Продам авто Seat Toledo 1.8 бензин-газ 1992 рік Заводиться і працює як і на газі так і на бензні технічно в доброму стані, є моменти покузові Авто доїде куди потрібно Масло від заливки до заливки 10 тис.км Макс пів літри ! Більше за телефоном звоніть домовимося!! По документах тільки переофориленя газ вписаний!
За деталями телефонуйте за номером Титани не продаються
Один власник. Рідний пробіг 98тис. Всі вікна рідні, рідна фарба (крім однієї дверки), без дтп. 2 комплекта гуми. 15тис км тому встановлено ГБО італія GreenGas (390 євро з новими балоном).
Тіпок на ходу кожен день їздить якщо треба довезе в любу точку країни мене ніразу не підвадила машина не гнила це в прямому смислі цього діла.
Автомобіль в доброму стані їде бодро є дефекти по кузову
Вітаю! Продам власне авто. Машина на повному ходу, встановлено та вписане в документи ГБО 2 покоління. Автомобіль повністю та якісно фарбувався у 2020році, також була поварена, та оброблена від корозії. На даний момент ніяких слідів корозії чи якихось нюансів немає. Точний пробіг авто вказати не можу, але двигун капіталився 30тис.км тому. Салон повністю переклеєний, дно машини з середини оброблене також, авто чисте та доглянуте. Машина робилася для себе. Музика в авто присутня, на фото просто знята панелька магнітоли. Люк обслужений, працює. Авто не димить не пердить. Машина стоїть на обліку на мені з 19 року,але власник я з 2013 року. Авто кожен день на ходу. Звичайно, авто не нове, і якісь вікові проблеми можуть виникати, але у хороших руках автівка ще буде служити вірою та правдою. Торг мінімальний, тільки реальному покупцю біля капота, продаж не спішний. Бізнесменам прохання не турбувати. По будь яким питанням - телефонуйте. Слава Україні!
Пежо 605/2/1990 бензин підїдає масло находу більше інформації по тлбліку знімається, продаж тільки з переоіормленням
Авто у відмінному стані. Радіатор, решітка, крила,капот нові. Кузов, двері в рідній фарбі. Зроблена на совість. Пошкоджені елементи замінені оригінальними. Безпека на місці.Надійний атмосферний двигун, який чудово підходить під ГБО. коробка-гідротрансформатор шести-ступінчата працює на відмінно, підвіска, без зауважень. Нове ГБО 5 покоління встановлено і вписане в тех.паспорт. На 58500км.проведено ТО, заміна мастила, фільтрів.Розхід газу за містом 10.4 (див.фото) Бортовий компютер, датчики дощу, тиску в шинах, камера заднього виду. Перевірка на СТО .Все ОК. Деталі по тел.
Продам фабію. Пригнана чотири роки тому. В одних руках сервісна книжка до 202000 км. решта по тел. торг біля капоту. Можливий обмін на електромобіль з моєю доплатою розгляну варіанти. Мирного дня.
Пятиступінчата коробка передач Наявний фаркоп
Гольф 2 (американець). двигун 1.8 інжектор, працює чітко, їде дуже жваво, масла не бере • Гідропідсилювач керма працює, не гуде • Люк працює справно, не тече.. Ходова в нормі без зайвих шумів та стуків • З вкладень потребує трубки кондиціонера і заправки системи • Телефонуйте, пишіть, відповім на всі питання.
Авто обслужене охайне та повністю готове до експлуатації. З даною машиною ви дійсно почнете економити так як запровка коштує копійки. По ходовій нічого не стукає,нова резина та нові тормозні диски. Хороша комплектація та є сервісна книжка. Дзвоніть для більш детальною інформацією,всім вдалих продажів та покупок.
Збережене авто.Новий двигун. Не фарбована. Два ключа. Зимова гума. Економна. Інша інформація яка цікавить по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?