Повне ТО було на 390 00 км Замінено: • ГРМ • Шкіф коленвала • Катушки + свічки • Гідрокомпенсатори • Масло • Зчеплення • Колодки • Радіатор Реставровано: • Рульова рейка • Гідропідсилювач • Генератор
Автомобіль в гарному стані. Ходова зроблена. Замінені розхідники. В комплекті додаткова літня гума з дисками. Всі деталі по телефону.
Авто в доброму стані пригнано в 2021 р
Усі питання по телефону !
Продам фолцвагін каді у оригінальному стані пасажир 7 міст мотор дизель 150конів 110 кіловат автомат машина повністю обслужиний я перший власник в Україні машина без жодного підкрасу стан нового автомобіля
Автомобіль в гарному стані. Другий власник у використанні два роки Оригінальний пробіг 330 тис/км.Взимку було замінено амортизатори спереду та ззаду, шарові опори і рульові тяги. По мотору питань нема, масла не бере
Автомобіль на впевненому ходу, ремонтувати нічого не потрібно, все працює ідеально. Дуже якісна музика BOSE з сабвуфером. Передні та задні парктроніки. Стоїть металевий захист двигуна, два ключі, комплект резини. Пробіг оригінальний. Зняття з обліку. Прошу перекупів, не тривожити !!! Всі деталі за телефоном.
авто в гарному стані,все вчасно обслуговується,гаражне зберігання
Продам Opel zafira 2003p. 2.2 дизель. Авто на ходу, 7 місць,добрий стан, капіталовкладень не потребує. Зателефонувати можна на вайбер або ватсап на ном.+**********
доброго дня машина у дуже хорошому стані.все пряцює всі росхідники були замінині масла і фільтра також у коробці є птання наберай відповім рик 2005 випуска
Один власник. Офіційний. Придбаний в автосалоні. Лагідна експлуатація з вересня 2018року. Обслуговування на СТО офіційного дилера. Двигун 1.6 HDI Проведено ТО згідно регламенту (заміна грм, фільтрів, рідини, ходова) Крісла салону в тканниних чохлах, підігрів передніх крісел, розерки для підзарядки, великих місткий багажник, повнорозмірне запасне колесо. Клімат, круїз, електропакет. Телефонуйте на другий номер , який вказаний в оголошенні в профілі продавця чи на вайбер.
Авто в задовільному стані.Електроніка,кондиціонер все працює.7мість.Можливий обмін на мік.автобус 7-9мість.
Гарне сімейне авто! Орігінальний пробіг! Обслуговування на сервісном центре Рено! По кузову є царапки, не критичні! ГБО 4 покоління, но не вписан в тезпаспорт! Зараз на 16 дисках, зимова гума! Є комплект 17 літих дисків на літній гумі! Подробиці біля авто!
двигун відкапіталений, рульова рейка замінена, кондиціонер працює. оглянути можна у Вінниці у вихідні Липовець. Авто кожного дня на ходу. Кузов живий. не битий, ходова в нормі, салон охайний.
Продам RENAULT Scenic II 2006 р. 1.6 газ-бензин, АВТОМАТ. Ціна - 5799 $. Можливий торг. Автомобіль купувався 3 роки тому для сім’ї та використовувався переважно для поїздок по місту. Машина доглянута, технічно справна та готова до експлуатації без додаткових вкладень. Пробіг 195 тис. км. Надійний, невибагливий автомобіль, ідеальний варіант для водія - початківця. Все скло рідне по колу. Двигун працює рівно, без проблем по коробці та кузову. Вкладень не потребує - сів і поїхав. Обслуговування вчасне, все робилося для себе. Просторий та комфортний салон, має охайний вигляд (на сидіння встановлені чохли). Електрика вся в нормі, працює кожна кнопка та функція. Кондиціонер справний та заправлений (двозонний клімат-контроль). Пічка гріє добре. Великий багажник. Встановлене та вписане в тех. паспорт обладнана ГБО. Бонусом буде комплект зимової гуми на металевих дисках. Центральний замок • Антиблокувальна система (ABS) • Система стабілізації (ESP) • Імобілайзер • Блокування замків задніх дверей • Датчик дощу • Підігрів дзеркал • Складане заднє сидіння • Оздоблення керма шкірою • Передній центральний підлокітник • Сонцезахисні шторки в задніх дверях • Декоративне підсвічування салону • Система доступу без ключа • Електропривід дзеркал • Електроскладання дзеркал • Бардачок з охолодженням • Підкурювач і попільничка • Електронна приладова панель • Парктроніки задні • Електропідсилювач руля. Авто знаходиться у м. Кривий Ріг. Оглянути можна в районі кінотеатру «Олімп». Моб. тел. +**********, +**********.
Авто куплене в Україні. По тех паспорту два власника батько потім донька. потребує косметики. В серйозному ддп не був. Прошита на євро2. Кузов оцинкований .Подушки не стріляні. Авто на ходу. Третій ряд сидінь зняті але є в наявності. Рідна фарба. Пробіг рідний. З недоліків: Не працює підігрів сидінь. При включенні першої передачі є хруст. По кузову видно на фото. Перекупникам не турбувати!
Продам домашнє авто, я 1 -ий власник в Україні.Пригнане з Польщі 2013р.Авто доглянуте, за весь час експлуатації з ним проблем не було,сів і поїхав. То- проводилось вчасно кожні 10 000км. заміна масла,всіх фільтрів,а також обовязково фільтр палива,через що досих пір не мав проблем з форсунками.Двигун можна сказати масла не бере,доливаю на 10000 км 500 грам. За весь час експлуатації проведено заміну кінцевиків рулевих тяг,стійки стабілізаторів,ліва стійка аморт.передня.(права є нова).також в коробці міняв синхронізатор 3 ї передачі.за одно поміняно щеплення в комплекті ,хоча старе було добре.весною проведено заміну задньої торсіонної балки в зборі запас 60тис+,хоча я відїздив 98тис.км. Це говорить про акуратність їзди.Ну і все.Можу сказати що машина роботяга не примхлива,дуже нею задоволений,а продаю бо маю друге авто,електро.В звязку з подорожченням дизеля.Авто повинно їздити!! Кондеціонер поацює,заправлений .Є б/у зимова резина на металічних дисках. також деякі запчастини нлві до авто. Більше по телефону, відповім на всі запитання
Машина обслужена на всі 100%. Екологія видалена! Моторчик шепче! Колеса нові! В машині працює все! Заводиться з пів оберту! Клімат працює! Встановлена магнітола з камерою заднього виду!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?