Їздила мама обережно Машина в хорошому стані Міняли задні колодки Ремонтували стартер Зараз все по машині добре Продаєм бо купили іншу Мотор 2.3 турбо бензин Розхід 10-14 літрів Пробіг 255 тисяч Є незначні моменти на кузові
Продам ваз 2115 На повному, ходу в технічному хорошому стані, всі деталі по телефону ********** Торг присутній
Продам власне авто, газ вписаний. З основних робіт: замінено прокладку ГБЦ від Шевроле Нива. Тормоза в коло, усі патрубки, ходова без стійок, замінено масло в редукторі,кпп, двигуні, новий антифриз. Газ вписаний в тех.паспорт
Коробка 5 передач від фіату полонез, на повному ходу, робити нічого не потрібно, масла всі поміняні, не гнила.
Якщо не можете дозвонитись, пишіть на viber/telegram!!!!!! Pasat b5 1998року технічно в хорошому стані, потребує вкладення в косметику, по підвісці всі проблеми усунені, писанки та сайлентблоки цілі, можлива перевірка на підйомнику, потрібно замінити прокладку клапанної кришки, та радіатор інтеркуллера, турбіна ідеал, люк, передній правій скло піднімач не працюють, та не зачиняється кришка багажника
Опель астра g 1999 рік 2.0 газ-бензин (газ вписаний), Всі питання по телефону!
Автомобіль повністю обслужений на 83тис. замінено масло в моторі та фільтра. Проведено повна заміна масла в АКПП і редукторів. Проведена заміна задніх тормозних колодок. Є комплект зимових і літніх коліс з дисками. Встановлений Android Auto та Apple CarPlay з навігацією.
Все працює кожна кнопка технічно справна екологія намісці едблю працює іде як ракета більше інформаціі по тел або при зустрічі.
робоче авто,сів поїхав, ні про що не переживаєш) По кузову є моменти, пороги, іржа на арках, масло не бере, кнопки всі працюють.
авто не на ходу потрібно дивитись карбюратор, якщо лити бензин на пряму в нього то заводиться.могла забитись сіточка перед карбюратором часу займатись цім немає. до газу потрібно теж дивитися що з ним, на стартері напевно потрібно замінити щітки бо почав крутити через раз. остальне як на фото, страховка дійсна до жовтня. дзвонити після 6 вечора дньом можу бути поза зоною.
Авто Опель на фото видно дефекти, досить вигідна пропозиція на рахунок обслуговування. Сама їзджу 6 років,вчилась їздити. Чудова машина для навчання, та і кому підходить купували за 4000$. масла не бере, економно щодо палива.
На запчастини або цілою. Двигун 1.5 л, карбюратор, коробка передач 4 ступінчаста. Бежевий салон
Авто в дуже хорошому технічному стані і! Не гнила , їде добре, зберігалась в гаражі, стоять титани . Масло не бере, авто для своїх років в гарному стані. Торг присутній реальному покупцеві.
авто їздить кожен день,працює як на газу так і на бензині.Двигун 03,1.5 куб.,газ вписаний,коробка 5 ступка,редуктор заднього моста 03,міст не гудить,встановлений форкоп,передні стьоклопідіймачі електро.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?