Власне авто, привезене рік тому з Чехії. Заміна масел і фільтрів кожні 10тис. кілометрів. На машині тільки-тільки встановлений новий блок управління коробкою передач (документи є), встановлений новий двухмксовий маховик, замінені сальники коробки передач (фото є). До реального покупця торг у капота. Готовий до любих перевірок. Телефонуйте.
без гнилі ,живе авто,, 2 власник , пробіг реальний, шкіряні сидіння оригінал, два передніх сидіння електро, своє авто. Торг.6000 відам
На ходу, в рідній фарбі, без ДТП 1 власник в Україні Решту деталей по телефону
Продам у відмінному стані.Кондиціонер.туманки нові.тонування.вітровки.мухобійка нова.дивіду мп3 флешка.Новий акум.гума.довга база салон чистий в машині не курили.Підігрів дзеркал сигналка зі зворотним зв'язком дотягувач вікон захист двигуна фаркоп. Двигун 1.9 звичайний.
Volkswagen Caddi Life 2.0 Бензин/газ пропан-бутан, 2008р. 7 місць. Гарний сімейний автомобіль. Їздили на ньому в Європу, не підводив. Все працює. Повністю обслужена машина замінений ГРМ з помпою, свічки, дроти, катушка. Ходова без стуків та нарікань. Мотор працює гарно. Встановлені задні парктроніки. Газове обладнання встановлював у серпні 2025р. Підігрів дзеркал. Два комплекта ключів Гарна зимова резина на титанах. Також комплект літньої резини michelin на стальних дисках з ковпаками. Також докатка в чохлі. Продаю бо придбав більший автомобіль для сім'ї із США
Новий Pro Ace Verso 2024 р. в. 20 тис.км пробіг. Як нове. Експлуатація з січня 2025 р. Куплена в салоні ТОЙОТА. Пройдено перше ТО.
Авто в чудовому стані. Не пошкоджене. Гаражне зберігання. Встановлено протитуманні фари. 1000 км назад змінено систему зчеплення на фірму LUK. Стосовно пробігу, який підтягує avtoria - це для нас також новина. Машина купувалась для себе в червні 2023 року з рук на авторинку в місті Київ, з пробігом 250 тисяч км. Не дивлячись на це, що машина в чудовому технічному стані.
Продам Фіат Скудо. Сімейна машина , пробіг за рік до 10 000 тисяч . Є нюанси по кузову . Всі запитання по телефону
Маю на продаж своє власне авто.Машина обслуженна:ходова,форсунки,цеп....дет.за телефоном
Opel Zafira b 2010 р.в. Перший власник. Нове ГБО 4 покоління. АКПП(ізітронік) повністю обслужений.Новий АКБ.Новий комплект щеплення в зборі з вижимним. Двигун, ходова все в доброму стані.
Машина в гарному стані Готовий до будь-яких В машині встановлена webasto
Продам авто в ідеальному стані. Зроблено по авто абсолютно все. Капремонт двигуна, тнвд, рейка і т.д. Машина, як нова, незважаючи на рік випуску
ТЕРМІНОВО Продам трудягу, яка ніколи не підводить. Авто повністю на ходу. Масла не бере, турбіна, двигун та інші агрегати в рейсовому стані.
Терміново Продам Renault Kangoo 2008 року. Погано заводиться. Авто на ходу.
Продам своє власне авто! Віто 639 - 113CDI - 2013 рік -290тис. оригінального пробігу -4000тис.км тому був замінений цепок грм і все що з ним звʼязано, башмаки, зірочки, натяжителі, масляний насос оригінальний, масло мерседес (заливав постійно) фільтри(взагалом на 2000€ обійшлось це обслуговування) -По ходовій ніяких стуків, протягом останніх 10тисяч км. були замінені:-задні амортизатори (limferder), - з переді нові ричаги в зборі -Коробка без нарікань, все переключає без затримок і пінків -Екологія вся на місці -Парктроніки в круг перед зад робочі -Круїз контроль -Омивач фар -Оригінальна вебасто -Кондиціонер обслужений, робочий -2 ключа -2 комплекта шин r17(літо другий сезон іде, зима 1 сезон відкатав) диски одні, ці що стоять -Салон гарний, збережений та доглянутий -По кузову весь в рідній фарбі без єдиного підкрасу, по рижикам нічого нема взагалі! -Торг присутній! -При потребі можу пригнати в будь-яке місто України Якщо є ще якісь питання, телефонуйте
Автомобіль в гарному, для свого віку, стані. 6 років сімейного використання. Дбайливе ставлення, вчасне обслуговування. За час використання було проведено капітальне обслуговування форсунок (200 дол.), заміна компресора кондиціонера, заміна датчика ТНВД. На 200 тис. заміна масла в коробці. Обслуговування ходової. Двигун працює рівно, без нарікань.
Єсть питання по ходовій також по кузову-все на фото. Торг.
На ходу Кадік пасажир заводський. Легко стартує і тримає дорогу, дуже маневрене. Шини зимові, нові. Авто провело зі мною нашу зиму на наших дорогах і показало себе дуже класним бойовим другом. В серпні була заміна правої шарової опори. Дуже економічне у витраті палива. Фільтра і масло мінялося регулярно, кожні 8-10 тис. Заміна щойно. Була заміна пластикової деталі в охододчуючому процесі двигуна. І дріб'язковий ремонт. Заміна підшипників, рульових рейок, тормозних колодок, пружин. Кондиціонер працює. Робота кондиціонера не впливає на швидкість авто. Стан салону хороший. Є потертості на сидінні водія, та на бокових вставках передніх дверцят. Є невеличкі сколи краски та потертості. Продаю, тому що не відповідає моїм бізнес задачам.
Продам власний автомобіль Renault Scenic 3 1.5 dCi 2012 року. За даними із carVertical пригнана із Французької Республіки де була в одних руках, в Україні теж один власник з грудня 2023 року. Машина в хорошому технічному стані, солон чистий не затяганий. Має невеликі сліди експлуатації по кузову. Авто кожен день їздить (з роботи додому). За час володіння з 12.2023 було зроблено: 1. На 280 тис., замінено паливні форсунки (оригінал) ; 2. На 300 тис., відреставровано генератор (замінено обгонну муфту, підшипники та діодний міст); 3. На 300+ тис., відреставровано турбокомпресор ( замінено катрідж); 4. На 300+ тис., при реставрації турбокомпресора видалено екологію та зроблено чіптюнінг (евро2); 5. На 310 тис., новий АКБ; 6. Нова гума r16 всесесонна (2025 року). Також було змінено вітрове скло так як спіймав камінець і з?явилася тріщина. У загальному гарний сімейний та економічний автомобіль у гарному стані. Деталі за телефоном. Реальному покупцю торг у капота.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?