дозволяю везти на СТО для повного технічного осмитру. обмін на mercedes sprinter 2004 або Volkswagen Lt.
Продам Туран 2013 рік. Господар по техпаспорту Олег тді 140 к.с 6-ти ступка. Сама максимальна комплектація. Два Вебасто автоматично вкл із салону Суха. А також з пульта Мокра. система самопаркування. старт стоп. круїз-контроль.парктроніки по колу 360 градусів. омивач фар. Льодовики в фарах стопах у підсвічуванні номера. диски. без єдиного рижика. колір Хамелеон.салон Як Новий. екологія На місці.
машина в оригіналі на повній комплектації кроми шкіри
Купили авто у 2015 р. Другій власник. Автомобіль повністю технічно обслужений. По кузову є в районі порогів рижики. В комплекті є зимова резина. Рік тому замінене лобове скло. Зроблене капітальний ремонт ГБО (рік тому). Газовий бак-75 л. Всі інші питання -по телефону. Є вся історія обслуговування.
Машина у дуже хорошому стані нема ніяких нарікань масло мінялось вчасно ходова добра не потребує вкладень є один нюанс не важливий розкажу по тел…
Продам автомобіль у хорошому стані, пригнаний з Німеччини з малим пробігом, без пробігу в Україні. Був пригнаний перед початком війни, а я з дітьми змушені були виїхати за кордон, що стоїть у батьків.
Passat
Телефонуйте якщо вас цікавить
В ідеалі, є дрібниці по фарбі
машинка власна 3тя в сімї в хорошому стані технічно в ідеальному стані. Повністю обслужена. По кузову, моторові, коробці взагалі ніяких питань детальніше по телефоном
Продам 2-літровий дизельний пасат Б7 на повному приводі в комплектації r-line sport, ЄВРОПА все працює без ніяких проблем, екологія стоїть ніхто не вирізав, працює на відмінно. Готовий до будь яких перевірок. Мотор працює відмінно, масла не бере, не димить. Коробка перемикає плавно без ривків. Фари лінзовані, з авто коректором. Стоїть заводський фаркоп який з кнопки відкидається коли потрібно. Двигун і коробка чисті та сухі. Салон незатертий, не прокурений. Додатково можу скинути відео. На сьогоднішній день нічого робити не потрібно. Вся інша інформація по телефону.
Технічні характеристики небуду тут розписувати,автомобіль в хорошому стані ,стан відповідний пробігу ,по Україні проїхав близько 10тис/км Перший власник в Україні. Два комплекти резини на дисках,зима r16,літо на оригінальних r17 Два комплекти килимків ,оригінальні резинові і ева коврики(весь салон+ багажник) Мотор сухий,жодних підтікань,сальник колінвала сухенький) На 228тис було зроблено то + замінено комплект грм,ще в Європі.На 236тис замінено масло + всі фільтра,також замінено тормозні колодки в круг+ нові тормозні диски(передні) ,задні без суттєвого зносу.Також було замінено лобове скло ,була тріщина прямо на рівні очей водія, маркування скла є на фото,хто цікавився той розуміє що це за скло. Вебасто,підігрів руля,підігрів передніх сидінь,трьохзонний клімат,подвійне скло. Пробіг рідний,без дтп,жоден елемент не фарбований. Мотор,коробка,підвіска без зауважень. Торги тільки на місці,і аргументовані!
ПРОДАМ автомобіль. PASSAT B6 1.6 FSI. Авто з Німеччини , один власник. В Україні з жовтня 2021 року. Машина в хорошому стані,як зовні так і по мотору. Замінено тормозні колодки по кругу,помпа. По електриці працює кожна кнопка,по мотору жодних помилок немає. Оригінальна сервісна книжка присутня. Авто варте вашої уваги. Детальна інформація за телефоном.
заводиця їде пічка гріє деталі за телефоном
Продам машинку в хорошому стані.Вчасно обслуговувалася,їздила жінка.Непогана комплектація,хороша мультимедія.Стан сів поїхав куди треба.Машинка надійна та економна.Розхід радує.Детальна інформація по телефону.
Автомобіль в гарному технічному стані. Всі подробиці по телефону.
Автомобіль весь час був у власності в одній родині. Технічно не може бути жодних питань. Були підкраси, але для даного віку без них не обійтись. На панелі горить жовтий значок по задньому ліхтарю - він працює, але перегоріло пару діодів. Є незначний скол на лобовому склі зі сторони пасажира, відремонтовано, далі не піде. Видалений сажевий фільтр, блок прошитий. На 320 тис. км. замінено комплект ГРМ та помпа. На водійському порозі присутні царапини - на фото. У подарунок буде комплект фільтрів на перше ТО. З усіх питань телефонуйте, відповім на всі запитання.
Усім добра продам пасат б6 23.12.05 року 1.6 fsi машина для своїх років в не поганому стані є нюанс по задній ляді де освітлюється номер та незначні сколи так як машина не нова та потрібно зробити хімчистку салона єкологія на місті торг при купівлі присутній.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?