Авто на ходу.
Продаю Renault Megane Scenic 2.0 (2000 р.) Надійний сімейний мінівен, просторий салон і великий багажник. Авто в хорошому стані, 2 власники, чистий VIN, без боргів і проблем з документами. Двигун 2.0 л — жвавий і економний. Ціна: 2400$ — торг біля капота.
Ходова в нормі, газ не вписаний, капремонт двигуна, замінені кільця, ремні, роліки, робилася головка, пороги цілі без дир, днище ціле, поліз лак, масло від заміни до заміни
Авто знаходиться у Львові. Двигун та ходова частина в чудовому стані. Присутні сліди експлуатації. Більш детальну по телефону.
шкода турбо дизель 1.9 передній привід 1998рік ОГОЛОШЕННЯ ЗАРАЗ НЕ ДІЙСНЕ!!!
Авто на ходу. Не бита, не фарбована. Пробіг ріднесенький. На свій вік непогано повуваєттся. Кому потрібна робоча конячка звертайтесь. Торг біля капоту. Решта питань за телефоном.
Автомобіль у хорошому стані. Все мінялось вчасно, доглянутий та надійний. Деталі та всі питання по телефону.
Авто на ходу , нюанси по кузову на фото видно резина нова , газ не вписаний,
Авто на ходу в хорошому стані Деталі по телефону
Продам ауді 80, механічний інжектор, не на ходу, проблеми з генератором, (не дає зарядки, скоріш за все десь окислився контакт), машина вже довго стоїть, до того такої проблеми не було, на акумі заводиться, є проблеми по кузову, треба замінити пороги, з документами порядок, продаж з переоформленням, деталі по телефону, торг мінімальний. Продаю як є, не маю часу нею займатись. Читайте уважно опис і з дурними питаннями не дзвоніть і не пишіть. В7 вдалих покупок.
Авто на ходу , є незначне ушкодження з лівого боку, торг
Авто в хорошому стані не гнеле не бута масла небере
Продам гольф 2 1,6 бензин, проблема з двигуном. Деталі за телефоном. На повідомлення не відповідаю, прохання телефонувати.
Автомобіль в задовільному стані, на ходу. Є не значні нюанси по кузову. Газ вписаний в документи. Решта інформації по телефону.
Миру всім. Продаю жвавого коника. По ходовій зроблено все. Весною. Ще нічого не вилізло, не гримає, не стукає. До двигуна і коробки питань немає. на 200 тис замінено ГРМ і все що біля нього. Щойно (на 220 тис.) поміняв масло. Масло 30w5 і не бере від заміни до заміни. Кузов: судячи з усього був в зад туцьнутий )) я такий взяв колись і мені воно не заважало взагалі, тому я до того і не пхався. Щодо обміну: може бути недорогий кросовер, мінівен чи бус до 8 пас. Краще телефонуйте. Машинка надійна, маневрова, дешева в ремонті і кайфова в керуванні як по місту, так і недалеко по примісту (Київ, Краків). А от мотнутись на схід і назад на одному диханні троха за складно, принаймні мої особисті відчуття. Усім вдалих торгів, обмінів і здійснення мрій. Дзвоніть, пишіть, надсилайте переводи)
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?