Машина, вона не нова, є підкраси, дефекти, але іржі немає, питань щодо іржі немає, у машині було зроблено дуже багато за останні пів року -новий мотор пробіг 150к -ремонт турбіни -замінені гальмівні диски -замінені приводи -ступильні підшипники -мехатронік пробіг 110к -масло фільтра кожні шість тисяч -кондер заправлений Є нюанси щодо кінцевиків замків та димить на холостих скоріш за все Єгр треба відшиваьи бо фізично вбрали але не відшити, або форси вони реставровані пів року назад, якщо прибрати диміння на холостих виставив би сильно дорожче а так ціна на то й така з урахуванням недоліків А так в принципі брати і їздити є торг, але не колосальний Є питання пишіть тут або у вайбер
Терміновий продаж!!!Доглянутий авто, яким керувала жінка.Не битий,не крашений,практично все працює.Дуже хороша комплектація,електропідйомники задніх та передніх сидінь,шкіряний салон,кондиціонер,вебасто двигуна...Оригінальний пробіг,підтвержений сервісною книгою!!!Не зважаючи на його зовнішній маленький вигляд,дуже вмісткий(вважаючи що задні сидіння трасформери,та щей знімні взагалі).Одним словов,тре подивитись на інший автомобіль цих років і зробити висновок...Кого цікавить,телефонуйте,розкажу або покажу більше!
авто на ходу повністю в справному стані сів поїхав більше детально по телефону
Продам власне авто у доброму стані ,не фарбоване,не битий,їздила донька дуже обережно машина ,на зимовій гумі ,літо віддам ,по мотору все добре ,по коробці також стуків по ходовій нема в машині все працює всі питаня по телефону
По автомобілю повністю нова ходова частина зроблена недавно! Добре збережений салон автомобіля, авто дуже динамічне на дорозі, хороший потужний 1.9 tdi розхід палива середній 6,0-6,5 л!
Купив авто у 2023 році для власного користування, авто має максимальну комплектацію, довгий час стояла у Німеччині, пробіг не скручував, вкладень не потребує, за деталями, телефонуйте
Продаю Fiat , їздить дружина, машина сім років в одних руках, технічно без зауважень, економна, на газу, газ вписаний в техпаспорт, має незначні сліди використання по лакофарбовому покриттю, причина продажу- хочеться новіше і потужніше авто. Можливий розумний торг.Машина в рідній фарбі, всі вікна рідні!
Авто в хорошому робочому стані, на новій зимній резині,нова страховка,новий АКБ. Чудовий розхід.Два передніх склопідйомники, центральний замок.
До вашої уваги продається авто в самій повній комплектації, пригнав для себе, але через обставини доводиться продавати !!! Дивіться уважно на фото по даті , дата різна а покази тіж! Авто їздить с роботи и на роботу !!! Один власник в Європі та другий в Україні! Авто не ржавий і не гнилий ,всі болти и гайки крутяться! Авто літом їде свої тверді 120 км. в спокійному режимі . Дуже вдала модель порівняно з 30 і 40 кВт. 100 км. коштує при заряджанні в домашніх умовах 40 грн при нічному тарифі, дуже зручно та економно!!! Два порти зарядки швидка та повільна !!! Два ключа!!! Вибір за вами, шановні автомобілісти, якщо хочете надійне авто , то це саме для вас!!! Всі питання в приват!!! Торг присутній біля капоту!
Авто в гарному стані, обслужене. Ходова нещодавно зроблена. Розвал зроблений. Двигун сухий. Зауваження по технічному стану відсутні. Авто не багато їздило по місту та інколи по району. Купили з пробігом 78800км, надам підтвердження при зустрічі. Компактна зовні та містка всередині, економне та зручне авто. Гарний колір. Присутня запаска, резинові коврики в салоні, два ключі, є дорога страховка до кінця року. Перший продаж, переоформлення через дію. Перегляд в Броварах, 10 хв. від метро Лісова.
Продам власне авто в гарному стані 38кв (перепакована батарея, від ioniq 5) По ходовій нічого не стучить, все мінялось вчасно. Передні стойки, тяжки, масло в редукторі були нещодавно замінені Гарна комплектація! По всім питанням звертайтесь за телефоном
Продаю сімейний автомобіль. Авто у відмінному візуальному та технічному стані. Своєчасне обслуговування. Всі подробиці по телефону.
2011 рік модельний 2012 нормальний робочий стан, нові лампи головного світла, привів в порядок ходовку, колодки, шарові, стойки стаба кожен день на ходу літрів 5.5-6 їсть дизеля, без екології, прошита. Олива з всіма фільтрами замінена нещодавно. Хороша літня резина.
Продам власне авто, пригнане у 2023році з Норвегії Їздила дружина. Максимальна комплектація BOSE Два комплекти шин у гарному стані 2 ключі Силові тени підігріву салону Тепловий насос Оптика замінена на якісний лед Зарядка тип 2 16а та провід тип2-тип2 у комплекті
Продам власне авто Хороший технічний стан, 2 комплекти резини на дисках (зима/літо) два ключі Є сліди експлуатаціі по кузову, царапини, сколи. На передній правій дверці є невелика вм?ятина. По підвісці та двигуну нарікань немає, все працює справно. Можливий торг, або обмін на авто орієнтовно від 2014р (бажано кросовер) ********** Вадим
Продам власне авто на ходу в гарному стані. Єдине побажання це перетяжка стелі. Зимова резина є. ********** Ольга
Чудове авто на платформі Renault Stepway, офіціал, зібранов Україні (ЗАЗ). Другий власник - дівчина, куплялось на гарантії при пробігу 9 тис. км, зараз 39 тис. Обслуговувалась в ділерськом центрі. Сервісні книжки, 2 ключи, 2 брелоки в наявності. Останній повний сервіс (заміна мастила, фільтрів, свічок та інше) був тиждень тому. Ніяких втручань, ремонтів, пошкоджень немає. Красивий колір, сіро-оливковий металік. Додатково встановлена (ділером) сігнал. StarLine, тонування, красиві зимові килими, та додатковий гумовий килим до багажнику. Свіжа гума Hankook (євро-зима). Можлива продаж через ДІЯ, доставка авто у любий регіон - по окремій домовленості.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?