Девятимісний бус за документами, легковий пасажир. Гуму та акумулятор замінено. Бус у стані сів поїхав до Лісабона, попив кави не глушачи двигун повернувся назад. Обміняю на Camry 40 з мотором 3.5 г/б.
Мазда 5 2008 р. , дизель 2,0, пробіг 300 тис. 7 міст, вебасто Зрлблена турбвна, форсунки, ГРМ, прокладки двигуна, свічки накалювання все працює, вся електрика працює. Новий аккумулятор. Є невеликі вм'ятини та подряпини, не гнила. Телефонувати за номером
Свіжопригнане авто з Франції, незвичайний, популярний в народі мінівен Renault Scenic X-Mod, 2013 року, 1.5 дизель, МКПП. Авто в комплектації BOSE, з комбінованим салоном, двохзонним клімат-контролем, преміальною акустикою, навігацією. Авто в збереженому стані як всередині, так і ззовні. Готове до будь-яких перевірок. Також присутня система Extended Grip, що дозволяє вибирати режими їзди в залежності від типу дороги.
7 місний. Один власник. Після ТО - заміна натяжних роліків, ременя, помпи, моторчика пічки. Підсилена підвіска - ресори+пружини. Кондиціонер заправлений. + ще цілий кузов з ходовкою додатково (фото можу надіслати). мотор не цепний, а на шестернях.Масло не п'є взагалі. Все працює.
На запчастини. Мотор та КПП в робочому стані. Гальма та щеплення замінені . Кузов потребує зварювальних робіт . Більш детальна інформація за номером телефону.
Продам сімейний автомобіль,машина на свої роки досить достойно виглядає,було дуже багато чого зроблено.По ходовій нічого не гупає та не грюкає,мотор працює чудово,вебасто працює,заводський пасажирський.Була встановлена хороша мультимедія Carplay та Android avto.Рідні диски Мерседес на хорошій гумі Мішелін.Машина тонована по коло хорошою плівкою,оброблений кузов,немає рижиків взагалі,машина дуже в хорошому стані.По лакофарбовому покритті виправлені всі недоліки цих авто і це його РІДНИЙ ПРОБІГ,авто я купляв в першого власника,я другий власний в Україні .Хто шукає дійсно хороше Віто 639 телефонуйте.
Продам авто без торгу, цих грошей варте, зробив для себе ВСЕ, захист двигуна, нова резина, ГРМ, ходова, новий клімат (радіатор компресор), ева килимки в круг самі блатні) , обслужено фільтра масла в круг, на всі роботи є документи, радіатор охолодження новий. машина вся в круг перефарбована, замінені пороги та передні крила, оброблене все що тільки можна, обезшумлені всі двері, є детальні фото кузовного ремонту. Мав можливість вкладати гроші так і робив тому новому власнику цього робити не доведеться.
Мало місця в багажнику? Думаєш, як би то запхати мангал, чи спорядження на рибалку, чи ще щось велике, але не можеш? Є вирішення даної проблеми! Перед вами - монстр доріг і перевезень. Машина хоч 2006 року, але на дорозі не поступається навіть кросоверам. Автомобіль об'їздив стільки, що навіть Буцефал Александра Македонського прозрів би. Від Берліна до австрійських Альп, від хорватської Рієки до польського Гданська - машина об'їздила добряче. Будучи навантажених, як верблюди бедуїнського каравану, тим не менш завдяки двигуну 1.9 та турбіні машина на трасі тримає гарну швидкість. Відповідно, 383 тис.км. - це правдивий пробіг, оскільки навіть дитина зрозуміє, що якщо вона стільки об'їздила, то цифра 190 тисяч - це відверта неправда. Сталевий кінь не був без догляду. Паливо - тільки хороше. Він отримав і оновлення: 13.06 замінено усі масла й фільтри (в тому числі й у коробці передач). Стоїть нова помпа і поміняно антифриз. Новий демпферний шків, новий шків гідропідсилювача, а також поміняні: рульова колонка, новий ролик генератора і ремінь. Можливий торг. Готовий осідлати цього коня? Зацікавила дана пропозиція? Всі деталі по телефону
Продам авто на розбірку, після ДТП, водій живий, мав кілька подряпин. Заснув за кермом, догнав вантажівку, після правого переднього зіткнення, знесло на обочину, та перевернувся. Двигун запускається, коробка здається також не пошкоджена, сидіння, торпедо та інше в салоні, також більш-менш уціліло. Автомобіль зареєстрований на підприємство, документи всі в наявності, автомобіль в Харкові. Пробіг приблизний, можу уточнити по одометру, скоріш за все меньше від 80000км, 100% рідний, експлуатація здебільше трасова, возили персонал у відрядження по Україні. Автомобіль сумлінно проходив всі планові ТО. Двигун К9К Ціна договірна
Гарне авто. В дуже хорошому стані. Без підкрасів. Оригінальний пасажир. Весь обшитий і обезшумлений з заводу. Версія блек едишн. Оригінальне антиблікове лобове. Вебасто. Обдув для кожного пасажира і тд. Максимальна комплектація 98кВт. Мотор євро5, звичайні електромеханічні форсунки(не п?єзо). Їде дуже гарно.
Продам особистий автомобіль. У нашій сім'ї з 23 року! Стан чудовий, пробіг оригінальний, готовий до будь-яких перевірок! Машина 95% часу перебувала в Німеччині, де обслуговувалася у офіційного дилера. На даний момент немає жодного зауваження як технічно, так і косметично. У Харкові також усе проводилося на 1 СТО, де є вся історія. Салон перешивався у 24 році, встановлені зручні роздільні сидіння, ззаду диван розкладається у повноцінне ліжко. Додатково встановлена android магнітола, камера заднього виду, сигналізація, нова тоніровка. Зроблено дорогий основний лінзований світло. Оригінальні 18 диски bmw. Машина для тих, хто розуміє, ціна аргументована станом. Реальному покупцеві розумний торг.Всім миру.
Авто в гарному стані, ТО проводилося вчасно, вся історія в наявності.
Продам власне сімейне авто, купувалося для подорожей в європу, так як зараз складно з подорожами тому продається за 4 роки машина наїздила всього 3000 . Так як у сім'ї на 2 людини 4 машини, в машині є всі підігріви вентиляція тризонний клімат електро двері, розетка 220 телевізор і багато чого ще машини в хорошому стані висока дах з діодною підсвіткою . Класу лімузин розхід 9-10 літрів
Hi-Limousine!!!Авто привезено з Південної Кореї, куплено на закритому аукціоні цілих авто, підтверджений пробіг!!!СТАН НОВОГО АВТО!!!Без підкрасів!!! 9-місць Електро двері бокові. Електро кришка багажника. Камери зі сліпими зонами. Distronic активний круїз контроль. Система запобігання зіткнення. Система утримування у смузі з підрулюванням. Дистанційний запуск двигуна. 2 ключа. Ел. регулювання сидінь. Вентиляція сидінь. Ел. підгрів усіх сидінь. Ел. підігрів керма. Ел. ручник. Подвійний склопакет Великий мультимедійний монітор. Apple CarPlay, Android Auto, NAVI. Безключовий доступ Keyless Go. Запуск двигуна кнопкою. Багатозонний клімат контроль. Сонцезахисні шторки для задніх пасажирів. Пакет оптики максимальний. Full Led фари. Led ходові вогні. Led задній ліхтарь. Led протитуманні фари. Парктроніки передні та задні. Drive Mode: Sport, Comfort, Eco, Smart. Рейлінги на даху. АКПП 8 передач. Швидкий та економічний!
Продаю своє авто, пригнане в кінці 2017 року з Європи. Перший власник в Україні. Доглянуте. Зимова резина в дуже доброму стані додається та ще деякі нові запчастини. Гаражне зберігання цілорічно в теплому гаражі. Завжди чисте та охайне. Капіталовкладень не потребує. Деталі по телефону.
Volkswagen Caddy 2010 року. Авто в хорошому робочому стані, доглянуте, охайний салон, кузов без критичних пошкоджень. Довга база, зручний місткий салон і великий багажний відсік - практичний варіант як для сім’ї, так і для роботи. З першого разу авто не дуже добре заводиться. Причина - зміна газової установки із заводського метану на пропан. Потребує вирішення дане питання. Volkswagen Caddy 2010 рік випуску Оригінальний пасажир Об’єм двигуна - 1.984 см? Потужність - 103 кВт 5 місць Колір - чорний Категорія - малотоннажний фургон/вантажопасажирський Автомобіль має тоновані вікна, рейлінги на даху, фаркоп, легкосплавні диски, протитуманні фари. Салон збережений, сидіння цілі. Хороший варіант для щоденного використання, поїздок, роботи або невеликого бізнесу. Переоформлення без проблем. Огляд за домовленістю. Торг біля авто.
Свіжопригнане з сертифікатом ! Повністю в рідній фарбі ! Оригінальний пробіг ! Гарний стан салону та кузову ! Мотор працює рівно не димить ! По коробці , ходовій зауважень не має ! Кондиціонер працює! Два ключі ! Будь яка перевірка !
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?