Автомобіль технічно справний, пробіг реальний. По кузову та салону є багато недоліків. Встановлено газове обладнання.
Добре та надійне авто, вмістке на кожний день. Приганялась та робилась під себе. Мотор, коробка без зауважень, мотор масла не бере По ходовій все зроблено Авто - сів, поїхав
Пропоную Вашій увазі сімейне авто, масла не бере. Економне споживання палива- середнє 7л./100км. По авто небхідно зробити: 1. Замінити прокладку головки блока (коли трохи поробить пустакається білий дим), 2. Печка (замінив редіатор в салоні, але так,щоб жара не має!), 3. Кондиціонер (не працює -потрібно замінити трубку та закачати фріон). А так вцілому авто, достойне на свій вік і гроші!!! Присутній торг!!!
Автомобіль, майже, в ідеальному стані. Привезений для особисто користування з мінімальними пошкодженнями. Відновили оригінальними деталями!!!!Без шпаклівки!!!!.Максимально комфортний і надійний автомобіль для вашої сім'ї. В комплектації - багатозонний клімат контроль ,підігрів сидінь , серво привід бокових дверей , датчики дощу і світла, камера заднього виду, сонцезахисні штори на вікна, утримання в полосі ,адаптивний круїз, сліпи зони, тощо. На всі питання відповім по телефону. Послуги автобізнесу , майданчиків і подібного не цікавлять !!!
стан добрий. ніяких вкладень. деталі по телефону
Мотор після ремонту Потрібно давати форсунки на стенд збільшився розхід топлива Непрацюють два передні склопідйомники Треба замінити датчик кондеціонера або його запобіжник Ходова зроблена практично вся Є нюанси по кузову треба варити поріг один від пасажира
Замінено зчеплення,новий акумулятор,зроблена ходова,кондиціонер заправлений, круїз працює, нова зимова резина, є нюанси по кузову не гнила.На обмін як у всіх дорожче 4200 . Всім вдалих продажей.
Вітаю! До вашої уваги автомобіль в дуже гарному стані. Один власник з початку експлуатації. Машина їздила майже кожного дня. Обслуговувалась завжди вчасно, машиною користувались дуже охайно, в салоні не курили, заправляли тільки якісним паливом. Двигун, коробка працює як часи. Їде рівненько і приємно. Ходова, гальма все нове. Замінені всі рідини. Авто обслужене і повністю готове до експлуатації. Наразі машина в Німеччині, за потреби доставлю в Україну. Телефонуйте, на всі питання готовий відповісти, знаю про авто все. Мирного неба!
Продам своє авто. Причина продажу, потреба в більшому об'ємі багажніка. Машина дуже економна, легка в управлінні.
авто по ходовій, по двигуну в хорошому стані, по кузову потребує ремонту.
Продам Opel Combo Life 2021 року випуску (аналог Пежо ріфтер) авто куповалося в салоні, новим. я другий власник. 1,6 турбодизель, пробег 34тис км. Заводський пасажир, довга база, трансформер, з безліччю опцій. Два комплекта шин з дискамі. Візуальний та технічний стан як у новій машині. Повністю дорого обслужена, економічна та легка в управлінні
Гарне доглянуте авто, звоніть все розповім. Другой власник. По документам грузовий. Хочу 7200 + ваш налог при переоформлении
В одних руках більше 5 років. Є фаркоп, розетки немає Нюанси по лкп є на фото.
??Продам Opel Combo?? 2007 рік ?4500?? Реальному покупцеві ТОРГ! ?1.6 газ/бензин ?Колір - синій Чистий німець, перша реєстрація в Україні у 2020 році. ?Власне авто, гаражне зберігання. Оригінальний пасажир, фаркоп, передні склопідйомники , електродзеркала , кондиціонер, рідна фарба- НЕ БИТИЙ , НЕ ФАРБОВАНИЙ . Газ - пропан 4 покоління - працює прекрасно та економно. Повноцінна запаска ? зимовий комлект шин. ?Пробіг - 200 тис. За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном **********
Продам авто. в гарному стані,пригнана з закордону для себе.Авто все в рідній фарбі.Пробіг оригінальний.Повністю обслужена.Замінено ремень грм і ролики,масло і фільтра,кондиціонер заправлений.Шкіряний салон найкраща комплектація все працює.2 комлекти ковриків.Хороший торг.Деталі за тел
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?