Фольксваген Пасат Б3 ,двох літровий двигун на двох карбюраторах ( без моноінжектора) всі деталі за телефоном,або при огляді автомобіля
Автомобіль повністю обслужений, зараз на ньому їзджу. Поцарапана задня права дверка. Є бажання придбати більш нове, тому продаю це.
Продаю свій авто! Їздить кожен день, масло не бере. Є недоліки по кузову, на скорость не впливає. Торг біля авто. Дзвоніть, домовимся.
2.0 турбо дизель після дтп всі деталі в наявності детальна інформація за телефоном
Авто повністю обслужене, хороша комплектація, ніяких вкладень не потребує. 2ключі, комплект дисків з резиною, сервісна книга. Була пригнана з Бельгії Є незначні сколи. На даний момент авто знаходиться в Польщі. Більше інформації за телефоном. Також можна у вайбер
Офіційне авто. Без дтп і підкрасів, оригінальний пробіг. Є сервісна книжка з усіма відмітками. Два ключі та два комплекти килимків. Встановлена дороговартісна автосигналізація Starline. Гаражне зберігання. Вкладень не потребує. Авто варте вашої уваги. Можливий торг.
Автомобіль вкадень не потребує всі розхідники замінені звертайтеся
продаю свою машину.комплектація вища середньої . хороша музика 11 динаміків . поміняв все , що потрібно було . всі чеки е в наявності . дуже комфортна та практична машина . 7 передач , мокре щеплення . адаптивний круїз .клімат контроль . все працюе . пробіг перевіряв в офіційного дилера . Авто знаходиться за кордоном , територіально Латвія. Вінницька регістрація . обмін не цікавить .
продам свою машину в хорошем состоянии. мотор 2.0 TDI турбо, состояние мотора отличное. машина на зимней резине. богатая комплектация. обмен не интересует. звонить на второй номер телефона!!!
Авто у хорошому стані,новий акумолятор,передні стойки, фільтра масла ремні ролики помпа все замінено. Є нюанси по кузову. Деталі по телефону
Авто в доброму стані,продаю або обминяю нам2 не розмитнених 2 джипи для ЗСУ сам несу там службу дуже потрібни 2 джипи у доброму стани щёб не підводили в бою.
Авто в дуже гарному стані! Нічого робити не потрібно стан автомобілью ідеальний.Максимальна комплектація-на пневмо підвісці та встановлене дороге обладнання газу!
Офіціал. Авто купувався у офіціальному салоні в Дніпрі, я єдиний власник. Обслуговувався вчасно на офіційному СТО, є сервісна книжка та виписки. Comfortline, двігун 1.8 турбо. В ДТП не був. Пробіг не змотаний. В салоні ніколи не курили. Масложору немає. Комплектація - ads, esp, повний електропакет, круізконтроль, підігрів сидінь, клімат контроль двохзонний, мульти кермо, парктроніки, камера заднього виду, діодні задні фонарі, біксенонова адаптивна поворотна оптика, ксенонові противотуманні фари, підсвітка пространства ніг, мультимедія, датчики тиску в шинах, світла, дощу та втоми водія, тоніровка і титанові диски, 2 комплекта ключів, нова не вживана запаска, гарна музика, вібро шумоізоляція салону, антіскрип, підігрів лобового та задьнього скла, дзеркал. Вісім подушек безпеки для водія та пасажирів.
Детальна інформація за телефоном
Авто в ідеальному стані, стан новоі,не фарбована.
авто только пригнано из Германии, растоможено все вопросы по телефону
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?