Продам Кіа Каренс 2008 року випуску в ідеальному стані для цих років. Автомобіль не має не єдиного підфарбування. Вся у рідній фарбі. Авто було пригнано мною з Польщі у 2021 році та розмитнено. За час мого володіння була встановлена ??магнітола Teyes CC3 4GB+64GB із підвищеною діагоналлю 10 дюймів. Також встановлено мультируль. Затоновані всі шибки навколо, крім лобового. Поміняні всі стійки довкола та встановлені проставки для підвищеного кліренсу. Також у фарах встановлені дорогі леді. Змінено ланцюг грм разом із натягувачами. Мотор працює як годинник. Олія не бере, не димить. Кондер заправлений. Ходова вся зроблена. По коробці також питань немає. На машині встановлено дорогу газову установку BRC. Витрата газу траса 10, місто 12. Також є фаркоп. Також у ній 10 подушок безпеки по колу. Хороша обезшумка. Загалом сів, поїхав. Запрошую всіх на перегляд.
Продаю автомобіль пригнаний з Польщі , розтаможений, всі деталі в приват.
Авто у гарному технічному стані незважаючи на пробіг) Дороге гбо. Фаркоп НЕ БИТА, два комплекти гуми Деталі за телефоном
машина в гарному стані ,1986 року,бензину,автомат ,пасажир 9мест, за всією детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Renault Kangoo 1.5 dCi | Оригінальний пасажир (Long) версія Власне, доглянуте авто Оригінальний пасажир у довгій базі (Long), що робить його максимально зручним . При складеному другому ряду сидінь виходить 170 см багажника. Таких варіантів у збереженому стані зараз небагато. Технічний стан: Під капотом надійний та дуже економний двигун 1.5 Сі (К9К). Працює рівно, дизеля "просить" мінімум, а в обслуговуванні - один із найдоступніших варіантів. По кузову в гарному стані Деталі по телефону
Продається комфортний сімейний мінівен Chrysler Pacifica Limited 2021 року. Автомобіль поєднує простір, комфорт та сучасні технології. Ідеальний варіант для великої родини або далеких подорожей. Чудово виїжджає на електриці по місту. ? Комплектація Limited ? Шкіряний салон преміум-класу ? Електропривід бокових дверей та багажника ? Панорамний дах ? Підігрів та вентиляція передніх сидінь ? Підігрів керма та другого ряду сидінь ? Тримісний другий ряд та просторий третій ряд сидінь ? Камери та парктроніки для комфортного паркування ? Адаптивний круїз-контроль ? Система утримання в смузі руху ? Apple CarPlay та Android Auto ? Безключовий доступ та запуск кнопкою Автомобіль привозили під себе, оскільки гарно вміщує 4 автокрісла. Додаткові фото, та детальну інформацію надам у приватні повідомлення.
До вашої уваги, пропоную авто, яке не потребує вкладень. Гарне, безпечне,комфортне, ідеально підходить для сімейного користуваня.
Продам свій бус. Оригінальний пасажир ( заводський), сідушки складаються і розкладаються ( повертаються). Тоновані вікна. Заміна форсунок. Стан чудовий .
Два комплекти гуми R16/215/65 гумові коврики салону та багажнику Докатка в чохлі. Два комплекти ключів Є моя перевіркa vin перед придбанням цього авто. Я проїхав біля 30 тисяч Масла фільтра мінялися кожні 8 тис До PowerShift не ліз. На обмін цікавлять PHEV гібриди меньше 2 літрів. АКПП і круїз обов'язково
вкладень непотребує
Гарний стан, салон не затертий, не пропалений. Сім місць, круїз контроль, клімат контроль двозонний, парктронік, дзеркала ел. З обігрівом + складання, дзеркало заднього виду із затемненням,заводське тонування, шести ступенева механіка, ел. склопід‘йомники вікон, нова літня гума/4/, новий акумулятор/ на гарантії/. Проведено велике ТО- заміна щеплення, ГРМ+помпа, тосол, масло у коробці передач. Авто технічно справне. Двоє ключів.Газ вписаний у техпаспорт. торг. Обмін на Шаран або Альхамбра 2 покоління з моєю доплатою.
Всі запитання по телефону.
Авто в мене 5 років,пробіг оригінальний не скручений,шкіряний салон,підігрів сидінь,сенсорна навігація,блютуз.Дуже зручна на далекі відстані! Три ряди сидінь,реальна витрата палива 6-7л.в змішаному режимі. Двигун 1.6,але турбіна робить свою справу і розганяє авто достойно.Масло не бере ні трохи,від заміни до заміни. Автоматичні двері дуже зручні,відкриваються як з пульта,так і з місця водія,а також при натисненні ручок з салону і з вулиці! В авто все працює,кондиціонер,пічка Без д.т.п не фарбована без рижиків та іржі. В комплекті ще зимова гума на металевих дисках(Gislaved) майже Нова,проїхав максимум 6 тис. Авто не проблемне,я б і не продавав,але дружина не може їздити на механіці.Остання перереєстрація була на дружину,без заміни номерних знаків(1 рік назад) Я перший власник в Україні По стану авто ніколи не скажеш який в неї пробіг,виглядає дуже гарно! Купувалась з пробігом 380тис Допомоги з продажем не потребую! Авто ні разу не підводило,новий власник не пожалкує! Можливий обмін на 7 місний мінівен з автоматом від 2013 року з моєю доплатою! При необхідності можу доставити авто в будь яку точку України.Сажовий фільтр не ви різаний(на місці)
Продам Ford C-Max Energi - plugin, це гібрид з можливістю підзарядки від електромережі. Акумулятор на 7,6 КВт проти 1,4 КВт(класичний гібрид). Додаткова ємність дозволяє рухатися виключно на електротязі до 50 км. Якщо батарейка сіла, далі авто іде як звичайний гібрид на бензині з дуже приємним розходом. На одній зарядці, мені з головою вистачає для їзди на день. Тобто в одному автомобі два - електричка та звичайний гібрид. Розхід по місту від 4.2 л/на 10км. По трасі 5 л/на 100 км. Але ці цифри якщо їздити в електрично-гибридній манері та без пічки. Якщо без цього - добавляйте плюс літр. Батарейка заряжається за 2,5 часа. Крім того це вовк в овечій шкірі, тобто з загальна потужність гібридної силової установки майже 200 к/с, розгін до 100 – меньш ніж 9 секунд. На трасі обгони проходять блискавично. Дуже хороша комплектація SEL, є все крім електро багажника та люка, який і так ніхто не використовує. Задні парктроники, датчики тиску в шинах, безключевий доступ, дистанційний запуск двигуна, кнопка старт/стоп, декоративна підсвітка салону (8 кольорів), кнопки програмування пультів від воріт, мультимедійна система SYNC3, з великим екраном, Apple CarPlay та Android Auto дає навігатор на екран та користування додатками телефона в автомобілі, голосове керування на російській – працює дуже зручно, підігрів сидінь, двозонний клімат контроль, Є тренер по гібридному режиму гальмування та їзди – корочше багато ніщаків. У авто не стріляна жодна подушка безпека, в америці було замято крило та амортизатор, які було замінено на оригінальні з розборки у колір тобто без ПІДКРАСІВ, піддували ЛИШЕ царапинку на капоті. Я вже обслугував ходовку (якісь пару тяжок та сайлентбоків поміняв), поставив проставки +3 см, замінені всі масла та фільтри на оригінальні форд, в коробці ні грама стружки не було(у цих моделей буває якщо не міняти вчасно масло), атермальна плівка на лобове – не тоноване, але не дає сонцю нагрівати панель приладів (100$), нова 12В батарея. Дуже добрий стан.
Пригнана з закордону в 24 році з пробігом 325 тис.Я перший власник в Україні.Одразу була заміна комплекту грм, мастила і фільтрів.На правому порозі є пошкодження видно на фото.По кузову є сколи, царапини.Екологія на місці.Мотор в хорошому стані,масла не бере не димить.Оригінальний пробіг.Додаткові питання по телефону.Торг біля машини
Свіжопригнаний вже на українській реєстрації,2008 рік,двигун 1.6 бензин MPI(BSE).без підкрасів,все в оригіналі,заводський пасажир,2 ключі,підтверджений пробіг
поріг правий під заміну юбку покругу треба робити
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?