Продам машину Треба тільки поміняти Ремінь ГРМ. Є новий. Руки не доходять. Сам в ЗСУ. Машина так і стоїть. А так все працює.
Продам авто в хорошому технічному стані. Машина вся поварена, нові пороги, нові передні стойки, газовий редуктор перебраний, все нове, новий акумулятор, нова куліса. Їздить як на газу та і на бензині. Газ вписаний в техпаспорт. Я власник. Тільки переоформлення. Нова страхівка. Рівноцінний обмін на Opel Vectra/Astra в універсалі дизель не нижче 1999 року або Toyota Avensis 2000
автомобіль на ходу використовується щодня. Немає кондиціонера, електросклопідйомників, центрального замка. Є фарбовані елементи.
Машина на ходу, є незначні пошкодження, мала одного власника, куплена новою у 2008. Торг можливий.
Авто повністю на ходу, новий мотор, диски R15, на новій гумі. Детальніше при зустрічі
Автомобіль на ходу, їздить кожен день все в оригіналі , рідний пробіг 80000тис. Потрібно дивитися до ходової. Перша реєстрація в 2010р.
Всі деталі за номером
Перший власник в Україні, авто з Німеччини, німецької збірки, доглянуте та в хорошому стані, газ вписаний, присутній торг.
Авто тільки пригнане з Бельгії для себе , але виникла потреба продати. Авто розмитнене та сертифіковане. Стоїть на українській реєстрації. Авто в хорошому стані, поміняли комплект ГРМ, масло і всі фільтри і масло в коробці. Їде тихо і мягко, нічого не стукає. Рідний пробіг. Дуже економне авто. Доглянутий шкіряний салон.
Авто в хорошому стані. Технічно справне. Поміняне ГРМ, перебрана ходова, мастило мінялось вчасно.
Продам 2141, 1.5 бензин карбюратор.машина 1989року випуску В користуванні 2.5 роки в одних руках, машина на ходу кожен день . По мотору все гаразд , працює добре ,6 тисяч назад була замінена прокладка мотора, замінена помпа . Масло та антифріз мінялись 1000 км назад .Замінені задні амортизатори та сайленблоки , також замінені сайленблоки спереду . Непрацює спідометр тому що потрібно замінити трос спідометра. Стоїть хороша музика (в подарунок самбуфер та підсилювач , потрібно замінити дроти на підсилювач).На свої роки машина дуже комфортна . торг присутній. 500 доларів навіть не пропонуйте.
Продам Golf 2 1991року випуску,1.3 і бензин повний інжектор,312 тис.км оригінального пробігу.Авто в гарному стані,вкладень не потребує.Замінена повністю вся ходова, масло в коробці та двигуні,новий ремінь ГРМ і помпа Передні стійки пружини відбійники новий акумулятор... Готова до перевірки на любих СТО.Тільки переоформлення.Детальніше по телефону.Встановлені центральні замки, сигналізація,поліпшене світло.Солон чистий доглянутий не прокурений.Авто в моєму користуванні більше 16 років. Рижиків по днищу і кузову немає Зимова резина на дисках. Два комплекти дисків покрашені порошковою фарбою.
Машина в робочому стані, на ходу, кожен день в дорозі. Є ризики по кузову,та не виправлені сліди експлуатації, повністю нові літні шини+ двоє зимових коліс
проведено капітальний ремонт двигуна радіатор пічки замінено радіатор охолодження замінено 2 комплекти гуми
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?