Продам Ниссан Альмера, я хозяин по тех. Паспорту! Состояние на свои года - отличное! Сел и поехал! Вложений не требует! Есть пару моментов по кузову(Пару рыжиков)! В ДТП не была! Комплектация базовая, магнитофон блютуз! Только переоформление Максим
продам машинку , купувалася для жінки але не підійшла розміром(а мене більше немає чім є тому що в зсу) . по машині питань немає ходова не гримить зроблена , турбіну відремонтував пуск з кнопки печка гріє добре . дзвоніть питайте , на всі питання відповім , якщо буду поза зоною не соромтесь передзвонюйте
Продам авто в хорошем состоянии.Проблемных мест нет,все исправно работает.За более детальной информацией звоните по телефону.
состоянии новой машины вложений не каких не требуется. звоните только на Telegram Viber WhatsApp
Продам BMW 1983 рік інжектор. всі питання по телефону. торг у капота
авто в доброму технічному стані мотор після Капримонту ходова не гри мить використовується кожного дня.
Машина на ходу, робоча конячка. Є нюанси по кузову ( на фото видно ). Стан, як на фото.
Провірений пробіг по спідометру, хозяйкою була дівчина, не значні подряпини, пройшла ТО, новий акамулятор, позамінені всі рідини. Машина на ходу. ЦІНА ВІДПОВІДАЄ СТАНУ МАШИНИ. Центр города, ВСЕ ВКЛЮЧЕНО: робочий кондиціонер,
Продам Шеврале Авео 1 (Т200) , по ходовой части все отлично, сел и поехал, заменил масленый и газовый фильтра и масло (Масло, ремни и фильтра всегда менялись вовремя). Движок на полном уверенном ходу , вписан газ (4 поколение Италия, расход очень экономичный), стекло подъёмники, кондиционер (Нужно заправить фрион) . Электрика вся рабочая. Из минусов: Есть проблемы по кузову на фото видно. Если что забыл дописать звонить по телефону, больше фото в ЛС или на Вайбере.
АВТО ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА КОРДОНОМ! ПРОДАЖ МОЖЛИВИЙ ЛИШЕ ЗА КОРДОНОМ! Продам реально живу машину. У моїх руках 7 років, купувалась у людини, яка володіла більше 10років. Пригонялася з Німеччини у 2001 році. Машина без вкладень, сів – поїхав куди завгодно. У машині працює кожна кнопочка. Заводиться з пів-тичка. Не троїть, не пердить. Їде впевнено. Салон трансформер. За 7 років було зроблено: Новий оригінальний насос ГУРа (+бачок, шланги). Новий Оригінальний бензонасос. Нові гальмівні диски по АТЕ (йде в оригіналі) Новий Оригінальний датчик колінчастого валу. Оригінальний задній м-бампер та передній м-бампер. Оригінальний м-спойлер. Нові задні стопи. Нові Оригінальні м-молдинги дверей. Нове зчеплення по фірмі Luk (йде в оригіналі). Перебрано кулісу, за одне поміняно сальники куліси, від чого коробка суха, а не як 99% 39ок. Новий радіатор Нове лобове скло Новий корпус термостата та термостат. У штатну магнітолу встановлено Блютус. Новий акумулятор встановлено в 2026 році. В 2025 встановлений новий компресор кондиціонера фірми Хелла + всі супутні ролики, натяжувач ременя. В жовтні 24го року пофарбована вколо. В березні 26го року встановленні м-зеркала з функцією електроскладування. В квітні 26го року встановлена нова літня гума Контіненталь.
авто в хорошем состоянии торг уместен
Xdrive - повний привід, авто в хорошому стані, вся в рідній фарбі, всі подробиці на телефоні (писати на Вайбер, тому що живу закордоном понад два роки). Авто в Одесі.
Мультимедіа Android, камера заднього виду,датчики дощу Вся інша інформація при зустрічі або по телефону
Салон от фирмы Avers
2017.рік.2.5.газ-бензин. Автомат.пробіг 114тисяч.сучасний класний стильний комфортний автомобіль. Дарує тільки приємні емоції. Ціна.10$ м. Балта.**********.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?