авто на ходу вкладень не потребує
Авто потребує ремонту, двигун цілий, заводиться. Пошкоджений радіатор, фари, капот, решітка радіатора, бампер. Додатково повнорозмірна запаска+ комплект зимової резини на стальних дисках.
Продаю власний автомобіль в справному стані, газове обладнання вписане в тех паспорт. На автомобілі є центральний замок, та двух стороння сигналізація з двома ключами та блилками. Двигун масла не бере, коробка не гудить, переключається добре, ходова повністю зроблена, тормозна система зроблена теж. В машину можна доставити ще один ряд сидінь, які є в наявності. За необхідності можна зробити деякі кузовні роботи, що видно на фото.
Авто технічно справне, регулярно обслуговувалось. Хороший варіант для тих, хто шукає економне і містке авто. Купили у 2012 році. Зараз 251 тис.км (перші власники, була пригнана з Німеччини ). Є резина зима на сталевих дисках.
Авто у відмінному стані, розмитнений та на днях буде поставлений на перший облік, оригінальний пробіг, хороша комплектація, багато асистентів, музика бурмістер, камери 360, адаптивний круїз, тримання в полосі. Додатковий комплект зимових коліс на титанах. Детальніше за телефоном.
Продається мінівен Renault Kangoo, 2003 р.в. В нормальному, збереженому стані, в одних руках 15 років, користувався пенсіонер, гаражне зберігання, заміна двигуна в 2021 році. Зимові колеса в подарунок. Деталі за телефоном
Авто в гарному стані нічого роботи не потрібно, повністю обслужене. Продажа в зв'язку з покупкою іншого авто.
Власне авто. Рік тому пригнав з Німеччини. Купляв безпосередньо у власника. Машина випуску 2010 р. перша реєстрація 2011р. Пробіг оригінальний. Авто в гарному стані. Замінив радіатор кондиціонера, задні пружини, свічку накалу, зроблено ТО. Є тени підігріву охолоджуючої рідини - взимку корисна штука. По кузову - всі стекла рідні, є сколи і подряпини, згідно віку авто. Фарба рідна. Не працює обігрів заднього стекла. Машина постійно на ходу. ( їздимо на роботу і дитину до школи). Двигун, МКПП, щеплення, ходова, електроніка - все працює бездоганно .
Ford C-Max Plug-in Машина провозилася з мінімальними пошкодженнями, дверь була замінена. зроблено добре і автівка повністю обслугована. Дуже економічне авто - на батарейках 30-50 км Якщо не заряджати, то середній по місту 4,5-5,5 л/100 км. Гарна комплектація, є і камера заднього виду, і парктроніки, і обігрів сидінь. У подарунок рейлінги на даху. ( за доп гроші й бокс на кришу можу віддати )
Хороше,надійне,економне,сімейне авто.Позаду багатоважільна комфортна підвіска, вся перебрана.Масло замінене 2000км назад.Стоїть андроїд магнітола з apple car play і андроїд авто.Присутній підігрів лобового скла.
Стан автомобіля, купили та їздите . Все на ходу, працює добре . Мʼягка підвіска, доволі не погано їде по бездоріжжю, кліренс теж хороший, в цілому чудовий сімейний автомобіль. Недоліки які кидаються в очі є на фото. Витрата палива залежить від того як їздити, особисто в мене в місті коливається від 9 л до 11 л, в батька більше 9 л не було. Траса може бути 5.5 л та 9 л. Нова зимова резина. Є легкосплавні диски 16 р Можливий обмін з моєю доплатою на Тігуан 1 покоління, або на новіший туаран. За додатковою інформацією телефонуйте. Відповім на всі питання. Перекупи які будуть телефонувати і пропонувати за 6000 одразу заберу. Будь ласка не телефонувати , бо не продам. Продаж не терміновий.
🔹 Рік: 2003 🔹 Двигун: 2.2 CDI (115 к.с.) 🔹 Пробіг: 340 тис. км 🔹 Тип палива: дизель 🔹 Привід: задній 🔹 Документи в порядку По кузову є деякі дрібні нюанси, на їзду не впливають — все видно на фото. 💰 Ціна 🔥 — адекватна стану авто 📍 Торг біля машини 📞 Дзвоніть / пишіть — домовимось
авто на ходу все обслужене сів і поїхав, по кузову є пару рижиків.
Mercedes Vito 639 111, доглянутий, вчасно обслуговувався, сімейний автомобіль, у комерції не був. Стан дійсно хороший, машина варта уваги. За будь-якою інформацією телефонуйте на Viber або WhatsApp. Обмін не цікавить. Комплект зимової гуми в подарунок.
АвтомобІль офІцІйний . Купувався новим в 2013 році в УкраїнІ . Є сервІска. Другий власник з 96 тис.км. Обслужений . Індивідуальна комплектація. Пробіг рідний. Газове обладнання офіційне, BRC з 50тисяч - споживає стільки-скільки й бензину.Балон 35л.-на 450км. Два комплекти легкосплавних дисків та гуми. R16-літні,R15-зимові.Літня гума майже нова, зимова ще ріднесенька в доброму стані. Двозонний клімат,датчики світла та дощу, підігрів сидінь,круіз,тоновані задні вікна,передні та задня протитуманні фари,дуги продольні на даху, захист картеру,руль шкіряний як новий. Причина продажу - перехід на акпп. Продаж не терміновий, але торг присутній. Автомайданчикам та автобізнесмЄнам-не турбувати.
Продам дуже добрий і самий економічний на даний час автомобіль, коли бензин і дизель подорожчали в 3 рази, а я на газі економлю дуже гарненьку і кругленьку суму!!! Мені у два рази дешевше обходиться поїздка на своїй машині,- чим на громадському транспорті!!! Машинка в доброму робочому стані! Нічого нігде не стукає, не димить! Тяга мотора на всі 100% Мотор масло не бере, МОТОР, ЕЛЕКТРОНІКА і АВТОМАТИКА перевірені на КОМП'ЮТЕРІ, - всьо Ок,- без ЗАУВАЖЕНЬ! КОРОБКА ХОДОВА, МОТОР в повному робочому стані СТАНІ, - без НАРІКАНЬ!!! ЧЕСНИЙ розхід - 6л газу на 100км!!! Газустановка зареєстрована в МРЕО і вписана в техпаспорт!!! В 2016році,13 вересня, поміняно мотор на потужніший! Поставлено новий мотор 1.6см3, - до того часу стояв мотор 1.4 см3 ! Поміняний ремінь ГРМ, а також всі масла і фільтра. Поміняний антифриз, акумулятор, гальмівні колодки, куліса і підшипник , хрестовину, новий глушник, а також поставлений новий бензонасос (Італія)! Автомобіль в одних руках вже більше 7 років, а це велике! Причина продажу, - біля хати дві машини, тому одну треба продати, бо дві непотрібні . Додаються запчастини до цієї машини !!! Автомобіль повністю підготовлений до подорожі! Всі Інші питання по телефону!!!
Всі деталі по телефону
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?