ПРОДАЖА НЕСПІШНА, ПЛОЩАДКИ НЕ ТУРБУВАТИ! ФАРБОВАНА АВТОМОБІЛЮ 20 РОКІВ!!!автомат добре перемикає, кондиціонер працює, 4 склопідіймачі, сигналізація, Два комплекта шин, два ключі, купив в березні 2025, їздила жінка 200 км в місяць Авто в задовільному стані для їзди до мотору питань немає, салон не зачуханий не прокурений, не працює регулювання зеркал Переоформлення або через дію або в мрео, оплата за авто або новини долларами (синіми) або в гривні по курсу Авто дивитися у Люботині на Водяному, або заправляєте і прижену в Харків
Другий власник. Авто куплялося в салоні. Брав для дружини, щоб вчилась водінню. Є нюанси по бамперам. На фото видно. Авто в гарному стані. По комплектації: клімат, круїз, сенсорна мультимедія, камера заднього виду, задній парктронік, чохли на сидіннях, килимки Єва, денні ходові вогні, два комплекти коліс на дисках
11/12 палок залишку батареї. Влітку проіжджає до 130км спокійної їзди, взимку до 100км. Обігріви сидінь передніх та задніх, обігрів керма та зеркал. Безключовий доступ. 2 ключа 2 комплекта резини на дісках - літо 17ки з гумою 2024 року, зима 16ки на ковпаках. Авто без помилок, вкладень не потребує.
Авто в чудовом технічному стані. Другі власники з автосалону, рідний пробіг 48т км. Авто повністю обслуговане 400км назад ( замінено масла фільтра, ремінь ГРМ з помпою, заправлено кондиціонер, замінено вихлопну трубу, поміняний акумулятор, свіже замовілене днище). Рідний пробіг 48т км 100%. Два комплекти резини ( на дисках). По кузову корозії немає але є моменти. Сигналізація, центральний замок присутні.Реальному покупцю гарний торг. Чудове авто для першої машини.
Volkswagen e-golf 2019 року. Авто в гарному стані. Запас ходу в місті 240 км., траса за швидкості 90 - 100 км/год 200 + км. Шкіряний салон Підігрів сидінь, дзеркал, лобового скла. Асистенти руху, передній і задній парктроніки Камера заднього виду Без ключовий доступ і запуск з кнопки Тепловий насос 2 комплекти коліс на дисках зима та літо Мережевий зарядний пристрій Домкрат, компресор. Допомоги в продажі не потребую авто майданчики прохання не турбувати.
Авто в гарному стані як на свої роки та пробіг. По техніці все працює, кожна кнопка, мотор працює добре не димить. Коробка працює без нарікань. Обслуговувалася вчасно. Комплектація GTline. По кузову є нюанси (царапки). Можлива перевірка на сто.
Продаю надійну та економну Кіа Rіо 2006 року випуску. Двигун 1,4 газ-бензин працює рівно,коробка механічна - без нарікань. Ходова у доброму стані. Кузов Хетчбек дає значно більшу можливість щодо перевезення багажу в порівнянні з седаном.Машина дуже зручна для міста, компактна, маневрена та недорога в обслуговуванні • Авто варте уваги.Деталі за телефоном. Продаж тільки з переоформленням
Повністю обслужений, на максимальній комплектації з топовою музикою, штатним саму буфером, підсилювачем, шкіряні сидіння з перфорацією (стан нових), топова передня оптика та топова задня з бігаючими поворотами, підігрів лобового скла, безключевий доступ, адаптивний круїз, запобігання зіткнення по переду та позаду, підігрів передніх сидінь, анімація при запускі, тепловий насос - замінений в 2025 році на офіційному дилері з гарантією до 2028 року, диски 17, стан салона як новий, кузова також хоч і чорний колір, пробіг 100% оригінал, пригнаний з Голандії (не Норвегіє), іржі зовсім ніде немає, заряджалася виключно від домашньої напруги, реальний запас ходу 200 кілометрів по місту. без дтп.
Автомобіль пригнаний з Німеччини,розмитнений та поставлений на укр.облік,повністю обслужен,мотор цепний,масла не бере,пробіг рідний,стан ідеальний,торг біля авто!Автомобіль вартий уваги
сеат леон 2008рік. 2літра фсі. обклеєний дорогою плонкою. 18 диски. поаністю обслужений. ксенони.
Продам власне авто 2 комплекта резини літня на литих зима на залізних
Газ 4 покоління,ходовка доглянута ,тормозна система перебрана,нове зчеплення,двигун живий і доволі проворний, резина зима нова. Реальному покупцю більше інфо при зустрічі
Авто в гарному стані, постійному використанні. Пошкодження видно на фото. У разі запитань пишіть у viber/whatsapp або в чат
Продам власне авто, є нюанси по ЛКП видно на фото. По авто було багато чого зроблено, зауважень по мотору та АКПП немає. Дзвоніть на Viber, WhatsApp відповім на всі питання.
автомобиль в хорошем состоянии технически так и внешне . по нюансам лакокрасочного покрытия это небольшие рыжик на крыльях могу предоставить фото . масло и все расходники менялись каждое 8-10 тис. км. недавно заменили диск сцепления и корзину (1тис.км назад) . автомобиль во владении с 2019 г.
Провам 2108. ходова зроблена, гниль відсутня, дно ціле без корозії. тормоза зроблені в круг. датчики замінені. 1.5 інжектор. 5ти ступка. сидіння з е46. музика, віброю уложена. центральний замок. стекло підйомники. продаж терміновий. за таку чіну можливо ланоса гнилого тільки купити хіба що. реальному покупцю торг. з повним переоформленням.
Автомобіль був офіційно придбаний у дилера в Запоріжжі у серпні 2013 року .Я володію авто з серпня 2017 року. Комплектація Comfot line +передня біксенонова оптика з денними LED вогнями. БЕЗ AD BLUE. На сьогодні рідний пробіг 169 000 км.Це не змотана пригонка. Авто у гарному стані,використовувалось дбайливо та своєчасно обслуговувалося. Усі рідини Motul. На 140 000 проведена заміна комплекта ГРМ. На 150 000 замінив двомасовий маховик. На 163 000 заміна масла у DSG. Два комплекти шин з дисками. Літо GTI 16".Зима рідні 15" .Можу бути не на зв"зку. Пишіть у чат. PS. Велике прохання - укуреним, унюханим та уколотим НЕ ТУРБУВАТИ!!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?