Продам комфортне преміальне електричне- тобто авто для тих людей які розуміють що таке сучасні інноваційні технології , преміальна якість і одночасно не просто кіпа металу на колесах в річ яка дарує неперевершені приємні емоції і викликає заздрість у оточуючих. Якщо ти людина яка полюбляє комфорт, якість і емоції, одночасно добре знаєш ціну грошей тоцеавто для ТЕБЕ! пригонялось і відновлювалось з Америки для себе, авто було з мінімальними пошкодженнями жодна безпека не спрацьовувалаусі питання за номером телефону
Дуже комфортний сімейний автомобіль на адаптивній підвісці, електровідкривання дверей і багажника з кнопок салону і з пульта. Дуже гарна комплектація, даже музика з заводу класна. Все ідеально працює. Дуже збережений салон не курили і карти чисті не затерті і без подряпин. Ходова, двигун, коробка без нарікань. Обслужено: Грм(INNA), помпа(INNA), масла(бардаль) в коробці(MOTUL), фільтри(MAN), антифриз(HEPPU), демпфер(LUK). автономка працює. дуже тепла зимою. 3 зони клімату задня пічка заводська і працює ідеально. новий компресор кондиціонера по оригіналу. Колеса зима капсен, літо мішелін на окремих титанах. Розмір шин 225/55/17. 85% залишку. Пробіг 107% рідний! без помилок. Дорогий лед по кругу.
Продам власний Volkswagen CC. Авто у відмінному стані. Все робилось для себе. Пройдено велике ТО: замінено мастило, фільтра, нові ланцюги ГРМ, котушки запалювання, свічки, промита система охолоджування та залитий новий антифриз. Все працює без нарікань, вкладень не потребує. Має 2 власника в Україні. Авто було ввезено із мінімальним пошкодженням, фарбоване одне крило та капот. Більше детально звертайтесь за номером телефона. Торг біля капоту !!! Авто майданчикам прохання не турбувати!
Обслужений автомобіль, 1.9 тді. Чеки з сервісних центрів прикріпленні в кінці. За останній рік обслуженний на 125к грн. Не використовувався як грузове та будь яке таксі, чисто домашній автомобіль. Робота - дом. З недоліків тільки зовнішній вигляд, все на фото. Ніде нічого не приховано, як на фото і в описі так і в живу. Обслуженна ходова, стойки, амортизатори, грм, тормозна система та рульова система. Торг біля авто, за додатковими питаннями телефонуйте. На месенджері такі як телеграм востап Васько не відповідаю. Тільки дзвінки!
Один власник в Україні, заміна мастила кожні 7 тис.км + усі фільтра. Загорнута в бронеплівку та обезшумлена, Дуже доглянута машина номер 2 у сім'ї, їзде тільки на великі відстані. Додатково комплект зимньої резини на дисках. Нарікань - нуль.
Продаю авто VW Passat SEL B7 2.0 TDI в гарному стані. Торг присутній. Білш детальна інформація по телефону.
Tiguan 2015 рік. Машиною користується дружина. Продаж у зв?язку з покупкою електро машини.
Терміновий продаж, у звязку з переїздом! Авто повністю обслужене, в гарному стані! За деталями звертайтесь!
Авто в гарному стані. Дзвоніть на вайбер, ватсап, телеграм
**********
Чистый 2014, модельный 2015 (май 2014). Без пробега по Украине. Очень хорошая комплектация: ксеноновые фары, бесключевой доступ, панорамная крыша, климат-контроль, CD чейнджер, электрорегулировка передних сидений, память сидений, складирование зеркал, помощники помощи при управлении автомобилем, эл. привод крышки багажника. Повреждение по задней части, невредимый. Колеса R19. Сделано полное ТО
авто требует ремонта двигателя, стучит 3 целиндр, обмен, машина заводится.Любое переоформление.
Пригнаний з Норвегі .нова літня резина плюс зимова Шаповала резина .
Продаю свою машину. В ідеальному стані, після повного ТО. Весь час що користувалися охайно зберігалася на підземному паркінгу. Підігрів сидінь, камера заднього виду, світлий салон. Кабріолет, криша працює ідеально, нічого не протікає. Є незначні сліди на шкірі в салоні у зв’язку з часом. Літня та зимня резина. Зимня дбайливо законсервована на шиномонтажі. Була покоцана мною на паркінгу, але все це відрехтували, пофарбували. Готова надати додаткові відео, якщо треба, та показати на будь-якому СТО. Продаємо машинку, бо вже хочемо більшу. За дадатковою інформацією пишить.
Дуже добре доглянутий Пассат б6 3.2 на повному приводі. Я ним володію 5 років , все робив вчасно. Робив заміну зчеплення і маховика на новий так как прийшов час це було на 356 000. Освіжив праву і ліву сторону повністю так как є в них болячки. ТО робив кожні 8 000. В ньому є багато функціоналу, майже все окрім люка , камери задньої та автопаркування. Є підігріву всіх сидінь, підігрів лобового переднього скла ,електрична шторка задня , шторки на задніх дверцятах і контурна підсвітка салону в якій купу режимів регулюється додатку також не звичайна приборная панель а Пассата СС рестайлінгу вона дуже класно виглядає а ніж стара. Майже нова зимова гума) да є незначні сколи на капоті так як він дуже багато їздив і не фарбувався. Єпамьять сидіння водія і повністю електричне і є масаж ще , пасажирські переднє теж повністю електричне але немає пам'яті сидінь і масажу. Лед противотуманні фары. Так пробіг в неї не маленький 395 000 але він справжній і не скручнний , бо багато цих авто скручують пробіг. І він їде свої паспортні дані 6.9 секунд до 0-100. Повний привід дуже крута річь)) залишається відео реєстратор у ньому. В мене розхід палива був десь 13.5 по місту це якщо ти їздиш і спокійно і інколи давишь педаль газу. а якщо спокійно то можно і в 11 вкластися, по трасі якщо їхати 100 то буде десь 8 літрів а якщо 150 то буде десь 11 літрів. Ціна авто 8200 і є Торг. Прохання Перекупів автоплощадки не турбувати!!! Якщо неможливо додзвонитись на мій номер то краще пишіть чи дзвоніть на WhatsApp та Telegram
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?