авто в дуже гарному технічному стані, 1 тис. назад була пербраная вся ходова, здійснювався ремонт генератора, новий стартер ,замінювався моторчик двірників, третій власник
Honda Accord Coupe. Не бита, усе працює, технічний стан на відмінно. Клімат-контроль, круїз-контроль, АБС, свіжозамінені ремені, радіатор, гпльма обслуговані в круг, підігрів дзеркал, підігрів стдінь, працює кожна кнопка в салоні. Камера заднього виду.
Продам авто в доброму стані, перевірки без проблем,обслуговування по регламенту,датчик дождя,багато-зонний клімат,підіграти та вентиляції всіх сидінь,панорама,люк,3 монітори,електро багажник,камери 360, 7-Мість.нова гума,навігатор, блютуз, саббуфер , підігрів дзеркал, 2 ключи. Можливий обмін
продаж Рено Меган 2, дизель, к9к 1.5 , повниа капіталка мотора,та турбіни 20000 пройшов після цього,машину брали дружині, вона зараз на ній не їздить,відпала потреба,зміна діяльності, мені ця машина мала,тому продаю є сліди експлуатації,,правий поріг підм'ятий,по ходовці, рульова рейка трохи тарабанить, остальное все працює,кондер теж,міняю на Пежо експерт,ситроен джампи,фиат скудо,що небудь з ціх марок,потрібна машина більше ніж ця,також можна Ауди А4, Фольксваген Пассат,в універсалі, обов'язково з мотором 1.9 т.д., якщо когось зацікавить пишіть,звоніть,машина переоформлюється,тех.паспорт на жінці.
Перший власник в Україні. Машина в дуже гарній комплектації! В автомобілі замінено масло в коробці та в двигуні, замінені всі фільтра, зроблена діагностика ходової частини. Прошита мова, оновлено мультимедію до останньої можливої прошивки (ID 6) з підтримкою бездротового Apple CarPlay, навігація з європейськими картами. Лімітер. Круїз-контроль. Підігрів керма, передніх та задніх сидінь. Памʼять передніх сидінь з поперековою підтримкою. Проекція. Безключовий доступ. Електрокришка багажника з функцією відкривання без рук. Свіжа гума (передня нова). Машина в дуже гарному стані, відчувається як НОВА і приносить одне задоволення від водіння, зовнішнього та внутрішнього вигляду! Якщо не на звʼязку, телефонуйте в Вайбер або WhatsApp Площадкам прохання не турбувати!
BMW F30 328і 2015р.! Повний привід xDerive! На заводському оригінальному М-пакеті! Автомобіль повністю не фарбований! Повністю облугований! Замінені всі росхідники! Двигун і коробка в ідеальному стані! М-диски R19 на новій зимній резині! - чорна стеля! - люк ! - двох-зонний клімат-контроль! - підігрів передніх сидінь! - широка мультимедіа! - максимальні сидіння! - памʼять сидіння водія! - датчик світла/дощу! - камера заднього виду - CarPlay - навігація - Bluetooth! - підрульові пелюстки! - круїз-контроль! - голосове керування! - лед-фари адаптив! - М-тормоза! Готовий до перевірки на будь якому СТО!
Продам opel astra 09******19, Другий власник
машина в хорошому стані. обслуговувалась повністю. всі запчастини тільки оригінал. заміна масла кожні 5 тис. нова гума контик. всі питання по телефону. первая регистрация Июль 2015.
Машина Lanos (Poland) в доброму стані( скло все рідне заводське). В моєму користуванні 4 роки( не перекуп) в таксі не працювала.В жовтні 2024 року була перебрана уся ходова частина,мінялось усе починаючи з речагів,стійок,амортизаторів,сайлентблоків та закінчуючи дисками з колодками.Також були замінені ремінь ГРМ,помпа,мастило,тормозна рідина,антіфріз.Кузов в ідеальному стані,мотор працює добре,що на бензині що на газу( розхід приємний 10,11 літрів газу по місту), коробка передач не вибиває,салон не прокурений, доглянутий,резина всесизонка.Пробіг рідний 158000 км.За машину не соромно,новий власник буде задоволений.Любий вид оформлення.Якщо потрібно додам додаткові фото та відео.Дзвонити
Таки да! Слухай сюди, шановний: "Jeep Patriot - 2012 року, це тобі не фунт ізюму! Моторчик там шепоче - 2,0 літри, щоб ти розумів. Продаю свій власний пепелац, скажу тобі чесно - в доброму він стані, фарбований трошки, зараз новенька копієчка! Газ там вже втулили, так що за бензин можеш не паритись, економія - то святе діло! Обслуговував як рідну дитину, всі ці штучки-дрючки вчасно міняв, мастила-фільтра - все по фен-шую. На СТО за нею дивились, як на писану красуню. За двигун і коробку передач - відповідаю! - ніяких тобі там "ой-вей" не почуєш. Працюють, як швейцарський годинник. Пробіг там чесний, не кручений, як у тієї тьоті Сари на Привозі. Так що, якщо ти розумна людина і шукаєш собі вірного коня - дзвони, не пожалкуєш! Бо така машина довго чекати не буде, її миттю заберуть!"
Авто в дуже гарному стані, я власник. (не перекуп), звоніть все розповім. **********
Продам Opel Insignia B 1.6 л (CDTI) (Sports Tourer) 2018р, Без ДТП!! + 2 ключі!! Замінив усі гальмівні диски + колодки Feredo. + 5 мес заміна радіатора кондиціонера + шланги + фреон R1234yf + 3 місяці тому технічне обслуговування по комп'ютеру (масло Aral HighTronic 5W-40) і всі фільтри + салонний + комплект зимової гуми 4 шини страховка до жовтня 2026р
Шикарний автомобіль преміум класу! Машина в максимальній комплектації PRESTIGE Технічно повністю обслужена! Готова до тест-драйву! Можливий обмін, лізинг, кредит!
Зимова гума, турбіна зроблена, радіатор новий, машина на повному ходу)., мотор м57., гальма брембо.( ватсапп)
Машина в хорошому тех. стані. Все працює відмінно!! Два комплекти коліс, літо 18, зима 17. Салон у відмінному стані ніде не порваний, чорний лексус на чорному салоні!! Телефонувати на вайбер, ватцап, телеграм, знаходжусь за кордоном. Всім добра і миру!!!
Продам Skoda Yeti 2013 року випуску Відмінний стан! Рік випуску: кінець 2012 Пробіг: 150 тис. км Кузов: позашлязовик/кросовер Колір: Рідний Коробка передач: автомат Привід: передній Власників: 2 Автомобіль у чудовому технічному стані. Обслуговувався регулярно. Ціна: 9 000 $ (можливий торт) Телефонуйте, не пошкодуєте! Контактна особа: (Анастасія Або Анатолій)
Продаю машину в гарному стані, не була в ДТП, була куплена в Україні в офіційного дилера. Авто в рідній фарбі, також віддам комплект зимньої резини Bridgestone Blizzak. Фари: заводський ксенон із led-лампами. Можливий торг
Продам авто,в нормальном,рабочем состоянии.Комплектация se.Торг у капота.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?