Авто на ходу , нюанси по кузову на фото видно резина нова , газ не вписаний,
Авто на ходу в хорошому стані Деталі по телефону
Продам ауді 80, механічний інжектор, не на ходу, проблеми з генератором, (не дає зарядки, скоріш за все десь окислився контакт), машина вже довго стоїть, до того такої проблеми не було, на акумі заводиться, є проблеми по кузову, треба замінити пороги, з документами порядок, продаж з переоформленням, деталі по телефону, торг мінімальний. Продаю як є, не маю часу нею займатись. Читайте уважно опис і з дурними питаннями не дзвоніть і не пишіть. В7 вдалих покупок.
Авто на ходу , є незначне ушкодження з лівого боку, торг
Авто в хорошому стані не гнеле не бута масла небере
Продам гольф 2 1,6 бензин, проблема з двигуном. Деталі за телефоном. На повідомлення не відповідаю, прохання телефонувати.
Автомобіль в задовільному стані, на ходу. Є не значні нюанси по кузову. Газ вписаний в документи. Решта інформації по телефону.
Миру всім. Продаю жвавого коника. По ходовій зроблено все. Весною. Ще нічого не вилізло, не гримає, не стукає. До двигуна і коробки питань немає. на 200 тис замінено ГРМ і все що біля нього. Щойно (на 220 тис.) поміняв масло. Масло 30w5 і не бере від заміни до заміни. Кузов: судячи з усього був в зад туцьнутий )) я такий взяв колись і мені воно не заважало взагалі, тому я до того і не пхався. Щодо обміну: може бути недорогий кросовер, мінівен чи бус до 8 пас. Краще телефонуйте. Машинка надійна, маневрова, дешева в ремонті і кайфова в керуванні як по місту, так і недалеко по примісту (Київ, Краків). А от мотнутись на схід і назад на одному диханні троха за складно, принаймні мої особисті відчуття. Усім вдалих торгів, обмінів і здійснення мрій. Дзвоніть, пишіть, надсилайте переводи)
Робоче авто, є комплект зимової гуми, їздить без нарікань. На корпусі присутні сліди незначних дефектів, в деяких місцях позлазив лак. Мотор та коробка працбє без проблем. Решта деталей запитуйте по телефону.
Продам ВАЗ Лада 2007 року..людям..є нюанси.тріснуте лобове..а так людям завів поїхав все працює Добре..хорошому покупцеві.торг.
Продається Славута стан находу салон збережений завів поїхав звертайтесь за номером **********
Продам власне авто, детальніше дзвоніть
Продам власне авто . За всіма питаннями звертайтесь .
Перший власник в Україні, авто в моєму володінні 24 роки. Авто без жодного рижика, і в дтп не було. Збережений салон плюс є люк. Люк не протікає. По ходовій нічого робити не треба, масло поміняне. Мотор масла не бере. Комплект зимової резини на металевих дисках
ходова частина перебрана, мотор коробка без нарікань нічого не стукає не гудить днище ціле без жодної дірки є моменти по порогам і незначні рижики по кузову в володінні 13 років за весь час ніразу не підвела заводиться і їде в любу погоду
Машина у хорошому стані. Детальнішу інформацію по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?