Машина в класному стані! Грошей не жалів!!(Повністю оброблялена і перефарбована дорогою фарбою Lada 192 Portvein 1400$,дниже оброблене і переварене на совість +-1100$) Затонована дорогою плівкою!!! Нові коврики Єва і нові чошли на сідужки! Салон в класному стані не затертий,стеля не обвисла,люк працює! МоторОМ606 і коробка працюють ідеально(масло не бере абсолютно) Ходова теж перебералась нарікань немає! Машина варта уваги таких мало! Має дуже ефектний вигляд в цьому кольорі (хамелеон)на фото не видно! Дзвоніть!
Авто у гарному стані Амг пакет ,багата комплектація ,всі деталі по телефону
Авто в хорошому стані на свої роки. За деталями пишіть сюди , вайбер або телеграм . Можливий торг або обмін )
Авто пригнаний з Німеччини з пробігом 67 тис кілометрів обслуговування тільки на офіційному сервісі є комплект зимових коліс на дисках . Автомобіль зареєстрований на фірмі тому є можливість придбати з ПДВ. Не був у ДТП перед повністю обклеєний якісною плівкою готовий до будь-яких перевірок
Авто на ходу кожен день Деталі за телефон
Вісі деталі за телефоном . Технічно справний .
Продаю власний автомобіль. Двигун в нормі, вчасно обслужений, кузов цілий. Присутні сліди експлуатації, але за такі гроші дуже хороший варіант.
Продам мерседес А-класу,авто на повному ходу,мотор масла не бере. Масло фільтра та ремень заміняні 3тис.км. їздила дружина,мінімальний торг біля капота. З переоформленям.
машина находу мотор хороший машина привезе все що потрібно хто купить буде задоволений
машина в рейсовому стані пасажир 8+1 є ще комплект коліс суха і мокра вебасто швидкісний міст
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?