Авто в досить в гарному стані. по кузову на 5 з мінусом. Дуже рідка максимальна комплектація, шкіра, АКПП, підігрів сидінь та зеркал заднього виду, зеркало з авто затемненням, парктроніки перед і зад + камера заднього виду. АКПП без проблеми. Салон шкіряний з підігрівом в досить збереженому стані, на передньому пасажирському сидінні є дефек і все, решта ідеал. В минулому році 12тис назад було велике Т.О. Заміна основного радіатора, масло в АКПП, речень ГРМ, помпа, ролик, ремень генератора з натяжним, масло в ГУР. По ходовій передні та задні гальмівні колодки, саленблоки задньої балки + задні пружини, передні саленблоки та шарові. Встановлений магнітофон з підтримкою карплей, ютюб та інше. Авто без капіталовкладень.
мікровен 2008р., вложень не потребує, кожен день на ходу, усе зроблено під надійну поїздку жінки з дитиною, повністью обслужене. Система - "Вільні руки".Регистратор. Світло biled-лінзи, стойкі - каяби с вищщім клеренсом ( пакет пагані дороги), нова рульова рейка, нові ГРМ, масла... Кондей працює, пвчь гріє, блютуз вмонтован, камера задного огляду HD, резина другий сезон, диски орігінал, протитуманки жовті, докатка є, дворніки нові, коври нові + корито в багажнику. Розбіжність у пробігу, тому що мінялась приборка (моргала), стара приборка теж є. Ручник працює навіть в зимку. АКБ- нове.
Продаю чудовий вмісткий автомобіль Mazda premacy 2,0 2004р. ГБО 4покоління в тех.паспорті зазначено. З документами порядок повне переоформлення. Перекупам прохання не турбувати! Авто для своїх років виглядає добре. Кого цікавить більше інформації звертайтеся за телефоном. Авто знаходиться в Чернігівській обл. місто Остер.
Продаю авто в дуже хорошому стані та дуже економічне, і самий надійний мотор машина куплялась в салоні і увесь час в одній сім?ї все обслуговувалось вчасно і не жаліли коштів, не перевантажували та не вжарювали просто їздили і насолоджувались що і ви будете робити торг мінімальний на пончик, машина варта уваги 5 літрів на 100 км, шість якщо включати кондиціонер
Opel Zafira B, 2008 р. 7-місний сімейний мінівен, на ходу — можна користуватись вже зараз. Двигун і коробка працюють добре, ходова частина обслужена. Двигун масло не бере. Після відновлення на СТО:• замінена задня балка• нові пороги з антикорозійною обробкою• нові гальмівні диски та колодки• нове щеплення, зроблено розвал-сходження Салон у нормальному стані, є сліди використання (для свого віку). Авто їздить на бензині. ❗ Нюанс:не працює заводський метан (CNG). 👉 Варіанти вирішення:• ремонт CNG (є майстри, які займаються такими системами у Полтаві)• або встановлення пропану (~26 000 грн) Ціна вже знижена з урахуванням цього. Переваги:• 7 місць — ідеально для сім’ї• великий багажник• проста та надійна машина Хороший варіант за свої гроші для тих, хто розуміється на авто і хоче вигідну покупку
Додаткова гума в багажнику.
Продаю надійний і економічний Mitsubishi Space Star 1.6 бензин з автоматичною коробкою передач. Авто в хорошому стані, все працює. Двигун, коробка та ходова – без зауважень. Ідеальний варіант для міста та подорожей.
Продам свій Мерседес EQV пригнаний з Германіі в 2021 році Офіціал, на білому салоні весь в броні плівці є два комплекти резини. Писати чи звонити краще в вотсп апп на номер Доп Штатний фаркоп. Повнорозмірне запасне колесо. Штатний інструмент, домкрат. Комфортна передня консоль. Холодильник, функція охолодження та підігріву підсклянника. Комплект зимової гуми та гумових килимків 2-х рядів. Поперечні оригінальні рейлінги.
Не фарбована ,економна,2 комплекта гуми
Продам автомобиль Opel Zafira 2014 года,185 тыс. км. пробег, дизель 1,6 ; механика. Пригнанный с Германии.
10 тис. тому заміна прививки та ГРМ. Стан як на 500 тис.
Продам Renault Megan Scenic 2006 рік 1.6 Газ -Бензин
Продаю Рено Сценік 2005 року. Машина найдійна, приганяли з Німеччини, ніколи не підводила. Перший власник в Україні Автосвітло, автодощ, аукс, блютуз. ТО кожні 7000 км. ГРМ поміняв 30000 км назад, також масло в коробці замінено 2000 км назад. Вся в РІДНІЙ ФАРБІ, без рижиків. Пороги цілі Віддаю комплект зимової гуми та ще одну ключ-карту Є сліди експлуатації Також буваю у Кривому Розі ОБМІН НА СМАРТ ЦІКАВИТЬ АБО ТОЙОТА Дзвоніть/ пишіть)
Хозяйськє авто у відмінному стані ,перевірка на любому сто.дітальніше дзвоніть
Свіжопригнане авто з Німеччини. Чудовий стан, повністю в рідній фарбі!! Багата комплектація, оригінальний пробіг- документально підтверджений. Перебрана ходова, нічого не гримить , не ступить!! Нові гальмівні колодки та диски. Двигун не димить, не сапунить. Масло не бере! Збережений чистий непрокурений салон. Хороша, як нова зимова гума. Повністю обслужена і не потребує вкладень. Замінено масло та фільтра та комплект ГРМ, помпу. В травні цього року робилось переоформлення (в зв'язку з законом про мобілізацію), фактичний власник залишився тим самим. Можливий торг!
Автомобіль в ідеальному стані. Пройдено повне ТО. Не битий. Не крашений. Рідні всі вікна +4 колеса зимових. Є мультируль, оригінальне радіо, електропідйомники, підсвітка на педалях. Автомобіль не потребує жодних вкладень. Ходова в ідеальному стані, заміняні задні і передні колодки, поміняне масло. Є сигналізація. Задні крісла складаються. Гаражне зберігання. Машина знаходиться в смт. Івано-Франкове. Торг.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?