. Торг у капота.
Авто повністю обслуговане Кондиціонер заправлений ,є сервісна книга Сів та поїхав , їздить кожен день
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?