Авто рік в Україні ,повністю обслужене , має не поганий вигляд .Від власника перша машина.Кондиціонер працює.Літня гума 25 року .
Авто в рідній фарбі. Пройшло обслуговування, один власник. Рік 1997.
Офіційний автомобільний, обслужений, ідеальний стан, R line, максимальна комплектація, не мальований всі вікна рідні! Деталі за телефоном.
Гольф 4 1.4. 2000 рік. Всі розхідники замінені. Є косметичні моменти. Авто на ходу
VW Tiguan 2.0 Sport 4M 125 T 2013 рік Продаємо свою машину. Сів і поїхав. Обслужена. Замінений ремінь ГРМ. Рестайлінгова модель. В Україні один власник з 2020 року. Торг присутній. За деталями телефонуйте.
Після ДТП, відновлено основні моменти, на повному ходу,підвіска вся ціла, двигун bmp 140 л.с., прошитий та видалена екологія, потрібно доробити проводку по переду( туманки поворотники).Нові тормозні диски, колодки перед зад. Фари перероблені під бі лед лінзи AMS, нове скло та бронеплівка. Усуненні всі підтікання по двигуну, замінена клапанна кришка на нову.
Продам т-4.Авто на доброму ходу двигун заводиться з пів оберта в будь яку погоду не димить не сапунить їде добре-75 Кпп не вибиває Щеплення добре Ходова в повному порядку.електрика все працює.
Продам надійний та комфортний автомобіль. Повністю зроблена підвіска — їде м’яко та без сторонніх звуків. Гарний та доглянутий салон. Кузов у рідній фарбі, авто не бите. Є незначні нюанси по кузову, відповідно до віку автомобіля. Рідний, не скручений пробіг. Встановлені легкосплавні диски. Надійний атмосферний двигун, працює добре. Газ ніколи не встановлювався. Авто на ходу щодня, вкладень по технічній частині не потребує.
Мікроавтобус у відмінному стані. Рідний пробіг. Авто весь час в Україні тільки у одного власника , вантажів ніколи не возила, використовувалась виключно як легкове. Днище як нове , все в захистах та в теплових екранах. Технічно авто в стані нового авто. Все просто відмінно: підвіска мʼяка як легкова , двигун працює ідеально: маховик замінений , двигун сухий , мастила не вживає взагалі , витрата палива реальна 7-8літрів. Їде дуже бадьоро. КПП відмінна. Кондиціонер працює. Чорна стеля та тонування роблять салон затишнішим та приємним. Гарна додаткова шумоізоляція. Нові титанові диски , нова гума. Фаркоп. Салон з поворотними сидіннями. По кузову нюансів немає. Абсолютно все працює. Переоформлення будь яке. Стан дійсно вас приємно здивує , без майбутніх вкладень. По передній домовленості можу пригнати до вас в будь яку точку.
Автомобіль на ходу, технічно справний, щодня використовується. Двигун працює рівно, коробка без нарікань. Ходова в нормі, їде комфортно. По салону: охайний, але також є сліди використання. Все працює, нічого критичного. Авто не нове, тому ідеально підійде як на кожен день або для роботи. Документи в порядку, переоформлення. Авто знаходиться в Чехії.
Продам гольфіка в непоганому стані замінено щеплення обслужена гальмівна система працює і на газу і на бензі, нова гума, новий акб ціна без крайня!
В збереженому стані після невеликого ДТП Потрібно лобове скло,радіатор,фару
Volkswagen Golf VI, 2010року. 1,6 дизель механіка * Пробіг 276тис. км * Велика сенсорна мультимедіа * Парктронік 360 * Клімат контроль двозонний * Дзеркала з електроприводом та підігрівом * Двійна підлога в багажнику * 6 подушок безпеки (Airbag) * Всі електросклопідйомники * Бортовий комп'ютер *. Підігріви сидінь * Cornering Light (або "підсвічування поворотів"). * Легкосплавні диски R16 з хорошою літньою гумою + Хороша зимова гума R16 Чудовий автомобіль Еаологія на місці запускається регенерація вирізати не потрібно Технічно без зауважень,працює кожна лампочка кожна кнопочка. Помилок нема. Двигун працює чітко,не чадить не димить. Кпп перемикає ідеально. Ходова вся збита,баз стороніх звуків. Охайний салон в збереженому вигляді. Останнє ТО на 20тис. + заміна радіаторів (є чеки) Нічо не рипить не скрипить ходовка зібрана перебрана По машині нічого робити не потрібно сів і поїхав є два нюанси по кузову на арці два рижика а так дуже добре авто економне в експлуатації по трасі 5.5 по місту до 7. Купите будете задоволені Дзвоніть пишіть з радістю відповім.
Авто в хорошому стані Мотор масла не бере, коробка передач в чудовому стані, зроблена турбіна з реставрації, їде дуже добре, ходова не стукає За деталями дзвоніть ********** **********
В принціпи є все - адаптивний круїз, автосвітло, датчак дощу, атосвітло, регулювання ступенів рекупераці та ін., та ін.. Фарба рідна, рижиків немає. Є пару незначних царапин, видно на фото.в Норвегії в травні 2025 рогу, там заключення на 3- сторінках Ходова все чітко. навіть не було ні одного елемента, під сту/заміну - повторююсь - останнє ТО травень 2025 року, там на 3-х сторінках що добре, і в кінці що зроблено.. Пробіг РЕАЛЬНИЙ, казочки про бабаульку яка на електромобілі їздила тільки до церви ні до чого. Машина в Європі так приблизно і проїзжає. Є всі сервісни записи від покупки до травня 2025 року, все обслуговувалось вчасно. В мене після повної зарядки показав БК 150 км, реально думаю на 130 хвтило би. З Золочева до Тернополя по з'їло по БК 80 км, реально 65 км, але там є Плугів :) Після Leef - ця машинка самолет як по комфорту, так і по опціях (ступень рекуперації можна регулювати по потребі), але це емоції :). Салон чистенкий, не пошкоджений, сідушки форму мають Два ключа. Платформа Golf VII - запчастин на ринку море. Кондиціонер працює. Все що має працювати - працює, навіть навігація по Україні з позначенням місць зарядки. UPG:Спеціально поїздив по місту, щоб отримати пробіг до повної розряки - не вийшло, боюся. Реально по БК 85 км проїхів, запас ходу ще показує на 45 км. Тобто рельно, я при повній зараядці БК написав 156 км, я проїхав 85км і чим більше медіана, то тим правдівиший розхід. Однозначно літом 130 проїде по місту, по трасі, як на тяпку натиснемо :) Машина розмитнена і на Українских номерах.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?