Продам авто в задовільному стані, коробка передач працює відмінно, масло, топлівний фільтр та ролікі поміняни, та пройшли 1000, антифриз, нові дзеркала, парктронік, салон чистий. Машина їде щодня, газ бензин, але я їздила тільки на бензині. Установка є, є сертифікат щоб вписати газ у техпаспорт. Причина продажу, подбала більш дороге авто.
Продам власний автомобіль без перекупників. За автомобілем доглядали, усе міняли вчасно. Масло змінювали кожні 8 000 км - 5W-30 Toyota. По машині жодних нарікань: сів і поїхав. Автомобіль дійсно вартий вашої уваги.
гарний автомобиль
В нормальному стані,переоформлення,піднятий на про ставках,ледлампи,центральний замок,сигналізація,нова зимова резина,обгорів заднього скла,капремонт двигуна був від старого хозяїна та робились повністю гальма з новою магістраллю,тонований,замена ремня генератора,грм,помпы,термостат ,ролик натяжитель,тосол,свежая страховка 04.04.26 два комплекта резины з дисками R 13 зима и R14 лето на железных
Продам своє авто, 5 років тому приганяв з Іспанії, автомобіль повністю вчасно обслуговував, стоїть нове зчеплення з демфером, нещодавно мінялися свічки накалу та 1 форсунка. В машині без ключовий доступ 5 дверей, електро ручник, магнітола андроїд, тонування хорошою плівкою, ближнє та дальнє світло LED, взагалі все робилося для себе, машина вся в рідній фарбі, є невелика подряпина на задньому бампері. Телефонуйте, торг біля капота.
Авто стан близький до ідеального, мінімальне дтп в сша передній бампер низ. По батареї ідеально, проїджає влітку 30-40км. Змішаний розхід 2.5л. В комплекті зарядний пристрій.
Продам мазду 3 після ДТП, треба дивитись. Авто на ходу все працює, займатись кузовом
Продам своє власне авто. В сім'ї уже шостий рік.Після заміни щеплення .(.Гаражне зберігання,бережно експлуатується. Майже повна комплектація, немає тільки навігації та панорами. По двигуну , ходовій питань немає взагалі. Екологія на місці, мастила не бере . Новий власник авто буде задоволений на всі сто . Телефонуйте, більше розповім по телефону.Можливий обмін на авто дешевше.
Opel Insignia Sedan 2013 р.в. 2.0 ДИЗЕЛЬ 160 000 км оригінальний пробіг. Любі перевірки. Автомобіль в чудовому тех.стані! Замінені ГРМ та роліки. Один власник з моменту покупки у офіційного дилера. Повний пакет сервісної документації та обслуговування. Гаражне зберігання. Комплектація максимальна. Є всі опції окрім люка, памʼяті сидінь та повного приводу. Натуральна шкіра Nappa, підігріви і вентиляція сидінь, керма, автономний підігрівач Eberspacher з керуванням по телефону. Адаптивний круїз-контроль до повноі зупинки. Аудіосистема преміум (9 динаміків з усілітелем) Додаткова обезшумка та інші плюшки Для інфо краще на месенджер Обмін не цікавить. Посередники та площадки теж. Тільки продаж. Торг на місці
Продам ВАЗ 2106. Машина в задовільному стані. Сів поїхав,нова резина, нова проводка, есть газ и вписаний в тех. пасторт, мотор після капіталки, не димить, масло поміняне не бере. Торг уместен но строго біля капота.
Два ключі, Замінено грм, обсугована ходова, все працює, тонована, диски, проставки, руль, магнітола з карплеєм, камера заднього виду, задній монітор, задній клімат, дуже добре світло, бронеплівка.
Продам машину в гідному стані, комплектація з Гур, склопідйомники, кондиціонер (робочий), встановлена сигналізація, викидний ключ, замінені динаміки, встановлені пищалки. Тонарування з лобовим. Встановлені хороші лед лампи, протитуманки теж лед світло. Встановлено газ 4 покоління. По ходовій обслужено все, нове зчеплення, повністю змінювалися задні гальма. Встановлено новий АКБ, нова гума всесезонна 25 року. По кузову без рижиків, гнилі та іншого. Салон у відмінному стані, не затертий. Машина вигляд має. Відео огляд можу відправити.
Вітаю! Продаю власний автомобіль, яким володію протягом 2 років. Авто купувалось та робилось виключно для себе, без економії на обслуговуванні чи доопрацюваннях. Експлуатація відбувалась в межах Києва. Через специфіку роботи, більшу частину часу машина зберігається в гаражі, тому пробіг за час володіння мінімальний. На жаль, змушений продати улюблене авто. Автомобіль як технічно, так і візуально - у відмінному стані. Проведені всі регламентні роботи на профільному сервісі K2, вкладень не потребує взагалі. Потужний 3.0 VR30 (2 покоління), надійна 7-ступенева АКПП та повний привід дарують і комфорт у повсякденній їзді, і справжні емоції від динаміки та керування. Стосовно пошкодження за-кордонном: Важливо розуміти різницю між авто після повеней та даним екземпляром. Авто НЕ плавало, не має корозії, плісняви, запахів чи будь-яких післявтоплених проблем. Причина страхового випадку - через відсутню заглушку під жабо з пасажирської сторони, під час дощу вода потрапила до блоку комфорту (BCM), через що авто не бачило ключ. На фото з аукціону видно, що салон був сухим та чистим, без слідів затоплення чи пошкоджень. По автомобілю виконано багато дорогих та якісних допрацювань: - повний комплекс детейлінгу; - хімчистка та полірування кузова; - нанесено 2 шари керамічного покриття; - шумоізоляція колісних арок; - очищено та нанесено антидощ на всі вікна; - комплексний антихром; - дах затягнутий у якісну поліуретанову плівку; - встановлений спойлер; - збільшений радіатор інтеркулерів FrozenBoost; - холодний впуск Burger Motorsports. Прошивка заводська, але технічно авто вже підготовлене під безпечне збільшення потужності. Дане авто однозначно варте уваги, якщо ви шукаєте дійсно живий та доглянутий варіант. Машин у такому стані в Україні одиниці. Готовий розглядати обмін на практичніше авто. Також для військових значний торг🫱🏻🫲🏼
Авто придбане у офіціальношо дилера в Україні (Аеліта) в салоні у травні 2022 року. Ioniq 5 на гарантії, колір краски мокрий асфальт металік мат. Повнопривідне авто, при русі в режимі ECO та Normal-автоматично переходить за задній привід !!! Має посилену батарею 73 kWh,та тепловий насос, заряда якої вистачає на більше ніж 500 км. Прискорення до 100 км за 5,4 сек. Комплектація сама максимальна-ТОР із додатковим пакетом асистентів TOP Plus Додатково було встановлено на автомобіль: 1) Повністю затягнутий в атигравійну захисту плівку. 2) Заброньоване дорогою американською Lumar захисною плівкою лобове скло. 3) Затонований по колу сонцезахисною плівкою Lumar. 4) Всередени дошка приладів заклеєна дорогим склом. 5) Купленний копмлект зимових шин. 6) Комплект фірмових ковриків салону+коврик багажнику. 7) Комплект фірмових бризговиків. Велике прохання автосалони та автобізнесмени, не турбувати! Можливий обмін на Теслу Х та БМВ iX 2022-2024 року випуску з мінімальними пошкодженнями та цілою безпекою та мінімальним пробігом та моєю доплатою.
Доглянутий фіат 2008 року. Двигун 1.6 турбо працює рівно, масло не бере, бадьорий. Кпп 6ст. без будь-яких проблем. Ходова збита не гримить, не стукає. Салон не затертий, на свої роки в доброму стані. В авто все працює, кожна кнопка. Кондиціонер в порядку. Кузов не фарбований, без іржі і без ДТП в нормальному стані. Пробіг не кручений 281тис і кожного дня збільшується. Витратники своєчасно змінювалися (остання заміна на 279тис). Одягнена літня гума, в комплекті зимова майже нова. Авто пригнано в Україну в 2019 році, я власник. Є документація з-за бугра. Будь-який вид переоформлення.
Авто пригнане з мінімальним пошкодженням та цілою безпекою Комплектація SL Камери 360 парктроніки релінги Підігріви седінь та керма Детальніше за телефоном
Passat nms b9 SEL Є все для комфортного користування автомобілем: - Повносвітлодіодна оптика - Дистанційний автозапуск - Система екстреного гальмування при появі перешкоди - Дистронік - Датчики сліпих зон - Оригінальні литі диски r 18 -Нова гума - Безключовий доступ - Безключовий запуск - Сидіння з натуральної шкіри - Електропривод передніх сидінь з пам?яттю - Трирівневий підігрів передніх та задніх сидінь - Круїз-контроль адаптивний - Люк - Камера заднього виду -Парктронік передній та задній з системою авто паркування - Навігація - Датчики дощу та світла - тонування -Преміальна акустика Fender, з сабвуфером -Дзеркала з ел.складанням Двигун 2.0 TURBO!!! Чудова динаміка і при цьому реальн
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?