Доброго здоровʼя, продаю власне авто. На ходу, акамулятору 1 рік, двигун мінявся, пороги та крила переварені, кондеціонер видалений. Стан автомобіля на фото. Рідний двигун, кондиціонер в наявності. + зимова резина, на дисках. Тільки перереєстрація на нового власника.
Автомобіль в хорошому стані. Стоять ксенони, тоновані вікна, газова установка вписана, ІІ покоління. Економне авто, вартує уваги. Усі деталі по телефону.
продам хороший автомобіль на ходу їздить кождий день
Авто справне всі питання по телефону
Продав ВАЗ 21099.ВСІ ДЕТАЛІ ЗА ТЕЛЕФОНОМ +**********
Продам свого Мерсика,машинка на свої роки в непоганому стані,Класичний автомобіль в бізнес класі .По кузиву є нюанси видно на фото но не критичні роки дають своє .Більше деталей по телефону.
Продам ваз 2104 деталі. По телефону торг
Volkswagen passat d.4 кузов 1991рік 1.8 Бензин Коробка механіка Машина находу сів поїхав Увага!!! Негнила -- Нічого непотрібно варити, по мотору також нічого непотрібно робити, машина робилась для себе продавати не планували, але перейшли на електромобіль, тому продаємо їздила старша людина пробіг 240 тис, з переоформленням. Якщо ви нерозумієтесь в машинах то приходьте зі своїм майстром, який огляне і скаже все по мотору і по стану машини, так щоб у вас не було ніяких сумнівів. Обмін не цікавить! торг присутній такого заберу за 1900 нема шукайте далі нетратьте свій час
Перший власник куплялася машина зі салона рідній пробіг 220 тисяч Пишіть питайте відпишу
Комплектація преміум плюс 22 диски матричні фари
Мотор заводиться і машина їде по території Диски всі цілі Документи впорядку
В гарному стані , на ходу, за деталями писати у вайбер, або телеграм ) Номер
Двигун повністю сухий, без жодних підтікань мастила. Працює рівно, не димить. Оливу не споживає взагалі. Нещодавно проведено велике ТО — замінено комплект ГРМ, помпу, теплообмінник та свічі накалу(bosch), встановлений новий акумулятор. Автомат працює без нарікань. Перемикання плавні, без ривків, ударів чи затягувань. Також було замінено передні амортизатори. Кузов та салон потребують уваги, є корозія на арках та дефекти на капоті (все видно на фото). Потребує косметичного втручання.
Продаю Renault 19, 1989 року, хетчбек, 1.4 бензин — старенька, але жива машина, яка не боїться щоденної їзди. Вкладено часу й нервів достатньо — далі справа за дрібним доглядом. ? Технічне: Мотор 1.4 бензин — після капіталки (2 роки тому), їде добре, впевнено тягне (перевірено: 140 км/год — не фантастика :) ). Заводиться з півоберта, їде — як для 89-го року — доволі бодро. Є підтік масла (поки не шукав звідки), на динаміку не впливає. Хрустить ШРУС при повороті Ходова в нормі, нічого критичного не гримить. ? Кузов / косметика: Свіжо переварена — днище, пороги зроблені, не гнила! На днях буде поліруватись — кузов стане значно свіжіший. Червоний колір, класичний французький хетч з характером. ? Працює ВСЕ: Фари, повороти, вентиляція, пічка, світло заднього ходу — все справне! ? У комплекті: Зимова гума, Купа запчастин (деякі нові, деякі б/в — віддам разом із машиною), Підійде для їзди "на кожен день", для доїздів або під проект. ? Документи в порядку. ? Ціна: 1600 з торгом, можливий обмін пропонуйте ? Пиши / дзвони, покажу все на місці, чесно.
Хороша машина технічно все зроблено замінено рульову рейку генератор проводку ходова вся поміняна задні амортизатори каяби нові пружини колодки тросіки ручніка дно оброблене обезшумлне ціле двері також задні стакани по варені підсилені все працює є нюанси по кузову є газ 4 покоління всі питання по тел**********
Авто на ходу і в доброму стані економне склопідіймачі,центральний замок кузов здоровий лонжерони стакани все ціленьке варити нетреба всі деталі по телефону також пропонуємо обмін розгляну всі пропозиції переоформлення торг
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?