Продаю хороше, економне, надійне авто. Надійний двигун - 1,4. Пригнане з Польщі у 2024. Перед покупкою перевіряв на сайті carVertical. Рідний не скручений пробіг. Масла, фільтра міняв вчасно, замінений ГРМ. Встановлений газ 4 покоління( не вписаний у техпаспорт). Гарно працює як на бензині так і на газу. Витрати пального 8.6 - місто, 5.5 - траса. Двигун та коробка у чудовому стані. Мінуси по авто : 2 пороги, невеличкі царапини на передньому та задньому бампері. Авто прийшов завів та поїхав у любу точку України.
Продам е-гольф 24 кВт в гарному стані! Запас ходу 120км. Деталі по телефону!
Гарне авто, живе На повному ходу Обслужене Робити нічого непотрібно Додаткова інформація за телефоном
Продам автомобіль Пежо 308 1?6 бензин авто в чудовому стані вкладень не потребує 10 т назад було замінено цеп грн 1 т назад масла фільтра і клапанну кришку з прокладкою повний електро пакет 2 ключа 2 комплекта гумми додатково встановлено камеру заднього виду двох сторонній відео регістратор гарну музику це все залишається якісний андроїдовський монітор це все залишається в авто дзвоніть відповім на всі ваші питання авто варте уваги
Продам власне авто. В гарному стані.
Фольксваген Поло 2005 року. Двигун 1.2 бензин 64 к.с. Розхід 5-6 л. Пригнана з Германії. Комплектація: Імобілайзер, 2 дін магнітола, руль регулюється по висоті та вильоту, передні і задні склопідйомники, підігрів дзеркал, кондиціонер, ABS. Тоноване скло. Ходова в гарному стані, збита не гримить не стукає. Хороші чохли на сидіннях. Є оригінальні Килимки зверху поклав ще резинові. По кузову присутні сліди використання. Телефонуйте все розкажу. Реальному покупцю Торг біля авто. Тел
Автомомобіль в ідеальному стані. комплектація максимальна на велюрі (значно приємніша шкіри, ніжна-ніжна), камери 360 (якість видно на фото.. навіть бруківку видно - супер допомога), підігрів керма, музика BOSE з сабом ( на фото видно). замінені задні амортизатори.. решта усе - супер. з Америки приїхала з лагідним ударом вперід.. крім бампера нічого більше не потребувало ремонту. ідеальний стан і дуже люблю авто але... життєві плани трохи змінились тому іду на цей крок... усе видно на фото! розглядайте, думайте! прохання авто бізнесменам не турбувати і рекламникам. якщо хтось бажає допомогти продати то після продажу з мене бонус але ніяк не вперід, тому.. не віднімайте мій час. дякую
Авто повністю обслуговане. Замінено зчеплення, котушку, свічки, бронєпровода, новий акумулятор. Замінено рульову рейку .На 278 тис замінено комплект ГРМ, помпу, сальник коленвалу, сальники розпредвалу, прокладку клапанної кришки. Ходова зроблена. Також замінено радіатор, розширювальний бачок, термостат, корпус термостата, датчик температури ОР, виконано заміну ОР. відремонтовано в 2023 році генератор, в 2022 році замінено насос ГУР. Мастило та фільтра міняються кожні 7-7.5 тис км Кондиціонер, пічка без питань. Авто на ходу кожен день, заводиться з пів-оберту, не підводить, їздить здебільшого на трасі. Є комплект зимової резини на штампованих дисках. По ЛФП є питання. Без іржі, всі силові повністю цілі та без проблем. Гарна музика, є AUX, сигналізація, 2 комплекти ключів, доводчики скла, ксенон. Переоформлення
Автомобіль придбаний з мінімальними пошкодженнями, вся безпека ціла не відновлена,Крашений Тільки задній бампер. 2019 модельний рік покупки і експлуатації в США , батарея в ідеальному стані 64 кВт, гарантований пробіг 400+км
Продам авто 8 з 10 є маленькі нюанси по кузову на фото видно. Дно оброблене вібро ізоляцією, не ржаве, не гнеле. Авто підняте стоять проставкі на пружинах. Хороша музика, встановлений сабвуфер, сенсорний процесорний магнітофон. Резина зимова на титанах. Всі деталі по телефону. Я власник
Мотор 1.3 турбо дизель. Машина в очень хорошем состоянии. Обслуживалась всегда вовремя, Пробег родной. В машине работает обсолютно все, Мультируль, кондиционер, стеклоподемники, Все кнопочки все работает. Круиз контроль, работает. Установлен новый подрамник. По ходовой все в идеальном состоянии Машина не крашена , стекла все в круг родные. Мультимедиа работает . Новая резина - гудиер пробег меньше 500км зима р15 Есп , АБС , все работает Аукс , громкая связь . Два ключа . Сигнализация . Недостатки : трешена на лобовом стекле , сломано 2 крепления бампера . Машина пригнана с Германии в дтп не былапо всему салону Эво коврики.
Пропоную до продажу своє авто! Гарна комплектація - шкіряний салон + акустика датської компанії Dynaudio! Стан автомобіля - ідеальний, з оригінальним пробігом в 92 тис. км.! В наявності сервісна книжка, один власник норвежець - до мене. Гаражне зберігання. Весь автомобіль без підкрасів. Готові пройти любу вашу перевірку. Батарея після нічної зарядки показує готовність на 250 км. Комплектація: Тепловий насос, асистенти, камера заднього виду, парктроніки (перед+зад), цифрова приборна панель, запуск з кнопки + функція Stop&Go, безключовий доступ, підігріви сидінь, скла, зеркал, Led-адаптивні фари. З автомобілем в комплекті є два ключі, зарядний пристрій, перехідник на 220V. Всі фото - з мого авто. Готова до любих перевірок.
Всі питання по телефону
Авто на ходу, сел, поехал. Ньюансы видно на фото. Карбюратор, газ 2 поколение.
Форд фієст газ бензин. Каталізатор і подушки на місці, скла всі рідні, крім лобового, двигун масло не бере, . на 230000 зроблено заміну грм, , на 229000 заміна олії фільтра подушка двигуна, салон чистий не подратий. газ вписано витрату 9 по місту.
Авто пригнане з Нідерландів. Оригінальний пробіг, обладнане тепловим насосом, без ключовим доступом, камера заднього вигляду, склоочисниками фар, парктроніки, клімат контроль, (адаптивний круїз контроль(утримування смуг)), два ключи. Навігація. Запас ходу 170км.
продаю у зв'язку з виїздом з країни. авто у доброму стані. всі питання по телефону
Продам Авто в отличном состоянии, ремонта не требует, гаражное хранение, все вопросы по теланя
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?