Авто продається з метою купівлі новішої єлектрички твердо проїжає 90км викатали раз до нуля то проїхало 110 км 100% пригнана з норвегії в користувані 3 місяці проїхали 2800км нарікань ніяких немає зарадка на 1.7квт все працює один ключ торг на каву
авто в доброму стані всі розвідники замінені мотор після капіталки 2000 км назад обмін на позашляховик на автоматі з моєю доплатою
Продам не поганий автомобіль....Вся будь яка інформація по телефону...Авто розмитнене....
продам ваз 2109 газ вписаний, торг присутній біля капоту, на балон газу! машинка працює добре як на газу так і на бензині. Всі деталі по телефону. Всім гарного дня і мирно4го неба
Я є господарем авто протягом 15 років. Це моя віддушина. Свого часу був повністю розібраний знешумлений кузов, завезений німецький обвіс в орiгi-налi та встановлений на автомобіль. Також перебрано гальмівну систему та ходова, на яку були встановлені сальники та важелі зі спортивних авто. Також на пробігу в 270тис був зроблений кап ремонт двигуна та заміна турбіни з ауді ТТ на 200 к.с. Автомобіль у ідеальному технічному стані. По мотору, коробці, ходовій, гальмівній системі питань немає - сів і поїхав. Авто було зроблено собі і обслуговувалося за вищим розрядом. Зовні на даний момент по авто є садна. Але авто ніколи не було в ДТП і має ідеальну геометрію. Взимку авто зберігається в гаражі і виїжджає тільки коли сухо і є мороз, для того щоб повністю відчути кайф від їзди турбованого авто.... У сім'ї це 3 автомобіль. Реальному покупцю торг - але осудний!! Взагалі кому цiкаво дзвоніть!!
Доглянуте авто. Батарея 11 поділок, 80-110 км на одному заряді. SOH 80%. Є пошкодження по кузову. Відео огляду скину в особисті.Фото відповідають дійсності. Деталі по телефону.
Компакта та економна машина для міста, на трасі також Вас здивує. Пригнали з Польщі. Повністю обслужена, все в ній робив як для себе. Продаю тому що зараз служу в ЗСУ і без потреби автомобіль. Можу надати додаткові фото та витяг з CarVertical.
Продам Opel Astra H. Автомобіль свіжопригнаний з Німеччини без пробігу по Україні. Авто в гарному технічному і візуальному стані. Коробка автомат, простий гідротрансформатор, працює ідеально. Двигун 1.8 бензиновий найкращий у своїй лінійці. Кузов без корозії. Гума мішелін ~80-90%. Новий акумулятор. Можлива доставка по всій Україні.
Продам своє авто,в гарному технічному стані.
Новий автомобіль з пробігом 7 тисяч кілометрів! Придбаний в 2025 році, один власник, одна реєстрація.
Автомобіль пригнаний з Франції,був повністю проведений кап ремонт двигуна замінено ГБЦ,цеп грм,всі рідини і фільтри,тільки пройшов обкатку,кузов та салон в гарному стані,все працює,кондиціонер заправлений,газ 5 покоління,нова зимова гума+комплект літньої в гарному стані
Продам надійну Fabia, 2006 рік. 1,2 бензин, механіка. Володіння - останні 5 років в одній родині. Авто обслуговувалося вчасно. По техниці - двигун та коробка без зауважень. Пробіг - 156 тис. км. Двигун працює рівно, масло не бере. Коробка чітка без підтікання. Ходова не гримить Дно оброблене антикором (надам фото) Є косметика: сколи, подряпини, невелика вм'ятина по кузову - результат міських паркувань. Також є комплект зимової гуми на окремих дисках (штамповані) Не працює кондиціонер - на СТО оцінили ремонт в 5500 грн, тому торг доречний. Авто ідеальне для міста або, як перше авто. Економне, просте в обслуговуванні, надійне. Документи в порядку, переоформлення - будь коли. Телефонуйте - відповім на всі питання. Торг біля авто.
Класний економний міський електрокар. Запас ходу 90 км на повному заряді. Два порти заряджання. Майже весь час заряджалася від домашньої мережі, що дуже щадить батарею. Салон та авто у відмінному стані. Кондиціонер, підігрів сидіння водія, Ел. регулювання фар, Ел. складання дзеркал. центральний замок.
Продається Ford Fusion 2003 року випуску. Автомобіль у гарному технічному стані, повністю обслужений та не потребує жодних вкладень. Деталі за телефоном. Можливий торг
продам гольф 4 1.6 бензин. azd. механіка. вложено багато сил, нових запчастин, грошей. нові стойки пружини опори шарові наконечники і так далі то по ходові. масла фільтра грм навіть 1000 ненаїздив. нові свічки і катушки, термостат кому інтересно по телефоні розкажу. або при зустрічі. машинка вартує.
Офіційна. В гарному збереженому стані. Ціла, без дтп, без підкрасів. Повна інформація міститься на офіціалі Opel. Було декілька переєстрацій, по факту я другий власник. Свіжий АКБ. Два комплекти коліс. Два ключа. Додатково: тонування(usa), камера з/в, anbroid+carplay, led-світло. Розгляну обмін з моєю доплатою на VAG.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?