Пропонуємо Вашій увазі автомобіль від власниці, яке доглянуте та технічно справне. Даний автомобіль має 2 незначних підкраси без зауважень та без ДТП. Рідний пробіг, якій підтверджений сервісною книжкою із усіма відмітками та записами по кожному ТО. Салончик охайний, збережений, доглянутий, із мінімальними слідами використання. Комплектація максимальна. Ходова частина без стуків та сторонніх звуків. Двигун працює рівненько, тихо, а головне навіть має ГБО для більшої економії пального. АКПП перемикає чітко, без пинків, без ривків та затягувань. Даний автомобіль дійсно хороший та без вкладів. Хто собі шукає маленьку, компактну на автоматі та ще й на газу, тоді Вам до нас. Пишіть, телефонуйте та приїздіть на тест-драйв. Торг у автомобіля. На обмін як у всіх дорого. Всім миру та добра.
1 власник,56тис. рідного пробігу,авто в ідеальному стані, нічого робити не треба.Заряджалася виключно від домашньої розетки 220вольт. Зарядне з wi fi , таймером, може працювати без заземлення, якщо напруга падає у мережі,то зарядне само принижує струм, багата комплектація,а саме:само заряджання під час гальмування,спуску з гори чи наказом, також гальмування на фермі,адаптивне світло,яке автоматично перемикається, управління однією педаллю,що дуже добре для їзди по місту, утримання у смузі,спорт режим,дистанційний обігрів чи охолодження салону,сліпі зони,камери,які сигналізують про наближення авто чи пішохода,адаптивний круїз контроль з функцією самогальмування(особисто переконався), камери бічні допомагають при русі на зад,бачать перешкоди і сигналізують.Велика мультимедіа,кар плей, андроїд авто, бездротовий доступ до інтернету, заряджання мобілки,дистронік і дуже багато інших функцій.Детально по телефону. СОХ 100. Батарея від lg фірми,має підігрів і охолодження, тому не деградує.
Власний автомобіль ! У відмінному стані! Без жодних посторонніх звуків! Мотор як годинник! Під капотом все сухо і чистенько! Простий надійний автомобіль! Чекає саме Вас!!!
Автомобіль пригнаний з Кореї у відмінному технічному стані. Чистий та доглянутий салон. Своєчасне обслуговування. Без ДТП та серйозних пошкоджень. Авто не потребує вкладень - сів і поїхав. Ідеально підходить, як для міста, так і для поїздок на далекі відстані.
Авто, куплене в салоні не Америка, я по факту другий власник в ідеальному стані жодної фарбованої деталі, рульова рейка відремонтована місяць назад, є два комплекти гуми зимова нова на залізних дисках
Авто в хорошому стані, робила все для себе. Перший власник в Україні. Обмін не цікавить.
Продам Mini Cooper One бензин 1.6 літра. Машина без ДТП і підкрасів. Оригінальний пробіг всього 104 тисячі км, до цього була пригнана з Німеччини. Вся історія обслуговування на BMW. У машини дуже маленький пробіг, тому ви зможете багато років їздити тисяч до 200 км і не знати проблем з дорогими ремонтами. На оригінальних дисках Mini Cooper. Також до машини віддаємо 2 комплекти резини - літня, зимова Michelin і 2 комплекти оригінальних килимків літо і зима. Автомобіль у хорошій комплектації: Круїз-контроль, Кондиціонер, Автоматичний датчик дощу, Підігрів сидіння водія/пасажира, Ambient підсвічування салону різними кольорами, Багатофункціональне спортивне шкіряне кермо, Дзеркала зовнішні, замок водія з підігрівом і т.д. 500 км тому замінили: Масло, Сальник коленвала BMW, прокладку клапанної кришки BMW, дворники Bosch передні та задні, фільтр повітряний, масляний, салонний вугільний Knecht/Mahle, Шків коленвала оригінал, приводний ремінь Continental/Siemens, гальмівні колодки. Масло заливали заводське Shell Helix Ultra Professional 5W-30. Заміна через 7 тисяч або раз на рік. На даний момент машина повністю обслугована і готова радувати нового власника. Ходова, коробка, двигун – все у відмінному стані. Продаємо у зв'язку з переїздом, тому будемо раді знайти хорошого нового власника для нашої машини. Цією покупкою ви точно будете задоволені. Подивитися можна в Одесі, район селище Котовського. Телефонуйте, щоб подивитися або дізнатися подробиці.
Продається авто в доброму стані.Є кілька не критичних нюансів по кузову (сколів), без гнилі.Двигун та форсунки після капіталки,ще на обкатці,ходова збита.Авто не моє,дзвоніть - дам номер власника.
Продаю авто в гарному технічному стані, по факту я 3-й власник. Авто купувалось в салоні і 10 років використовувалось знайомою дівчиною в м.Київ, після чого невеликий період користувалась інша знайома і вже далі даний автомобіль був придбаний для моєї дружини. Всі 3 власника зробили пробіг 154 тис.к км. Я додатково встановив на авто: 1) ДХО (денні ходові вогні) 2) Металевий захист двигуна (робили під замовлення) 3) Ксенонові фари 4) ГБО Робив заміну передніх дверей та крила (пасажирська сторона) в звязку з корозією. На авто зимовий комплект шин (бонусом віддам літній комплект в хорошому стані). Ціна вказана в оголошені, прохання не турбувати посередників та людей яким дана ціна непідходить.
Продам або обміняю машину Vel Satis у хорошому стані, за машиною слідкував для себе і сім'ї, велика і комфортна машина ) По машині дуже багато зроблено, ходова, заміна витратних матеріалів, чеки всі є, нова мультимедійна система магнітоли, килими ЕВА, перешито кермо та ручка АКПП, перетягнута нова стеля та багато іншого) реставрація під нову турбіну, нові форсунки, зроблено реставрацію генератора, машину робив для себе та комфорту.. Продаж у зв'язку зі ЗСУ, продаю бо стоїть і потрібні гроші на екіпіровку..
Продам авто в хорошому технічному стані, по ходовій тільки потрібно реставрувати рульову рейку, масла фільтра мінялись вчасно, по кузову нічого робити не треба!
Торг біля капота машина в гарному стані гаражне зберігання
Продам Ford Focus 3 рестайлінг 2015 року. Автомобіль у гарному стані, доглянутий, технічно справний. Перший власник в Україні, в експлуатації з 2021 року, приганялась і робилась для себе. На 180тис. було замінено зчеплення і перебрано АКПП. Салон світлий та доглянутий, з моменту пригону знаходився в чохлах. Реальному покупцю торг.
Третя автівка в сім'ї !!! Стан авто чудовий ! Якщо пропонуєте обмін на котлети і водолази з США то ціна на обмін буде 16000€ і по другому ніяк !!!
Авто продається з метою купівлі новішої єлектрички твердо проїжає 90км викатали раз до нуля то проїхало 110 км 100% пригнана з норвегії в користувані 3 місяці проїхали 2800км нарікань ніяких немає зарадка на 1.7квт все працює один ключ торг на каву
авто в доброму стані всі розвідники замінені мотор після капіталки 2000 км назад обмін на позашляховик на автоматі з моєю доплатою
Продам не поганий автомобіль....Вся будь яка інформація по телефону...Авто розмитнене....
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?