Пригнав машину для себе з Швейцарії, рідний пробіг, перший власник, зовнішньо і технічно ідеальний стан, двигун працює тихо масла не бере, коробка 6-ступенева перемикається чітко, підвіска збита нічого не стукає, можливий торг біля капота, детальніше дзвоніть
Продаю власну машину, купувалась два роки назад як заміна старої, Продажа у зв'язку з бажанням купити іншу машину. Машина з америки, якісно відновлена. Без будь яких питань до неї. Був ремонт генератора і заміна помпи. проведено свіже ТО + заміна масла в коробці та халдексі. Завжди вчасно обслуговувалась на якісних сервісах з оригінільними запчастинами. Була заміна фріона на європейський стандарт 134. Салон дуже чистий. В машині не курили. Задній ряд з можливістю регулювання нахилу спинки. великий багажник. Гарне головне світло, стоїть якісний Philips і налаштований на стенді. Панорама обслужена, ніде нічого не тече. Українська мова мультимедії, AndroidAuto\AppleCar Машина була на кожень день. Гарна літня резина Є комплект якісної зимньої резини. На площадки машини ставити не буду, навіть не турбуйте. мінімальний торг присутній. Розглядаю обмін на електрокар (AUDI e-tron\VW ID4)
Продам авто. Можливий торг.Зимова резина на 18 дисках.
Авто в хорошому збереженому стані в рідній фарбі, повністю обслужене готове до будь-яких перевірок! Машинка на максимальній комплектації: пам‘ять сидінь, без ключовий, підігріви сидінь, люк, велика магнітола, акустика Fender, клімат контроль!
Продам авто у гарному стані. Довга база. Титанові диски. Зимові шини на титанових дисках у подарунок. Встановлена сигналізація StarLine S66v2. Ексклюзивні коврики.
пробіг не кручений!!!! не бита є два вторічних підкраса СТЕЙДЖ 1 вирізав екологію BLUE MOTION комплектація мульти руль передній підігрів сидіння 3 режима 4 склопідйомника 2 ключі запаска 4 зимні колеса (штампи) номера (козирі 4 цифри) дальній лед ближня ксенон СБУ мобіль (не тормозять ) дзвоніть покажу як є
Продаю власний автомобіль, по техніці все добре по іншому також, є моменти по ЛКП але на свій рік все нормально, заміненний ланцюг ГРМ, стоїть нова літня резина, зроблена музика (замінено 4 штатних динаміка), зроблена шумоізоляція 4 дверей, всі деталі по телефону, торг є.
Авто в хорошому стані ! Сів та поїхав) Є декілька дефектів по кузову ! За більш детальною інформацією дзвоніть!
Офіційне авто. Куплене в дилера VW в Україні Авто і ідеальному стані, по техніці нарікань немає. Встановлено: акустика, дорога мультімедія. Нові колодки в круг новий компресор кондиціонера, поворозмірна запаска, домкрат, секрети на колесах, 2 ключі, сервісна книжка. Заміна гри була 275 км разом з помпою та антифризом. Авто ухожене і готове до тривалої експлуатації. Продаж у зв'язку з купівлею дорожчого авто. Відкритий до адекватного торгу.
Власний обслужений автомобіль, замінено масла в двигуні та всі фільтра, нова гума, новий АКБ, двигун чистий, все працює. - LED світло - 2-ох зонний клімат контроль - шкіряний салон (коричневий) - панорама - камера заднього виду (парктронік) - підігрів передніх сидінь - пам'ять сидінь - круїз контроль -
Продам або обміняю на пасат не старше 16 року
породам надійне авто без дефектів, всі питання по телефону **********
Авто свіжопригнане із Німеччини розмитнене у відмінному стані дизель , оригінальний пробіг та оригінал по кузові. Комплектація R line подовжений Allspace . Дуже багато допоміжних асистентів водію. Автоматичний форкоп та кришка багажника електро від руху ногою. замінено масло та усі фільтра остальне по тел.
Продам чудовий та доглянутий автомобіль який завжди вчасно обслуговувався ,має чудовий вигляд,з мінусів потрібно фарбувати передній бампер або замінити. Всі чеки по обслуговуванню в наявності,пробіг пітверджений.
Продам сімейний автомобіль в гарному стані 2007р Мотор 1.6л Газ/бензин Замінено: ремені, помпа, ролік. За детальною інструкцією звернутися за телефоном
Продам власний автомобіль марки " Volkswagen Touareg", 2007 року, в гарному стані, дизельний двигун 3.0 TDI, коробка автомат, повний привід. Гаражне зберігання, є комплект зимової резини. Вартість 12500$, можливий торг. м.т. **********
Автомобіль в хорошому стані,перший власник в Україні,сервісна книжка,літня гума на титанах,клімат працює,двигун працює без нарікань.Писати у аайбер,на дзвінки не відповідаю)
В дуже хорошому стані! Пригнаний в минулому році з Німеччини. Майже не експортували, пробіг по Україні 2 тис., зроблено ТО! Вкладень не потребує! Дзвонити
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?