Авто гнав для себе в 2021році, перший власник в Україні. Повністю обслуговане і на повному ходу. По пригону в авто всі запчастини були офіційні! Всі розхідники що міняв ставив оригінал - нове. Безпека стріляна шторка та руль. Руль замінений, подушка нова. Шторка - перепакована. Ходова стан з салону. Пройде любе ТО. Без Газу, на бензині. Мастило не жере, коробка в ідеалі. Все що в ній є - працює відмінно. В США були ушкодження криші, переднього/заднього бамперів, капота, багажника, заднього лівого крила, та дверця пасажира, вибиті обидва скла лоб/зад. (Дивись фото США по він-коду) Криша ушкоджена була сильно, з вмятинами по кромці передньго і заднього скла, пішла під заміну. Інші ушкодження на елементах класу подряпини, посічення, дрібні вмятинияк після граду - все професійно виправлено/замінено, пофарбовано. В Україні в ДТП - не була. Не гнила. Наявних питань по корпусу нема. *Технічний стан авто - чудовий. Можливий аргументований торг у капота покупцю.
Продам авто в хорошому стані. Не іржава, не фарбована. Мотор і ходова в відмінному стані. Один власник.
Продам авто , обслуговування після капітального ремонту.
2017 рік, 2.4 газ/бензин, повний привід підключаємий, пробіг 86 тис миль, варіатор замінений.
Авто знаходиться в гарному технічному стані. Гаражне зберігання, зимою майже не виізжав. Використовувався як другий сімейний автомобіль. Перекупів та площадкам не турбувати.
Продам AUDI A7 Prestige 3.0L 6 333к/с Авто в дуже гарному стані робити не чого не потрібно Салон в чудовому стані Шкіра сидінь гарному стані Усе працює
Продам своє авто.Авто в гарному стані. Чесний пробіг .Новий аккумулятор.По ЛКП два фарбованих елементи.Без ДТП. Тюнинг -спойлер, вихлопна система, приємний звук вихлопа. Останнє ТО ( заміна оливи та АКБ+ заміна фар на нові для кращого освітлення). Клімат контроль ,стоїть гарна андроїд магнітолла з камерою заднього виду та парктронік .Салон в збереженому стані, не прокурений.По авто нічого робити непотрібно. Два комплекти резини
Есть проблемы по кузову(после града, но не большие) Звонить по номеру Владимир
Не битий, не варений. Двигун робився на 180тис. Є дві вм‘ятини в області піддомкратників. Газ 4 покоління. Прокладка під головкою замінювалася на 235 тис, клапана цілі, компресія 14. Автомобіль заводиться гарно. Було три власника, останні 2 власника були жінки. Тільки повне переоформлення. Всі інші питання по телефону.
СРОЧНАЯ ПРОДАЖА (ЦЕНА АКТУАЛЬНО ДО КОНЦА МЕСЯЦА ) Mercedes-Benz e220 Мастила фільтра поміняні, нова ходова, гума, салон ИДЕАЛ , НА фотографии дефекты по кузову (УСТРАНЯЮТСЯ, ПЕРЕДНИЙ , ЗАДНИЙ БАМПЕР ) Поставлены ксеноновые лампы( на гарантии) . Возможен Обмен с вашей доп.( не дрова ) .
Продам власне авто в комплектації R-line Пробіг: оригінальний, готовий до перевірки на будь-якому СТО. Автомобіль купувався в компанії «AUTOSCOUT». Передні частина машини повністю в бронеплівці. Технічне обслуговування (ТО) проводилося суворо кожні 10 тис. км. Обслуговування та комплектація: На 150 тис. км замінено комплект ГРМ та помпу. Надійна коробка DQ500 — мастило в коробці змінювалося на 130 тис. км. Літня гума: Michelin Pilot Sport на дисках R19. Зимова гума: йде в комплекті разом із дисками R17.
По машині робити нічого не потрібно! Мінімальні пошкодження по Америці.
Поміняв воздушний фільтр,топливний,замінив патрубки. Замінив лівий шруз. Поміняв топлівний насос. Зробив акустику,файно грає. Замінив супорта,циліндри,тормозні колодки на передній осі. Нова літня резина сзаді. Поміняв всі масла. Замінив генератор,ремень грм. Потрібно помити бак,довго їздила на основі газу,забивається топлівна магістраль,треба відьеднувати патрубок від бензонасосу, продувати ,потім їде ще)).(просто помити бак) загнати на сто і сказати...
Офіційний автомобіль. Легендарний та неймовірний колір Carbon Schwarz (Карбон Шварц), заводський Shadow Line. Самий надійний двигун 30d, Х drive. ОРИГІНАЛЬНИЙ пробіг 183 тис.км., будь які перевірки!!! Обслуговування виключно на офіціалі (Україна та ЄС), а також BMW Garage Київ. Ви такого стану не знайдете. Екологія вся на місці, кузов в оригіналі, не фарбований, скло оригінал. Заводський (САМЕ ЗАВОДСЬКИЙ!!!) «М pak». Бампера, пороги, розширювачі арок, колісні диски, насадки вихлопних труб, гальма М - ВСЕ по VIN коду! Редуктор М50d, кермо М (з функцією комфортної посадки, виїжджає до заданого положення при запуску двигуна), сама максимальна приборка 6WB, сама велика мультимедіа NBT EVO, фари максимальні BMW Adaptive LED з функцією вирізання, найкомфортніші сидіння (оригінальна шкіра, з ламаною спинкою), трьохрівнева контурна підсвітка салону з можливістю зміни кольорів, чорна стеля, режими їзди, в тому числі Sport та Sport +. Відповідно, з вибором певного режиму, змінюється і вигляд панелі приладів. Натуральне (структурне) матове дерево, парктроники 360. Повторюся, все це по заводу, входить з самого початку до комплектації та є в розшифровці по VIN. На підтвердження, є сформований звіт carVertical. За всю історію, авто мало два фактичних власника! З 2015 до 2018 володів перший власник з автосалону. Другий власник володів з 2018 року до 2026 року. Решта переоформлень були викликані різними обставинами, в тому числі, змінами в законодавстві та встановленням номерних знаків певної комбінації цифр (РІА фіксує будь яку з таких дій, саме як переоформлення). Є копії всіх техпаспортів, по яким видно однакові прізвища власників та відображено навіть кілька операції «з реєстрації авто» в один день! У автомобіля дійсно два власника з салону! В ходу як нова. Звук роботи двигуна просто вражає та заваражує. Сухий. Дуже гарно «муркотить». Два ключа з логотипами М. Дорогий охоронний комплекс.
Один власник.Гарний стан.дуже малий пробіг.Титанові диски
Рестайлінговий БМВ 328і 2010 року. Stage 1 (274 к.с.). + рівнодовгі колектори (5т км тому поставлений новий) + роздвоєний вихлоп із заслонкою на пульті (гучно/тихо). Найчорніший колір без металіка, М-пакет + дзеркала M-Performance + M-ніздрі, Shadow line пакет, дороге тонування в коло. Шкіряний салон RECARO з усіма регулюваннями та пам'яттю. Максимальна мультимедіа з джойстиком, с GPS навігацією, аich, музика з телефону по Bluetooth, usb і т.д. Установлена музика Logic-7 (9 колонок). Довідники всіх скляних елементів та люка. Старт з кнопки, 2-х зонний клімат, повний мультикермо з пелюстками, повний електропакет, складні електро дзеркала, датчик дощу, автосвітло. Xenon + xenon у туманках. Підсвічування всіх ручок дверей. Різноширокі 17-ті диски. Резина зараз стоїть зимна. З машиною віддаю комплект нової резини - перед michelin pilot sport 5, зад - hancook. За резину віддав 500$. (Резину відправлю поштою) Датчики тиску шин. Дзвоніть в будь який час
Продам авто в гарному стані. Чудовий варіант для повсякденного використання. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?