Продам власне авто, яке було у мене у використанні, все вчасно обслуговувалось, комплект грм був замінений при пробігу 221 тис. Масло та фільтра замінялися при пробігу 230 тис. Кожаний салон, ексклюзивна модель, гарно збережений салон, по машині питань немає все обслуговувалося вчасно, реальному покупцю торг коло авто. Причина продажу, покупка нового авто!!!!
на ходу, все працює. потребує кузовного ремонту.
Авто в хорошому технічному стані на повному ходу, двигун, коробка , ходова працює без зауважень , по бамперах є незначні нюанси , взагальному хороше економне практичне авто , з документами порядок любий вид переоформлення!!!
Авто купувалось в салоні! Один власник! Не бита! Не фарбована! Гаражне зберігання! Розумний торг біля капоту.
Машину купувала рік тому, як першу. Після купівлі заганяли на СТО для усунення всіх технічних недоліків, вкладено більше 1000$, всі чеки є. Проїхала за цей рік 2800 км. Технічно справна, не гнила, є дрібні нюанси на кузові, на фото все видно. Повне переоформлення. Перекупів та майданчики не турбувати!!!
Американець 15 року по базі в США 16 року Придбаний на аукціоні із незначним ударом в задню частину. Кришка багажника при ударі не постраждала. Усе інше по заводу в тому числі і скло на вікнах заводське Кузов на відміну від норвежок у відмінному стані. Ніякого натяку на ржавчину По днищу порогиах і тд все добре. Має два порти один швидкий та повідьний на 6.6 КВт Кліматична система справна, обслужена цією весною Батарея тримає реальних 120 км влітку і 80 зимою Не потребую допомоги в продажі Хитрих перекупів і площадок не турбувати!
Авто в гарному стані ,по техніці не має зауважень , перший власник в Україні , по ходовій частині все добре , реальний запас ходу 80 км , авто гарно підходить для міста
Автомобіль в гарному стані,вкладень не потребує,все працює справно,рідний пробіг,два ключі,весь в рідній фарбі.по документах повний порядок.Всі деталі по телефону.
Замінив масло в коробці. В 22 була замінена батарея на 64 в Америці. Амортизатори нові та підвісні підшипники. "Перекупам" НЕ ТУРБУВАТИ! Набирайте.
Продам власне авто. Ідеальне авто для міста легке в керуванні і в паркуванні. Машинка пройшла велике ТО. Будь яка перевірка і сто вітається.
По двигуну:чути шум гідрокомпенсаторів Це проблема всіх гольфів з таким пробігом А в загальному гарний гольфік всі розхідники замінено економний приємний гарний варіант для міста, я власниця торг мінмальній біля авто, рижиків не видно, пороги цілі, хочу авто на автоматі тому і продаю. Авто дійсно варте уваги, зацікавлена в купівлі іншого, як тільки вкладу ще більше буду продавати дорожче, За таку ціну дуже гарний варіант
Авто купувала для себе, їздила 2 роки. Поміняла багато чого на нове, майже всю підвіску, всі амортизатори, зчеплення, розхідники, затонувала американською якісною плівкою все, окрім лобового. Eva-коврики в ідеалі, виміти. Якісні чохли на сидіннях. Машина чудово їздить, бережно ставилася до неї, аварій не було, обслужена. Все справно працює. Можна подивитися в Чернігові. Причина продажу: покупка нового сімейного авто. Хоч і шкода продавати, бо дуже економне і класне авто в наших сучасних реаліях.
Масло змінювалося при 165 тисячах пробігу (в коробці теж) Замінено ремінь грм ( 100 км назад ) , ремінь генератора та його ролик. Все працює, масло не їсть По машині нічого не треба робити Якщо не відповідаю на телефон, пишіть у вайбер або телеграм на вказаний в авторіа номер
Автомобіль в гарному стані,зроблене велике ТО, салон добре збережений,два комплекти майже нової резини, Невеликий торг біля автомобіля
Продається, хороший стан, кондиціонер , фаркоп, тонування, лед лампи, літні диски r17, зимові r15 , торг біля капоту
Авто в хорошому доглянутому стані, два комплекти гуми, кондиціонер справний, коробка та двигун також в хорошому стані, ходова в нормі. В штатну магнітолу вмонтований блютуз адаптер, сабвуфер, музика BOSE. Загалом стан - сів і їздиш, можна швидко:)
Продам Форд фієста 2012 року машина розмитнена і готова до постановки на облік не бита не фарбована їде дуже збито як нова по двигуну коробці ходовій нема ніяких проблем салон як новий Витрата пального до п'яти літрів на сотню
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?