Свіжопригнана! I Розмитнена! 2012 р.в.! Модель 2013 р.! 1.7 дизель! 7-місць! Механічна КПП! Дуже гарний стан! Технічно все працює! Збережений салон! 2 ключа! Без ДТП !!!
Ford Galaxy Titanium. Пригнаний з Австрії.Машина в хорошому стані,сів і поїхав.Два комплекти колес на титанах.Більш детальніше по телефону.Реальному покупцю хороший торг.Дзвоніть.
Індивідуальна модифікація, перша реєстрація 2010 року. Телефонувати на телеграм.
машина в справному стані, різка, 7 місць, великий багажник, вкладень не потребує, обслужена.
авто пригнано минулого року переобладнано ще не використовували в роботі пригнав з Голандії пробіг реальний було після незначного дтп заміна капота передньої решітки та задніх двох дверей
Автомобіль в хорошому стані Документи в порядку Технічно все добре
Жовті повороти Вебасто Газ. Тонована. Посилений форкоп. Авто варте Вашої уваги! Чорний на чорному! Дзвоніть на вайбер можу бути за кордоном
Своє авто, доглянуте, надійне. 1.9 двигун, пробіг 550тис.км. Без торгу.
Продам Фіат Добло 2007року 1.6 газ(метан) бензин,повністю обслужене сів і поїхав, готове до перевірки на любому сто.Дуже економна, повної заправки метаном вистачає на 350км ( траса) , по місту 270-280
Продам власний автомобіль. Повністю обслужено. Тільки поміняний двигун з пробігом 220 тис.Старий є в наявності.
Автомобіль в хорошому стані.Потребує косметики.Деталі по телефону.
Автомобіль в ідеальному стані сів і поїхав, всі деталі по телефону. ОБОВ?ЯЗКОВЕ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ!
Нормальний сімейний авто з мінімальним витратами пального в авто потрібно робити пороги заднi двері ,на 210 тис.замінили щеплення з маховиком,стійки передніх амортизаторів, трохи раніше була заміна ресори,
Продам Кіа Каренс 2008 року випуску в ідеальному стані для цих років. Автомобіль не має не єдиного підфарбування. Вся у рідній фарбі. Авто було пригнано мною з Польщі у 2021 році та розмитнено. За час мого володіння була встановлена ??магнітола Teyes CC3 4GB+64GB із підвищеною діагоналлю 10 дюймів. Також встановлено мультируль. Затоновані всі шибки навколо, крім лобового. Поміняні всі стійки довкола та встановлені проставки для підвищеного кліренсу. Також у фарах встановлені дорогі леді. Змінено ланцюг грм разом із натягувачами. Мотор працює як годинник. Олія не бере, не димить. Кондер заправлений. Ходова вся зроблена. По коробці також питань немає. На машині встановлено дорогу газову установку BRC. Витрата газу траса 10, місто 12. Також є фаркоп. Також у ній 10 подушок безпеки по колу. Хороша обезшумка. Загалом сів, поїхав. Запрошую всіх на перегляд.
Продаю автомобіль пригнаний з Польщі , розтаможений, всі деталі в приват.
Авто у гарному технічному стані незважаючи на пробіг) Дороге гбо. Фаркоп НЕ БИТА, два комплекти гуми Деталі за телефоном
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?