після ДТП. двигун після ремонту 10т.км. нові підшипники, гальмівні диски, барабани, колодки, циліндри. можна поагрегатно
Всім вітання! Продаю прекрасний фольсваген ап.Дуже комфортна і економна машинка! Розхід палива по місту 5 літричків. Маневрена і зручна в паркуванні. Хотів саме в червоному кольорі з чорним багажником, і саме двох дверку( бо вважаю що вона найприкольніша в такій модифікації). Знайшов і придбав у липні у Німеччині. Машинка в ідеалі! Ніде нічого не підтікає і не ржавіє!!!Я купляв її для дружини але візок для дитини не дуже влазиться в багажник, тому і продаю! Пробіг рідненький! Ціна відповідає стану і коштує стільки скільки я на неї витратив, без жодних націнок. Дозвольте зауважити якщо ви купляєте машинку тільки пригнану то вам ще потрібно : сертифікат, експертиза, перша постановка на облік і оплата 3% від вартості авто в пенсійний фонд, ну і звичайно автоцівілка і того набігає ще 500 дол.. (за цей ап вже це все сплачено) Також проведено ТО( заміна оливи і фільтрів) на авторизованому сервісі про що світчить фото з сервісної книги) Машинка повністю готова до їзди!!!!! До наступної заміни мастила не потребує жодних вкладень!!! Кому треба машинку по низу ринку з скрученим пробігом і рижиками до мене не дзвонити!!!!!!
Дуже динамічне авто яке дарує емоції! Це друге авто в сім'ї , їздить дружина. Кузов повністю цілий, без корозії. Надійний атмосферник 2.5 з 6 ст. гідротрансформатором будуть ходить ще довго. ні яких дсг і тсі. Авто обслуговували вчасно, багато чого було поміняно. Акум новий, стійкі передні, опори, радіатор, задні пружини, гальмівна система,салентблоки, свічкі, мембрана вакуумний системи. Мастило Арал 5.w40 заміняне 4000км назад с заміною всіх рідин. Ніяких вкладень не потребує ! Продаж не терміновий. Розумний торг.Реальних власників після США два. Подробиці за телефоном.
Гарне свіженьке авто , лише рік в Україні. Не має жодного підкрасу , мотор та коробка працює ідеально, авто має задню камеру , та великий екранн!
У доброму стані Сів поїхав Сімейний автомобіль більше 8 років в сім?ї Мотор 1.9 TDI з турбіною, хто розумій той пойме Зимова резина Зроблене повне ТО Масло замінене 1000 км назад Салон не затертий, збережений стан Стан автомобіля сів і поїхав любу точку України. Деталі за телефону
Авто в чудовому стані, купувалася для себе 1 власник, не бита, не крашена, капіталовкладень не потребує, все працює. Пригнана із Германії, в наявності сервісна книжка. Замінено моторне мастило (Castrol), фільтр масляний, фільтр топлевний, фільтр воздушний, фільтр салона, масло в АКП, Помпа, натягувач, заспокоювач, ремінь генератора, ремінь ГРМ, ремінь кондиціонера на 236тис. км; Також зроблена підвіска, замінений демфер. Автомобіль на новій зимовій гумі 17диски. Пробіг оригінальний не скручений. Авто готове до будь-якої перевірки. Торг мінімальний!!! За більш детальнішою інформацією телефонуйте.
Продається пасат в доброму стані, пригнаний 1.5 роки тому з Німеччини, зроблена ходова, поміняно ГРМ, новий акумулятор, на хорошій резині, по кузову мінімальні нюанси, не гнилий, по технічному стані проблем немає, салон збережений, не зачуханий, оригінальний пробіг, робити нічого не потрібно, детальніше по телефону, торг.
Пригнана з США, з мінімальними пошкодженнями, безпека ціла, проведено заміну цепа ГРМ, сальників,помпи, заміна масел та фільтрів в двигуні та коробці, замінено свічки, новий акумулятор, заміна гальмівних колодок, по ходовій без нарікань. Двигун та коробка працюють мяко, рівно, плавно, все сухе. По кузову фарбований передній бампер та косметичний підкрас лівого крила. Два ключі, проведена русифікація магнітоли зі встановленням карт України та Європи. Чистий та охайний салон. Жива та доглянута машина. Додатково можу скинути відео стану авто, карфакс.
Продаю "Марічку". Супер авто для сім'ї чи початківця. Великий багажник, особливо коли складаєте задню пару сидінь. Авто експлуатувалось на дальні відстані тому стан супер. Сів та поїхав :) Розхід палива чарівний :) Зроблено повноцінне ТО, заміна масла, фільтра, ГРМ, перевірка ходової та ін. Деталі по телефону. Торг біля авто.
Автомобіль з рідним пробігом, повністю обслужений. Більш детальна інформація по телефону. Торг біля авто!!
Чудове авто, в нашій сім'ї використовується 8 рік. Машина повністю обслужена, регулярне ТО, нещодавно замінений ремінь ГРМ, на ходу. TDI 1,9 Резина літо, зима на окремих дисках. Телефонуйте!!
Продам власний Volkswagen Passat NMS 2.5 SE. Автомобіль приганявся з США для себе, а не для перепродажу. За час експлуатації обслуговувався вчасно та без економії на витратних матеріалах. ? Надійний атмосферний двигун 2.5 ? Класична автоматична коробка передач ? Пробіг 190 тис. км ? Комплектація SE ? Якісне тонування скла Після пригону було замінено масло в АКПП, оскільки авто купувалось для власного користування і хотілось бути впевненим у його технічному стані. По ДТП в США — замінений капот. Безпека не спрацьовувала, всі подушки рідні. У комплекті віддам зимову гуму Debica, купувалась новою у 2025 році. За перший сезон проїхала до 5 тис. км, другу зиму автомобіль практично не експлуатувався, тому стан гуми відмінний. Автомобіль комфортний, просторий, чудово підходить як для міста, так і для далеких поїздок. Двигун, коробка та ходова працюють без зауважень. Готовий до перевірок на будь-якому СТО. Торг присутній біля автомобіля.
Продам пасат сс 2010 года 2.0tsi мотор робився пол года назад проїхав 10к км провернула вкладиши на 4 циліндрі. В даний момент машина в роботі на сто в такому стані продаю в же вкладено больше 130к грн але вже закінчуються гроші. Додаткові фото і відео в лс. ОБМІН НЕ ЦІКАВИТЬ!!!
Авто в доглянутому стані, салон алькантара, безключовий доступ, тримання смуг, круіз контроль та багато іншого.. Авто пригнано з Нідерландів європейський порт зарядки Type 2 та швидкісний CCS Combo 2
Продам свого гольфа 4,власник один в Україні ,стоїть газ,гарна зимова гума, простий надійний двигун 1,6 Mpi, додатково встановлений захист на двигун. В гарному технічному стані. За інформацією звертатись за телефоном ********** Руслан
Перший власник в Україні, авто в моєму користуванні більше двох років, приганялося з Німеччини. Авто з гарною комплектацією, зручні сидіння з підігрівом, двохзонний клімат контроль, панорама, люк, підігріви та складання дзеркал, датчики світла та дощу, парктроніки 360 (автоматичне паркування), електронний ручнік та авто холд, старт стоп, розетки в багажнику, повний привід. Машина повнісю не фарбована та без дтп. 100% чесний пробіг. Два ключа та два комплекти коліс на хорошій резині. Гарний двигун, дуже економний. За будь якою інформацією телефонуйте, продаж не спішний. Без торгу
Авто як на фото , технічно обслужене , ГБО,На сідушкі чохол , не хімчистилось і не готувалось до продажі
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?