Автомобіль свіжопригнаний з Німеччини, вже повністю розмитнений, без пробігу нашими дорогами!!! Модельний рік авто - 2009!!! Стан автомобіля ідеальний, як новий, оскільки авто придбано в Німеччині від першого власника (пенсіонер)!!! Робити по автомобілю нічого не потрібно, обслужене повністю, в тому числі замінено ремені!!! Авто в дуже гарному стані, салон як новий, їде гарно і дуже економно! Дуже гарна 7-ми місна комплектація з кондиціонером, круїз-контролем, датчиком світла, сенсором дощу, електросклопідіймачами дверей, електрорегулюванням та підігрівом дзеркал, бортовим комп?ютером, регулятором висоти фар, підігрівом лобового скла, салоном трансформером, подушками безпеки водія і всіх пасажирів!!! Виглядає авто, реально, як нове!!! Наявний техогляд у Німеччині, що документально підтверджує пробіг!!! Авто реально як нове!!! Впевнений Вам сподобається!!! Не порівнюйте з авто, які вже наїздились по Україні - це чистий Німець з оцинкованим кузовом!!!
Автомобіль свіжопригнаний з Німеччини, вже повністю розмитнений, без пробігу нашими дорогами!!! Модельний рік авто - 2010!!! Стан автомобіля ідеальний, як новий, оскільки авто придбано в Німеччині від першого власника!Робити по автомобілю нічого не потрібно, обслужене повністю, в тому числі замінено ремені!!! Авто в дуже гарному стані, салон як новий, їде гарно і дуже економно! Дуже гарна комплектація з клімат-контролем, переднім та заднім парктроніками, навігацією, датчиком світла, сенсором дощу, підігрівом сидінь, круїз-контролем, управлінням магнітолою на кермі, електросклопідіймачами, електрорегулюванням та підігрівом дзеркал, бортовим комп?ютером, регулятором висоти фар, підігрівом лобового скла, салоном трансформером, подушками безпеки водія і всіх пасажирів!!! Виглядає авто, реально, як нове!!! Наявний техогляд у Німеччині, що документально підтверджує пробіг!!! Авто реально як нове!!! Впевнений Вам сподобається!!! Не порівнюйте з авто, які вже наїздились по Україні - це чистий Німець з оцинкованим кузовом!!!
Астра h універсал. у непоганому стані, пригнана та поставлена на облік перед війною . Я перший власник України. надійний 1,7 турбодизель, простий і невибагливий (z17dth), механіка(5 ступка) не розбовтана( був замінений ремкомплект куліси), все працює. Олію не жере. Витрата Соляри містом до 5 літрів.(літом) Нові передні стойки. Нові задні супорти, колодки в коло Ревізія була стартера, генератора. Акум новий. Обслужена Мінуси: -Косяк на задній арці, -Сколи на бамперах, кузові - потребує заміни щеплення( уже бере в самому низу) -Скол тріщина на лобовому склі. - не працює кондиціонер ( потрібна заміна вентилятора на кондиціонер, і ревізія компресора. коли пригнали все працювало, але потім заклинив вентилятор і фреон вийшов) -на криші чорна плівка, уже під вигоріла, в ній і була пригнана, не став знімати. гнилі ніде нема. пороги цілі. враховуючи скільки років машині і стан оцінюю на 4+. машина довезе куди завгодно. проста як молоток. всім миру, та найшвидшої перемоги. в так все норм, сів поїхав. На обмін дорожче. за 3000-3500 не віддам, з такими пропозиціями прохання не турбувати. обмін можливий на електро по типу Пежо ion, або бус.
Продам чи обміняю на авто класом вище.Ціле не ржаве економне авто.Два комплекта гуми.
Продається власне авто у гарному стані. Пригнане з Німеччину у 2019 році з пробігом 162 тис. км. В користуванні було в 1 сім'ї. ДТП не було. Фільтра, масла поміняні. Перекупам не турбувати. Нижче ринку не продається.
Продаю практичне та економне сімейне авто, пригнане з Німеччини у 2017 році. Машина доглянута, у хорошому технічному стані, обслуговувалась вчасно та відповідально. Єдиний власник в Україні. Привозив для себе особисто. Ідеально підходить як для міста, так і для далеких поїздок — комфортна, містка та дуже економна. Двигун 1.7 CDTI — працює рівно, масла не бере ТО кожні 10 тис. км Усі розхідники мінялися по пробігу Восени замінено маховик та корзину зчеплення Взимку замінено ремінь ГРМ Кондиціонер холодить чудово Пічка гріє відмінно Є невеликі точкові місця корозії, без критичних моментів. Зима комплект на дисках !
Машина в гарному стані, на ходу. У одного хозяїна 12 років, доглянута. Старенька, але зручна. Універсал-містка. Гідропідсилювач керма. Моноінжектор-простий та економний. Подушки безпеки. Вчасно робилася антикорозійна обробка, тому гнилі мінімум. У 2023 році замінено новий бензобак, повністю зроблено ходову+розвал, переклеєно тканину стелі, замінено ручник і гальмівну рідину, а також рідину гідропідсилювача, стоїть захист двигуна. Раніше змінювалася помпа та антифриз. Встановлене гарне світлодіодне світло. Перебирався люк даху. З 2023 року не їжджу – стоїть без діла. З документами порядок. Номер вайбера для спілкування надам у листуванні. На дзвінки не відповідаю.
Авто технічно в гарному стані.Є не значні питання по ЛФП.Прохання перекупників не турбувати.
За авто доглядав та все вчасно робив. на 260 тис була заміна -грм комплект -фази грм - заміна дмрв -котушка запалення - кришка клапана - ремінь генератора - свічки - заміна двох клапанів фазорегулятора - заміна клапанів обратки масла - сальник коленвала передній - сальники розпредвала - прокладка масло насоса -антифриз - термостат -датчик температури -датчик включення охолодженя на 270тис - зчеплиня комплект -вижимний -сальник коленвала задній -- свічки - повністю переприсовані задні сайленблоки на всіх речагах - заміна передніх речагів - стойки стабілізатори - опорні підшипники стойки передні -розвальні болти -перебране гбо -перебрані тормоза в круг заміною направляючих та задніх тормозних шланг на 280тис - чистка радіатора печки -свічки - підварили вихлопну систему - провірили компресію всі циліндри 12атмосфер на 288 була заміна масла 5/30 GM від заміни до заміни що потрібно зробити в авто провірити сходження , замінити блок керування склопідйомниками пасажирське не відкриває, майже всі запчастини по заміні в наявності можу віддати ,всім вдалих покупок .Автобізмисмени проходимо повз.
Всі питання по телефону **********
OPEL в хорошому стані за машиною дивились заміна масла до 8 тисяч фільтр кожні 4 тисяч 7місць чесний пробіг 335тисяч . Причина продажу нема кому їздить хазяїн далекобійник .Питання по телефону.
Продаю Опель вектра А 1,8 автомат 1995 ціна 1750 $ торг всі питання за телефоном **********
Екологічний стандарт Євро 5
Авто в справному стані, ніколи не підводило. Салон охайний, чистий. Зовні відповідає своїм роками.
Продам Opel Antara (2007) у Максимальній Комплектації! Пропоную надійний, повнопривідний кросовер у відмінному стані. Автомобіль повністю обслужений, доглянутий та готовий до будь-яких перевірок. Ідеальний варіант як для міських умов, так і для виїздів на природу. Основні характеристики: Рік випуску: 2007 Двигун: 2.0 CDTI (надійний та економний турбодизель) Пробіг: 240 тис. км (оригінальний, перевірений) Коробка передач: Автомат (працює плавно, без ривків) Привід: Повний (4x4) — максимальна впевненість на дорозі в будь-яку погоду Колір: Сірий металік (практичний та стильний) Максимальна комплектація (Full): Коімат-контроль (кондиціонер заправлений, працює відмінно) Передні та задні парктроніки для легкого паркування. Мультикермо Повний електропакет, датчики світла. Якісна акустична система Технічний стан: Мотор працює рівно, не димить, масла не бере. Ходова частина повністю обслужена, жодних зайвих звуків чи стуків. Коробка автомат та система повного приводу працюють бездоганно. Салон чистий, охайний, у машині не курили. Ціна: 7800$ (Присутній розумний торг біля автомобіля!) Локація: м.Бориспіль Телефонуйте, відповім на всі запитання. Запрошую на огляд та тест-драйв!
Коробка Автомат працює чудово Кондиціонер працює чудово Двигун в чудовому стані Ходова все зроблено Кузов в чудовому стані пару рижиків На лобовому склі є невеличка тріщинка від камінця . Автомобіль в гарному стані Економний сімейний, невеликій розхід палива + додатково встановлено Газ, перегляд в місті Бориспіль
Продам нещодавно пригнаний автомобіль з Італії. Повністю розмитнений та поставлений на українські номери. Авто не бите та не фарбоване. Вкладень не потребує. Переоформлення через мрео.
Окрім шкіри і люка є все Пробіг родної,в авто все робить 100 відсотків! Уся єкологія на місці!!! Люби перевірки Дорогая тонировка. Дорогой свет. 2ключа 2компл.новой премиальной резини на дисках 2комплекта ковров Замена мотора -пробег 216000!!!!!!Двух массового маховика и сцепления,масло насоса, Грм.ролики.помпа.усі жидкості.усі фільтра.и т.д заменена задня підвіска повністю,перед частково,масло кожні 7000. КІЛЬЦЕ НА МАСЛО.НАСОСІ ТЕЖ Усе оригінальне Е питання-тел Можливо обмін на бус или джип. Героям слава!
Продам чудовий сімейний автомобіль, сів і поїхав, не бита, ручна 5-ти ступінчаста КП, кондиціонер. Авто повністю обслуговано і доглянуто, зроблений капремонт двигуна. Комплект зимової резини в подарунок. Перекупників прошу не телефонувати.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?