продаю Škoda A7, все справно, все працює, будь-які перевірки! гума літо зима!
Калина 2011 года выпуска.Второй хозяин.Салон в хорошем состоянии. Кондиционер в рабочем состоянии. Установлена ЕЛМ контроля электроники. Магнитола с подключением телефона по Блютуз. Установлены новые: -Фильтры возд. салона и фильтр возд.двигателя. -Слита охл.жидк. и промыта система охлажд.двиг....залит ,,Тосол,,(-40С?) - Нов.ремень генератора -Нов.ремень ГРМ -Нов.помпа -Нов.глушитель -Новые внешние перед.ШРУСы .....Техническое состояние авто без претензий. Но требуется косметическая работа с лакокрасочным покрытием - металлик ,,Колумбийская зелень,, 322 (в наличии базов.краска 2 банки по 1л). Из-за необходимости обновления ,,платьица,, Калинки согласна на хороший торг. Звонить с 15.00 до 20.00
Авто пригнали з Америки з мінімальними пошкодженнями, в ідеальному стані, немає жодних недоліків, приганяли для себе, зроблено повністю, чистий пробіг, нова гума, модель 2018 року, расход14.3/8.2/10.4
Продам гарне авто двигун працює гарно не димить не троїть ходова збита автомат працює без нарікань не затягує кондиціонер заправлений!Всі вікна рідні, в тому числі і лобове ( без тріщин ).Оригінальний пробіг 240 тис!Гаражне зберігання.Два ключа.2 Комплекти ковриків! !Автомат. Кондиціонер.Електричні склопідіймачі. Електричні дзеркала з підігрівом.Підігрів сидінь. Підсилювач керма. Омивач фар.Металевий захист Капіталовкладення-не потребує!!Всі подробиці за номером телефона..
Авто в дуже хорошому стані, як візуально так і технічно. Всі питання по телефону)
Вітаю. До вашої уваги моя ластівка ібіца 4 покоління купе. Працює кожна дрібничка. кожна кнопочка!! Кондиціонер холодить, як треба, пічка взимку гріє! Новый комплект літньої гуми лауфен 26 рік, на гарнючих дисках. Мультимедіа є, підігрів сидінь є, стан авто в цілому супер, готова до перевірок на любому сто! Є підкрас по задній лівій арці, невеличка халепа, виправлено професійно майстром. В цілому є звичайні сліди експлуатації. Машинку можна глянути в Чернігові в районі голівуду. Вдалих покупок!!)
продам Рено Меган. пригнаний з Німеччини . авто повністю в рідній не фарбаврний жодного елементу, всі вікна рідні включаючи лобове , по мотору жодних питань працює добре їде жваво гри поміняний разом с фазорегулятора, щеплення мінялося разом с грм тобто майже нове ,коробка не гудить передачі вмикаються мягенько, ходова збита останнім місяцем багато було чого замінено перебрали передню також задню ходову по їзді дуже пииємна авто багата комплектація все справне панорама парктроніки клімат все працює , по електрониуі жодних помилок. по більш детальній інформації телефонуйте.
продам надійний як швейцарський годинник автомобіль. по авто нема зовсім ніяких питань. обслужена на всі бабкі.
Продам свій автомобіль Kia ceed 2007 року. В гарному стані. Машина своєчасно обслуговувалась. Гаражне зберігання. подробиці по телефону
все вопросы по телефону
Продам автомобіль,один власник 16 років,газ/бензин,газ зареестрований,1900$ торг,всі питання по телефону
Є кондиціонер, акумулятор новий на гарантії ( виробництво Чехія), фільтри замінені, економна. Автомобіль у доглянутому стані, двигун працює рівно, коробка перемикається чітко. Ходова частина в нормі. Надійне та економне авто для міста — ідеально підійде для початківців або як друге авто в родині.Авто без вкладень, повністю в хорошому стані,без укладено, нова гума, нова медіа система, газова установка нова 4 пок., робили для мене.,термінова продажа 2012р вип. ГБО,(нова) Бензин, е коробка передач МЕХАНІКА
Продам A6 C6. Двигун 3.0 BBJ. Щойно встановлено новий насос ГУР. 5000 км тому було зроблено головки, вирізано каталізатори. Радіатор мінявся 20000 км тому. 30000 км тому перебрали всю задню підвіску. Гальмівні диски мінялися 30000 км тому. Олія в торсені та редукторах мінялась 30000 км тому. ГРМ і всі сальники мінялися на 210000 км. На 200000 км були замінені соленоїди в АКПП. Встановлені амортизатори Bilstein B6. Встановлено новий акумулятор Bosch. Встановлено Carplay за 500 дол, гарна музика - базові колонки замінив на Bose, нещодавно замінено масло та фільтри, в наявності 2 комплекти гуми. Робилося багато чого та на совість і для себе, грошей на машину не шкодували. По кузову - іржі немає, але є дрібні пошкодження. Оригінальний пробіг, до 200000 обслуговувалась у офіціалів, сервісна книга є.
Міцик пригнаний з Америки, після ДТП. Відновлений, в гарному стані. Новий АКБ, нова зимова резина, коврики в салоні, бризговики,захист двигуна кольчуга. повністю на ходу і на номерах. Всі питання по телефону. Можливий обмін на спец.техніку.
Авто свіжопоигнане , без підкрасів , повністю в рідній фарбі з сертифікатом . Комплектація топ! Лед прибор на панель Адаптивний круіз Підігрів сидінь Масаж сидінь 3х зонний клімат Панорама з підсвіткою Амбієндна підсвітка салону Електрична кришка багажника ( відкривання махом ноги ) парктроніки 360 Повний привід Матричні фари Автомобіль в ідеальному стані ,повністю обслужений ! Замінено комплект ГРМ ,помпа , масло в двигуні , мастило в АКПП .
Продам таврію. Сів поїхав. Усе працює. На літній резині-мішелін,континенталь. Є зимова шипована на лісках
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?