Машина збереглася в гарному візуальному та технічному стані кузов автомобіля рівненький без значних сколів вмятин та подряпин , силовий агрегат1.6 л мпі працює тихо та стабільно як на газу так і на бензині. Коробка автомат переключається без зауважень Салон маши чистый та доглянутий, а пластик живий і не подряпаний . Авто сів та поїхав дзвоніть деталі за телефоном.
Продам власний сімейний автомобіль у гарному стані,за період експлуатації було замінено: ремінь ГРМ, компресор кондиціонера, передні амортизатори.Більш детальніше за телефоном.
Автомобіль у хорошому стані. Вкладень не потребує за винятком задньої правої арки легка притертість на останньому фото видно. Мотор коробка працюють без зауважень, рідини всюди замінені. Гума зима. Додатково встановлено CarPlay.Фарбовано три двері.
Останній рестайлінг з 12-дюймовим монітором в комплектації SEL. Надійний кросовер зі звичайним гідротрансформатором, з системою автоматичного повного приводу AWD. По опціям: - безключовий доступ - запуск кнопкою - шкіряний салон з електроприводами та підігрівами - сенсорна мультимедіа з безпровідним AndroidAuto та AppleCarPlay - датчики сліпих зон - система тримання в смузі - датчики світла та дощу - та багато іншого Щойно після ТО, новий АКБ, нова гума. Можлива доставка в інше місто
До вашої уваги автомобіль в гарному технічному та візуальному стані, усі обслуговування та ремонти проводились згідно регламенту, на авто грошей не шкодували , деталі по телефону.
Всім привіт! Пропоную вам автомобіль Ауди 100 с2 5S в техпаспорті 1981р. а реально 1977р. Робив сам особисто , дуже багато чого зроблено. До автомобіля додається багато запчастин і кузов ауди 200 с2 комплектний з латвійськими документами. Кому цікаво телефонуйте розкажу, бо інформації дуже багато описати не реально)
До вашої уваги VOLKSWAGEN ID3 в максимальній комплектації, в абсолютно новому стані ! Батарея 62 kW. Soh 100%!!! Не фарбована, тільки пригнана, без єдиної царапини! Будь які перевірки. Модельний рік 21! РЕСТАЙЛІНГ! Тепловий насос !! Будь які перевірки на вашому / будь-якому СТО вітаються ! Запас ходу в районі 450 км в залежності від стилю їзди. Пробіг оригінальний підтверджений!Авто Ідеальне, причепитися нема до чого ! Сіли і катаєтесь !Телефонуйте все більш докладно розповім і все обговоримо! Можливий пригон в ваше місто за попередньою домовленістю!
Продам Віто 120 у хорошому стані з рідним пробігом 100% 8 років в одних руках перший господар на Україні небіт нефарбований 3я машина в Сім'ї машина вихідного дня за 8 років проїхав всього 65тисяч грошей не шкодував
Пригнаний з США, без критичних пошкоджень, звіт є на фото. Авто на ходу, по мотору, коробці питань нема. Замінені: цеп грм, масла, фільтри в двигуні та коробці. Обвісла стеля, є незначні дефекти по кузову, на фото видно.
Продам власний Civic. Автомобіль в повністю справному стані, робити нічого не потрібно. Обслуговувася завжди вчасно. Масло Motul. Ближнє світло + ПТФ - лед. Клімат обслуговувася у 2025 році. Кузов без рижиків! Два комплекта шин! Решта інформації за телефоном, відео та фото також. Обмін не цікавить, автобізнесменам прошу не турбувати. Авто знаходиться м. Бахмач.
Продам прадік 120, 4.0 бензин без вкладень. Весь в рідній фарбі. 2 власник
Продам гарний повнопривідний кросовер в дуже гарному стані вкладень ніяких не потребує всі функції працюють перший власник в Україні за більш детальною інф все розповім по тел продаж терміновий
Офіційний Volkswagen Passat Виїхав з салону в 2013 році Без підкрасів зовсім. Навіть бампери Рижиків,потертостей немає Рідний пробіг 154 тисячі Стан авто дуже охайний Вчасне обслуговування двигуна та підвіски Гарна комплектація Підігріви,парктроніки передні та задні,перфоровані гальмівні диски, круїз,підігрів лобового скла,яке до речі рідне. Нова літня гума 2 ключа Сервісні книги Хто шукає гарне авто без вкладень дзвоніть
Продам Опелька в задовільному стані.Детальніше за телефоном.**********
Продам або обміняю (ключ на ключ) свій автомобіль. Технічно справний – сів та поїхав. Зовнішній стан 4/5. Газ/Бензин. Витрата – 7л/100км. Також розгляну обмін на Мінівен або Універсал (Дизель не менше 2л). З усіх питань дзвоніть або пишіть у месенджери.
Авто на повному ходу, газ вписаний. В технічному плані все добре, без потреби в ремонті, Обслужина. ХОДОВА частина без вкладень. КПП без проблем. ДВИГУН в нормі. акум нормальний. стоїть фаркоп. РЕЗИНА зима в гарному стані. САЛОН в гарному стані. Кузов Варити не потрібно. авто оброблене. По авто багато зроблено. З недоліків має дефекти по покрасці, плавають холості оберти. на 1000км доливають 150грам масла. Загалом авто хороше, їжджу багато довезе куди треба, великий плюс дуже дешеве в ремонті і просте. Все можна робити самому. по росходу 9 л газу на 100км. по трасі. тільки переоформлення
Продам автомобіль в хорошому стані. Двигун працює як годинник. Ходова без зауважень. Працює абсолютно все. Дуже гарна комплектація. Кому цікаво телефонуйте!
Автомобіль технічно в гарному стані готові їхати на любий сервіс, без додаткових вкладень,нова гума, гарна комплектація, кому цікаво телефонуйте!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?